Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wasilewski

    20.03.06, 16:21
    Dlaczego wasilewski ma tylko 4 pkt a nie 5?? Przeciez 2 za wystep w meczu +
    1 za to ze jego druzyna wygrala i 2 za to ze jego druzyna miala czyste
    konto???????????? Prosze o szybka odp
    Obserwuj wątek
      • utniak Re: Wasilewski 20.03.06, 16:24
        Miał żółtą kartkę więc -1
        • przemek.22 Re: Wasilewski 20.03.06, 18:52
          kurde, to juz chyba jego 9 kartka :/ jeszcze jedna i znowu pauza :(

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka