Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    18.11.05, 21:57
    jak przeglądałem składy drużyn z pierwszej setki w trakcie pierwszej połowy,
    to wszyscy bez wyjątku mieli za kapitana Brożka - po pierwszej połowie dokonał
    się cud - część ma kapitana włodarczyka - to nie fair, nie można przecież
    dokonywać zmian po terminie (obejścia jakieś mają, czy co)?
    Obserwuj wątek
      • 2711xxx4 Re: nie fair 18.11.05, 21:59
        niewieże
        • stanislaw33 Re: nie fair 18.11.05, 22:01
          może wynika to z jakiś opóźnień gazety, ale zawsze wydawało mi się, że składy
          podane na daną kolejkę po 20.00 w piątek już się nie zmieniają.
          • obaldus Re: nie fair 18.11.05, 22:06
            to prawda,też mnie zastanawiało,bo jak patrzyłem na składy w kwalifikacji
            generalnej to o 20.40 nie były jeszcze wyzerowane,co oznacza że nadal było można
            robić zmiany. to jest już przegięcie!!!!!
            • stanislaw33 Re: nie fair 18.11.05, 22:07
              i dziwnym trafem zaroiło się od kapitanów włodarczyków
              • marian1001 Re: nie fair 18.11.05, 22:27
                sam jesteś nie fair
                do 20:40 była klasyfikacja z tamtej kolejki, czyli kapitanowie też z tamtej
                kolejki głupku !
                • warp-75 Re: nie fair 18.11.05, 22:51
                  Masz rację marian, ale mogłeś obyć się bez epitetów.

                  Po prostu ich machina o 20.00 dopiero zaczyna przeliczanie wszystkiego, a to
                  trochę zajmuje czasu.
                • czarodziej_snow Re: nie fair 19.11.05, 10:05
                  jeśli można było zmienić kapitana po 20:45 to niewybaczalne przegięcie
                  • mak0s Re: nie fair 19.11.05, 16:56
                    niestety to prawda byl blad i mozna bylo zmieniac kapitana, musialbyc blad w
                    systemie. Boi jak wystawilem sklad o 19.45 to bylo napisane ze druzyne mozna
                    zglaszac do SOBOTY do 19.00 a nie do piatku.

                    ZENADA
      • becks00018 Re: nie fair 18.11.05, 22:31
        mam nadzieje z eto nieprawda bo to byloby juz grube przegiecie,wiele juz
        widizalem przekretow wtej grze,ale to przeszloby wszelkie granice.MAM NADZIEJE
        ZE TO CZYSTA PLOTKA,I ZE KTOS SZYBKO TO WYJASNI!!im dluzej gram(4edycja tym
        coraz wiecej rzeczy mi sie nie podoba-PANSTWO W PANSTWIE)
        • marcindodo Re: nie fair 19.11.05, 10:50
          ja próbowałem zmienić, ale się nie udało :(
      • gondro Re: nie fair 19.11.05, 18:28
        To prawda. O godzinie 20.45 nie bylo jeszcze wyzerowanych skladow. Uwazam to za
        przegiecie!!! Sam mialem Wlodarczyka i dalem go na kapitana (juz o godzinie
        19.00). Cieszylem sie ze nadrobie punktami bo wiele osob bedzie mialo kogo
        innego na kapitana, a 21.00 patrze a tu polowa pierwszej 50 ma na kapitana
        Wlodarczyka. Niech redakcja ustosunkuje sie do tej sytuacji.
        • ceyvol Re: nie fair 19.11.05, 19:15
          Nie było żadnego przekrętu! Poprostu do 20.40 czy jak wy tam mówicie były
          jeszcze składy i kapitanowie z 13. kolejki! A gdy pojawiły się już nowe składy
          kapitanem był w wielu teamach Włodarczyk.
          • marian1001 Re: nie fair 19.11.05, 19:32
            dokładnie ceyvol

            Jacy wy jesteście nienormalni, o 20:00 było zakończone zmienianie składów, a o
            20:40 były pokazene (zmienione) na stronie i to wszystko. Nie myślcie że tylko
            wy wpadliście na to że Górnik ostatnio przegrywa i to prawie zawsze 3:0 (oprócz
            meczu z Wisłą) i moze teraz też przegra i może to Włodarczyk strzeli gola, bo w
            pucharze polski strzelił 4 czy tam 5
            • gondro Re: nie fair 19.11.05, 20:31
              O 20.00 co tydzien pojawia sie napis o tym ze redakcja podlicza sklady
              wszystkich druzyn. Ten napis tym razem sie nie pojawil. Sklady zawsze byly
              gotowe w 15 min.,a tym razem trwalo to 60 min. I nie wmawiajcie mi ze jestem
              nienormalny. ja wczoraj co 10 min sprawdzalem czy sytuacja sie nie zmienila. A
              co wyscie wtedy robili. bo na pewno tego nie sprawdzaliscie.

              P.S. O 20.00 widnial napis "Ustawiasz 14 kolejke. Masz czas do 19.00 do
              soboty". O godzinie 20.45 moglem zmienic kapitana na 14 kolejke. Nie wierzycie?
              To trudno. A Wlodarczyk strzelil 4 gole.
              • marian1001 Re: nie fair 19.11.05, 20:39
                > A Wlodarczyk strzelil 4 gole.

                chyba 8 a nie 4 <hahaha>
              • simpson85 Re: nie fair 19.11.05, 21:50
                Ja Ci wierzę... widać konkurs powoli przerasta organizatorów i z zabawy robi
                się kombinerka jak to w Polsce.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka