Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    TdP czy tour de kurzajewski ????!!!!

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 14:11
    k .u .r .w .a znów katastrofa będziemy teraz oglądać 2 godziny durnia
    kurzajewskiego i 10 minut kolarzy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Obserwuj wątek
      • yosemitesam Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! 13.09.05, 14:13
        Dzisiaj Kurzajewski podobno ma uroczyście odśpiewać:
        Łubudubu łubudubu
        Niech żyje nam prezes naszego klubu
        Niech żyje Lang
        :-)
      • Gość: bazyliszek Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.chello.pl 13.09.05, 14:39
        i jeszcze Hołowczyc...

        telewizja to jednak potęga - nie znam osobiście Kurzajewskiego, a już ćwoka
        nienawidzę...
      • Gość: ggg Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.siec2000.pl 13.09.05, 14:41
        odechciało mi się tego oglądać , a tak czekałem na ten wyścig
        transmisja tvp - ŻENADA
        kurzajewski - KATASTROFA
        dziś oglądam vuelte, pieprze to nasze gó..!!!!
      • Gość: Krzychu Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.09.05, 14:54
        Nie mogę się dodzwonić do TVP, ale jak już mi się to uda, to wyłożę im jasno
        kawę na ławę!! Przecież to skandal, co oni wyprawiają!! Po wczorajszym etapie
        myślałem, że gorzej być już nie może, ale niestety dziś widzę że się
        myliłem... :(((
      • Gość: ggg Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.siec2000.pl 13.09.05, 15:02
        powiedzcie mi to jest jakaś zorganizowana akcja? ta transmisja?
        może jakiś flash mob? a ja nic nie wiem
        k.u.r.w.a co za matrix , istne kopytko...
        przez godzinę "transmisji" tvp nie pokazała NIC!!
        poddaje sie, zabijcie mnie...aaaahhhh.
      • Gość: Janek Z. Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.09.05, 15:05
        Ja już dzwoniłem. Maila też napisałem. Jeśli wszyscy zrobimy to samo, może się
        coś ruszy... Podaje więc namiary do działu kontaktów z widzami TVP:
        tel.: (022) 54-74-450,
        e-mail: widzowie@tvp.pl
        Piszcie i dzwońcie!!!!!!!!!!!
        • Gość: pemat kurzajewski wazeliniarz IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 15:15
          też napisałem, do organizatorów zresztą też, jednak na poprawę nie liczę.
          dla równowagi psychicznej proponuję obejrzeć transmisję z hiszpańskiej Vuelty
          na eurosporcie
      • adam81w i tak tego nie ogladam ! 13.09.05, 15:27
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka