Gość: Kozioł
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
05.11.02, 19:15
Huuuurrrrraaaaaaa!!!
Ja tam sie bardzo cieszę, bo to niekiepski i sympatyczny
zawodnik! A czy ktos pamieta mecz w suprolidze jak Alan (Split)
wybił piłke o plecy Józka, a ten nawet się nie pokapował a juz
Gregov zdobył se 2 punkty!!! Hit! Wszytkie Alany to fajne
chłopaki (cwaniaki).