philips_net
12.04.06, 13:49
Myśle że znacznej większośći uczestnikom konkursu spodobałby się pomysł,by od
następnej edycji udało się Wam ograniczyć liczbe zawodników do 3 piłkarzy z
jednego klubu.
Wielu uczestników zarzuca zbyt niskie ceny zawodników Legi. Mysle że nie tyle
ceny psują zabawe co własnie brak limitu zawodników. Bo trudno by taki
Gottwald, Bronowicki,Edson czy Roger odrazu kosztowali ogromne pieniądze
skoro grają pierwszy sezon. To własnie limit spowodowałby uatrakcyjnienie
całej zabawy. Przecież nie chodzi nam o to by gre utrudniac. Wszyscy chcemy
Redakcji pomóc by ta bardzo fajna gra była jeszcze lepsza. Ktoś dysponowałby
w składzie np:Gottwaldem-Burghardtem-Edsonem, a ktoś Janczykiem-Rogerem-
Edsonem, jeszcze ktoś inny miałby Fabianskiego-Bronowickiego-Janczyka.
LUDZIE WPISUJECIE SIĘ POKAZMY REDAKCJI JAK BARDZO CHCEMY TEGO POSUNIĘCIA!!!
Wprowadzcie limit trzech zawodników z jednego klubu.
Kto popiera?