Gość: OLIK
IP: *.echostar.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl
30.10.02, 21:35
Po dzisiejszym meczu ,w koncu nie wytrzymalem i pomimo tego ,ze posiadam
POLSAT CYF. na ktorym to leci mecz (REAL-ROMA),oczekiwany przeze mnie od
tygodnia udalem sie do internetu ,aby wyrazic co mysle.To co obejzalo kilka
tys. najwierniejszych fanow na Bulgarskiej ,zakrawa na kpine.DRODZY KIBICE
tego juz nie mozna dluzej tolerowac, bo za rok znowu zagramy z Ceramika ale
juz w 2lidze.Patrzac na to wszystko jak te PAJACYKI-PILKARZYKI demoluja i
swoja gra obrazaja barwy klubu ,ktory kocham-APELUJE NIECH TACY "PILKARZE"
JAK (piskula,miklosik,michalski,i cala zgraja innych)ZACHOWAJA RESZTKI HONORU
I ODEJDA Z LECHA ZANIM WYRZADZA WIEKSZE SZKODY
PS. JESTEM DUMNY Z POZNANSKIEJ WIDOWNI ZA TOLERANCJE DLA TYCH KOPACZY -W
WARSZAWIE JUZ BY NIE ZYLI
nARKA