Gość: greg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 14:11 k .u .r .w .a znów katastrofa będziemy teraz oglądać 2 godziny durnia kurzajewskiego i 10 minut kolarzy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yosemitesam Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! 13.09.05, 14:13 Dzisiaj Kurzajewski podobno ma uroczyście odśpiewać: Łubudubu łubudubu Niech żyje nam prezes naszego klubu Niech żyje Lang :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.chello.pl 13.09.05, 14:39 i jeszcze Hołowczyc... telewizja to jednak potęga - nie znam osobiście Kurzajewskiego, a już ćwoka nienawidzę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggg Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.siec2000.pl 13.09.05, 14:41 odechciało mi się tego oglądać , a tak czekałem na ten wyścig transmisja tvp - ŻENADA kurzajewski - KATASTROFA dziś oglądam vuelte, pieprze to nasze gó..!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzychu Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.09.05, 14:54 Nie mogę się dodzwonić do TVP, ale jak już mi się to uda, to wyłożę im jasno kawę na ławę!! Przecież to skandal, co oni wyprawiają!! Po wczorajszym etapie myślałem, że gorzej być już nie może, ale niestety dziś widzę że się myliłem... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggg Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.siec2000.pl 13.09.05, 15:02 powiedzcie mi to jest jakaś zorganizowana akcja? ta transmisja? może jakiś flash mob? a ja nic nie wiem k.u.r.w.a co za matrix , istne kopytko... przez godzinę "transmisji" tvp nie pokazała NIC!! poddaje sie, zabijcie mnie...aaaahhhh. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Z. Re: TdP czy tour de kurzajewski ????!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.09.05, 15:05 Ja już dzwoniłem. Maila też napisałem. Jeśli wszyscy zrobimy to samo, może się coś ruszy... Podaje więc namiary do działu kontaktów z widzami TVP: tel.: (022) 54-74-450, e-mail: widzowie@tvp.pl Piszcie i dzwońcie!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pemat kurzajewski wazeliniarz IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 15:15 też napisałem, do organizatorów zresztą też, jednak na poprawę nie liczę. dla równowagi psychicznej proponuję obejrzeć transmisję z hiszpańskiej Vuelty na eurosporcie Odpowiedz Link Zgłoś