Gość: Jaroslaw IP: *.itu.ch 30.08.02, 15:23 Brawo Czeres! Nareszcie wyzwoliles sie od tych wojskowych palantow. Teraz wrocisz do kadry. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lesny Re: Sylwester Czereszewski w Lechu IP: *.hti.pl 30.08.02, 15:38 ale jaja, brakuje nam jeszcze zielińskiego, jóźwiaka i paru innych dinozaurów z legii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heart Re: Sylwester Czereszewski w Lechu IP: *.pl / 10.0.1.* 30.08.02, 17:06 Gość portalu: lesny napisał(a): > ale jaja, brakuje nam jeszcze zielińskiego, jóźwiaka i paru > innych dinozaurów z legii... A Łapiński?? To gips! Nie załapał się (Czereszewski) na Cyprze - to z otwartymi ramionami witają go w Lechu. Kolejny "spad" ! Życzę szczęścia. Odpowiedz Link Zgłoś