Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Boruc: Chcemy zdobyć mistrzostwo

    IP: 212.160.127.* 20.10.05, 12:26
    alez on stanowczy! hehehe.... biorac pod uwage fakt, ze ich jedynym powaznym
    przeciwnikiem sa rangersi, nie ryzykuje chlopak zbytnio.
    Obserwuj wątek
      • Gość: pio. a hearts? IP: *.acn.waw.pl 20.10.05, 12:40
        no nie wiem czy druzyna, ktora pierwsze punkty stracila na wyjezdzie z
        celtikiem, a wczesniej ograla u siebie rangersow(!) nie jest powaznym rywalem.
        • Gość: statystyk Re: a hearts? IP: 212.160.156.* 20.10.05, 13:12
          a serca to pierwsze punkty straciły na wyjeździe, ale prawie 3 tygodnie temu w
          meczu z Falkirk (też 1:1).
          Mimo wszystko liczę na to że to właśnie serca będą walczyć z celtami
          o "miszcza", a nie rangersi.
          Panie redaktorze drużyna lidera ligi szkockiej nazywa się Hearts (liczba mnoga)
          a nie Heart of Midlothian!!!!!
          No chyba że jest też Glasgow Ranger?!?!!?
          pozdro dla fanów piłki skopanej :)

        • Gość: eres Re: a hearts? IP: *.hsd1.ct.comcast.net 20.10.05, 15:49
          masz racje chlopie......na dodatek wlascicielem "serc" jest jakis litewski
          milioner i ma spore aspiracje stworzyc porzadny zespol
          • block-buster Nie milioner,a miliarder.Chce juz kupic inny klub. 20.10.05, 16:18
            Ale pilka szkocka np.w Anglii w ogole nie istnieje.Gazety nie podaja nawet
            wynikow szkockiej ligi...
      • Gość: juzio Artek do Barcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 13:15
        !!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: martinw Re: Boruc: Chcemy zdobyć mistrzostwo IP: 80.48.204.* 20.10.05, 14:26
        I on to wszystko po angielsku mówił??? Hm...... zdolny:)
      • Gość: nigger Wybiórcza sie "zna" IP: 212.160.172.* 20.10.05, 16:42
        panie SIMEO - zenada, co to znaczy "nie zaliczy do udanych!!". Byl ewidentnie
        faulowany i tyle, poza tym bronil bardzo dobrze. kolejny "znawca" z Wyborczej.
      • Gość: małgoś Boruc: Chcemy zdobyć mistrzostwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 14:16
        no jasne że Wam się uda!jesteście najlepsi!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka