Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    21.09.02, 20:53
    Jak myślicie, czy Śrutwa dostanie się w końcu do elitarnego klubu stu?
    Ja zaczynam w to wątpić...
    Obserwuj wątek
      • babalu Re: Fatum... 22.09.02, 19:09
        ugugunana napisał:

        > Jak myślicie, czy Śrutwa dostanie się w końcu do elitarnego klubu stu?
        > Ja zaczynam w to wątpić...

        Coś w tym jest bo np Juskowiak zatrzymał sie na tych swoich sławetnych 13
        golach.

        ________________________________________
        BaBaLu

        Nie jestem przeciw owsiance
        To owsianka jest przeciwko mnie

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka