ugugunana 21.09.02, 20:53 Jak myślicie, czy Śrutwa dostanie się w końcu do elitarnego klubu stu? Ja zaczynam w to wątpić... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
babalu Re: Fatum... 22.09.02, 19:09 ugugunana napisał: > Jak myślicie, czy Śrutwa dostanie się w końcu do elitarnego klubu stu? > Ja zaczynam w to wątpić... Coś w tym jest bo np Juskowiak zatrzymał sie na tych swoich sławetnych 13 golach. ________________________________________ BaBaLu Nie jestem przeciw owsiance To owsianka jest przeciwko mnie Odpowiedz Link Zgłoś