Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KATASTROFA

    IP: *.echostar.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 30.10.02, 21:35
    Po dzisiejszym meczu ,w koncu nie wytrzymalem i pomimo tego ,ze posiadam
    POLSAT CYF. na ktorym to leci mecz (REAL-ROMA),oczekiwany przeze mnie od
    tygodnia udalem sie do internetu ,aby wyrazic co mysle.To co obejzalo kilka
    tys. najwierniejszych fanow na Bulgarskiej ,zakrawa na kpine.DRODZY KIBICE
    tego juz nie mozna dluzej tolerowac, bo za rok znowu zagramy z Ceramika ale
    juz w 2lidze.Patrzac na to wszystko jak te PAJACYKI-PILKARZYKI demoluja i
    swoja gra obrazaja barwy klubu ,ktory kocham-APELUJE NIECH TACY "PILKARZE"
    JAK (piskula,miklosik,michalski,i cala zgraja innych)ZACHOWAJA RESZTKI HONORU
    I ODEJDA Z LECHA ZANIM WYRZADZA WIEKSZE SZKODY
    PS. JESTEM DUMNY Z POZNANSKIEJ WIDOWNI ZA TOLERANCJE DLA TYCH KOPACZY -W
    WARSZAWIE JUZ BY NIE ZYLI
    nARKA
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka