Gość: sadura1 IP: *.mokotowplaza.waw.pl 14.04.06, 15:08 Czy ktoś wie (tak na 100%), o której będzie mecz w Toruniu 17.04 ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Szrek Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 15:14 Zapytaj Bacy. Jeszcze ci prognozeę pogody poda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baca Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.adsl.inetia.pl 14.04.06, 16:35 Juzek wom pedzioł gazdo co na pogodzie sie nie znom bo fastum verde biera. Ale cosik mnie sie zdaje co bedzie piknie. Jano duć bedzie, no ale halny jejich chyba nie łoboli. Co najwyzy jaki silnicek z parkingu wydmucho. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: speed Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 15:50 transmisja na Polsat Sport o godz.15.00. To chyba wszystko wyjaśnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sadura1 Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.mokotowplaza.waw.pl 14.04.06, 17:06 Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 20:03 Ino coby im spodspodu nicego nie wyduło bo śmiechu ludziska bendom miały coniemiara. Secunecek Baco sacunecek składam z okazji co sie nam napatocyła Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baca Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: 83.238.146.* 14.04.06, 21:15 Byk sie spytoł cy wy aby gazdo nie ze Skocyji jesteście, co sie tak boicie ze wom zaduje łod spodu, ale sie znowu łobrazicie jak za tyn Ślunsk to jus sie lepi nie beda za wiela pytoł hej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 10:49 Wicie Baco ja to az taki łobraźliwy nie jezdem choć mnie za ten Ślunsk dyćko zabolało, Hej. A s tom Skocyjom to juści lepiej walneliście bo stamtonsik to i socek przedni do nas psywożom. A na własnym cerepie żem sprawdził że odrobina tego soka dodaje cłekowi uroka i fajnie jest. Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Toruń - Wrocław 17.04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 12:32 A coby wam Baco udowodnić żeśta sie nipoczebnie moją "łobraźliwościom" sztresowali powiem, że ni mota racji s tym Toruniem a się ło to nijak nie łobrusam, Hej! Bywało co i niejeden kopniacek tam posłałem zanim leciuśko zmondzałem. Uwazajcie zatem z tym fastumem bo w zecy samy psecucia wam lasuje Odpowiedz Link Zgłoś