ogotaj 06.08.02, 01:11 co jest z zielinskim? czemu nie gra? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
austria Re: zielinski 06.08.02, 09:09 Kontuzja nie jest bardzo powazna, ale prawdopodobnie nie zagra przez najblizsze 3-4 kolejki Odpowiedz Link Zgłoś
ogotaj Re: zielinski 07.08.02, 01:56 austria napisał: > Kontuzja nie jest bardzo powazna, ale prawdopodobnie nie zagra przez najblizsze > > 3-4 kolejki Super jesli cala kase wlozylo sie w pierwszy sklad:))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś