Gość: Paul Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.warszawskie.poznet.com.pl 25.05.06, 17:32 To poprostu żałosne... oni chyba naprawde myślą że za niemiecką wchodnią granicą jest dżungla a my mieszkamy na drzewach. Już lepiej by było gdyby nas kojarzyli z wódką... nadęci egocentrycy. A marsze przciw nietolerancji robią homoseksualiści... cały naród powinien taki marsz zrobić. NO, ale jaki rząd takie państwo, pozwoliliśmy sobie to teraz mamy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J/\cek Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.server.ntli.net 25.05.06, 17:32 Powinnismy sie cieszyc ze w ogole mamy jakikolwiek wzor a to oznacza ze o nas pomyslano. Choc jak o wiesniakach. J/\cek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:28 ale niemcy są głupie. To pewnie jest pomyslane jako pamiątka dla kibiców danej drużyny, a który Polak kupi to g.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Error Lepsze gęsi niż jakaś wieża czy brama. IP: *.ztpnet.pl 25.05.06, 17:34 Natura w czystej postaci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: 212.244.117.* 25.05.06, 17:34 TO tak jak z reklamą Media Mark jesteś my posmiewiskiem ; a do tego przyczyniają sie nasi posłowie którzy jak gęsi syczą na siebie , a pastuch to naród ciemiezony i wykonczony aferami, przekrętami w rzadzie. Obojętnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.dev.sportingbet.com 25.05.06, 17:35 Prosba do PZPN ! Prosze o wydanie okolicznosciowych monet z tytulu MS wg projektu posla Czarneckiego. dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i_wonder Pastuch - Janas, a gesi - Rasiak i Mila IP: 216.141.135.* 25.05.06, 17:36 No ktoz lepiej sie nimi zaopiekuje, niz nasz "Janosik" ? Wszystko pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margra Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch?? IP: *.ghnet.pl 25.05.06, 17:38 co za k...a przegiecie? Powalilo ich na dekiel i to mocniej niz polskich wyborcow! Paranoja! Obrazac to se mozecie ale siebie balwany. Mi juz dosc upokorzen w kraju(czyt. rzad) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znj2 Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:40 Bardzo dobrze, niech będą gęsi i pastuch. Widocznie autor pozostał pod wrażeniem malarstwa Chełmońskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michu Najwięksi wieśniacy to niemcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:46 Naprawdę brak słów... Mam nadzieję że kadra Janasa rozwikła wszelkie wątpliwości i pokaona ten ich niemiecki syf. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eddy Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:43 Jak niemcy będą mieli ssmana, francuzi gilotynę, włosi mafiozę, amerykanie komandosa, czesi browara i czekoladę, a anglicy kibola to się uśmiechnę na widok tego medalu. Według mnie to jest wielka obraza dla polaków apropos przyjazdu papierza do polski- juz go nie lubię... a czemu? bo to szwab...grrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żuraw władca muraw Symolem Niemców jest flaga turecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:50 Niedlugo będzie tam więcej Turków niż Niemców i Polska będzie miała Turcję za Odrą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty-Eddy Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:51 Eddy ty jesteś głupszy niż ci co wymyślili ten wizerunek Polski. A jak chcesz szukać winnych to zadzwoń do tego arogadzkiego prezesa Listkiewicza, może on ci pomoże. A jakbyś miał troche rozumu w tej swojej pustej głowie to odróżniłbyś Mundial(i wszystko co jest z nim związane) od wizyty Papieża w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.84-48-131.nextgentel.com 25.05.06, 17:50 widzialem duzo gesi w Polsce, a ten Pastuch to przeciez Goral! Nie co do tego watpliwosci! I nie ma sie o co obrazac! Moze lepsza bylaby grupa bandziorow stadionowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO GW Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.aster.pl 25.05.06, 17:53 Podajcie link do strony tej firmy MDM pliz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boryna Re: Wizerunek Polski: Bezzębny rolnik IP: *.3.cust.bredband2.com 25.05.06, 17:54 To by lepiej pasowało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja proszę, masz IP: *.21.pl / *.21.pl 25.05.06, 17:57 www.fussballmedaillen.de/shop/action/product;jsessionid=4D047411D526D71CD54B057E829786E4?productId=9523&prodid=9523 tylko pojedź po nich równo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jester Ale się wkurvviłem!!! Co za bezczelność! IP: *.acn.waw.pl 25.05.06, 17:58 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!!!!!!!! jebac jebac niemcow. skandal. kibole- najebac im IP: 62.233.224.* 25.05.06, 18:05 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kdonat Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.CNet2.Gawex.PL 25.05.06, 18:04 Przepraszam za porównania Czarneckiego. Gdzie gęsi, a gdzie esesman z karabinem... Jest mi niezmiernie wstyd, ze reprezentuje on mój kraj. K. Donat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Emigrant Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: 69.7.197.* 25.05.06, 18:09 Do Bohdana Smolenia podobny troche hmm.... w sumie powinny byc dwie kaczki i Romus chyba... w roli pastucha oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roj Statua Wolnosci pokazuje srodkowego palca! :-D IP: *.hrpc.uic.edu 25.05.06, 18:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazimierz jak nas widza, tak nas pisza. Ale tu jest blad. IP: *.26.55.139.ip.alltel.net 25.05.06, 18:10 Powinien byc moherowy beret Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKE beret jak turban - znów profanacja Re: jak nas wid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:44 > Powinien byc moherowy beret Zbyt przypominałby turban talibów, ktoś by się mógł obrazić, że znów karykatura proroka. W Polsce już by do tej galerii z medalami wleźli koneserzy sztuki z LPR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roj Niedlugo sobie wyjasnimy. IP: *.hrpc.uic.edu 25.05.06, 18:16 Trzeba bedzie pogadac ze Szwabami w czasie MS Theodor-Heuss-Straße 7 38090 Braunschweig Telefon: +49 5 31-2 05 02 Telefax: +49 5 31-2 05 15 00 E-Mail: service@mdm.de Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Czy ktoś zna stronę, gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:26 są wzory wszystkich medali? Zastanawia mnie jak przedstawili np. takie Togo :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Czy ktoś zna stronę, gdzie IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:31 na medalu Togo murzynek Bambo pakuje z wdupę bawarczyka. a poważnie - ktoś dawał link już. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Ha ha ha dobre IP: *.3.cust.bredband2.com 25.05.06, 18:49 Cała Polska kraj rolników i pastuchów. Odpowiedz Link Zgłoś
annamarta8 Re: Ha ha ha dobre 25.05.06, 19:29 - obejrzalam wszystkie medale. Musze przyznac, ze polski jest najmniej udany. Pomijajac glupote motywu, to jeszcze baca ma tylko jedna noge - aluzja do naszych umiejetnosci pilkarskich?. Pod nim jest cos, moze pniaczek? Ha!Ha! I dlaczego baca pasie gesi, skoro pasla sierotka Marysia (madale sa przeznaczone dla dzieci). Bardzo, bardzo nieudane i bez polotu. No poprostu nie w piec ni w dziewiec. Pomijam nawet "chlopski" motyw, bo Polska jest obecnie chlopskim krajem, ale jest tyle pieknych "wiejskich" tematow np. konie arabskie z Janowa, karpie z Zatora, czy Debowca, bociany, wierzby, wschod slonca nad polami - no poprostu nieograniczona ilosc pomyslow. To co zrobili to idiotyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Ha ha ha dobre 26.05.06, 08:40 Na stronie internetowej znajduje się słowna interpretacja treści każdego medalu. W przypadku gęsi na medalu polskim sprawę wyjaśniono w taki sposób, że gęganie gęsi budzi z letargu, gdy nadchodzi niebezpieczeństwo. Twórcy medalu nie wiedzieli jednak, że to legenda o starożytnym Rzymie, nie o Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 8siem Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.LANx.pl / 195.136.80.* 25.05.06, 19:11 Nie wiem co gorsze gesi + pastuch, czy statula wolnosci pokazujaca... f@#k you... Swoja droga niemcy przeginaja i uwazam, ze rzeczywiscie na ME, ktore daj Boze zorganizujemy z Ukraina powinnismy wybic medale ze swastyka dla niemcow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smar Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:29 dokładnie! czemu gęsi a nie kaczki??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc napisz co myslisz o tym medalu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:35 www.fussballmedaillen.de/shop/action/product?productId=9523&prodid=9523 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: annamarat8 Re: napisz co myslisz o tym medalu IP: *.ny325.east.verizon.net 25.05.06, 19:38 - mysle, ze baca zafrasowal sie, bo to grac trzeba, a on ma tylko jedna noge. Ha!Ha!Ha!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek I w dodatku prawą, a Janas go na lewe skrzydło... IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl 25.05.06, 19:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pastuch Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.pentex.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:43 bo to sa 2 kaczki :] a przynajmniej do nich nawiazuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Żądam zmiany! IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl 25.05.06, 19:49 Na naszym medalu powinien być rolnik śpiący w przydrożnym rowie, przykryty rowerem. Odpowiedz Link Zgłoś
annamarta8 Re: Żądam zmiany! 25.05.06, 19:55 - dzieki!- a to sie usmialam. Przypominam SMIECH TO ZDROWIE.:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Geniusz Balcerowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 20:04 tak swymi genialnymi reformami, stworzył obraz Polaka "pastucha Europy". Odpowiedz Link Zgłoś
annamarta8 Re: Geniusz Balcerowicz 25.05.06, 20:16 - Anka nie dramatyzuj tam sa tylko dwie gesi, a nie Europa. Inna sprawa, ze to musza byc GESI skoro do ich pilnowania trzeba calego chlopa. Przepraszam - nie calego. Jednej nogi nie ma. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.technika.net.pl 25.05.06, 20:19 o gęsi się obrażają, a premier Lepper i Girtych to jest o.k.? Mamy taki medal, jaki rząd, cyli jest przaśnie i miło aż Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.chello.pl 25.05.06, 20:19 Sami obecnie pracujemy nad takim wizerunkiem Polski. Odpowiedz Link Zgłoś