Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sylwester Czereszewski w Lechu

    IP: *.itu.ch 30.08.02, 15:23
    Brawo Czeres! Nareszcie wyzwoliles sie od tych wojskowych
    palantow. Teraz wrocisz do kadry.
    Obserwuj wątek
      • Gość: lesny Re: Sylwester Czereszewski w Lechu IP: *.hti.pl 30.08.02, 15:38
        ale jaja, brakuje nam jeszcze zielińskiego, jóźwiaka i paru
        innych dinozaurów z legii...
        • Gość: heart Re: Sylwester Czereszewski w Lechu IP: *.pl / 10.0.1.* 30.08.02, 17:06
          Gość portalu: lesny napisał(a):

          > ale jaja, brakuje nam jeszcze zielińskiego, jóźwiaka i paru
          > innych dinozaurów z legii...

          A Łapiński?? To gips!
          Nie załapał się (Czereszewski) na Cyprze - to z otwartymi
          ramionami witają go w Lechu. Kolejny "spad" ! Życzę szczęścia.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka