Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Gregow w Idei Śląsku

    IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.11.02, 19:15
    Huuuurrrrraaaaaaa!!!
    Ja tam sie bardzo cieszę, bo to niekiepski i sympatyczny
    zawodnik! A czy ktos pamieta mecz w suprolidze jak Alan (Split)
    wybił piłke o plecy Józka, a ten nawet się nie pokapował a juz
    Gregov zdobył se 2 punkty!!! Hit! Wszytkie Alany to fajne
    chłopaki (cwaniaki).
    Obserwuj wątek
      • Gość: Miela Tylko nie Gregov! IP: *.commedia.pl 05.11.02, 19:27
        Czy nie bylo innego zawodnika na rynku? Wiem, ze najlatwiej
        sciagnac sprawdzonych a Gregov jakis tam poziom prezentuje...
        Eh... Przeciez mozna bylo przed sezonem pomyslec o kims innym i
        lepszym, a teraz problemu by nie bylo (Pacecas).
        • Gość: sta Re: Tylko nie Gregov! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.11.02, 07:33
          Ja też zadaję to pytanie: Czy nie było nikogo innego na rynku?
          Albo ninne pytanie: Czy w Śląsku już jest tak źle albo z kasą
          albo z reputacją(nikt wartościowy nie chce tu przyjść)czy
          wreszcie z orientacją na rynku(pomysłami prezesa)?
        • Gość: MG Re: Tylko nie Gregov! IP: *.lsb.com.pl / 192.168.132.* 06.11.02, 09:31
          Gregow jest OK.
          Dla tych, którzy mają krótką pamięć - rzucił kiedyś 9 punktów
          przeciwko M. Jordanowi na Mistrzostwach Świata......
      • Gość: piopan Odwalcie sie! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 06.11.02, 07:59
        Miela! sta! Odwalcie się od Gregova!
        Zagra ze dwa mecze to się go oceni.
        Ja tam sie cieszę, bo Marculonis to patałach.
        A co do Pacesasa - co on takiego pokazał w poprzednim sezonie?
        Jedna udana akcja na dziesięć. Gra tylko dlatego, że to koleś
        Urlepa.
        • Gość: mustang Re: Odwalcie sie! IP: 212.244.49.* 06.11.02, 09:36
          Gregov ma najlepszy okres za soba, rozgrywajacy co ma 2 asysty
          na mecz, padaka, a Pacesas, punktuje i rozgrywa swietnie wiec
          niewazne czy to koles Urlepa, jest dobry, a w zeszym sezonie byl
          po operacji
      • Gość: Alwin Re: Gregow w Idei Śląsku IP: 213.17.164.* 06.11.02, 10:14
        Zastanawia mnie w Śląsku jedno: czy we tam nie macie własnych
        pomysłów na zawodników i trenerów, tylko ciągle rozgladacie się
        po Polsce kogo by tu podkupić? Po ostatnim sezonie we Wrocławiu
        nie mogli zostać ani Urlep ani Pacesas, a teraz taka wielka
        tęsknota? Jak ich mieliście to trzeba było trzymać a teraz nie
        płakac za nimi. A tak na marginesie, macie już parę wynalazków
        Anwilu więc odczepcie się od tego składu. Zaraz zechcecie
        Krupaliję, Skelego czy Nordgaarda. Juz w poprzednich sezonach
        kupiliście z Włocławka Gregova, Adomaitisa, teraz Kula. Mało?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka