stanislaw33
18.11.05, 21:57
jak przeglądałem składy drużyn z pierwszej setki w trakcie pierwszej połowy,
to wszyscy bez wyjątku mieli za kapitana Brożka - po pierwszej połowie dokonał
się cud - część ma kapitana włodarczyka - to nie fair, nie można przecież
dokonywać zmian po terminie (obejścia jakieś mają, czy co)?