pilkarzyk_7 20.03.06, 16:21 Dlaczego wasilewski ma tylko 4 pkt a nie 5?? Przeciez 2 za wystep w meczu + 1 za to ze jego druzyna wygrala i 2 za to ze jego druzyna miala czyste konto???????????? Prosze o szybka odp Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przemek.22 Re: Wasilewski 20.03.06, 18:52 kurde, to juz chyba jego 9 kartka :/ jeszcze jedna i znowu pauza :( Odpowiedz Link Zgłoś