Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch

      • Gość: Paul Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.warszawskie.poznet.com.pl 25.05.06, 17:32
        To poprostu żałosne... oni chyba naprawde myślą że za niemiecką wchodnią
        granicą jest dżungla a my mieszkamy na drzewach. Już lepiej by było gdyby nas
        kojarzyli z wódką... nadęci egocentrycy. A marsze przciw nietolerancji robią
        homoseksualiści... cały naród powinien taki marsz zrobić. NO, ale jaki rząd
        takie państwo, pozwoliliśmy sobie to teraz mamy...
      • Gość: J/\cek Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.server.ntli.net 25.05.06, 17:32
        Powinnismy sie cieszyc ze w ogole mamy jakikolwiek wzor a to oznacza ze o nas
        pomyslano. Choc jak o wiesniakach.


        J/\cek
        • Gość: m Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:28
          ale niemcy są głupie.
          To pewnie jest pomyslane jako pamiątka dla kibiców danej drużyny, a który Polak
          kupi to g.?
      • Gość: Error Lepsze gęsi niż jakaś wieża czy brama. IP: *.ztpnet.pl 25.05.06, 17:34
        Natura w czystej postaci.
      • Gość: Polak Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: 212.244.117.* 25.05.06, 17:34
        TO tak jak z reklamą Media Mark jesteś my posmiewiskiem ; a do tego
        przyczyniają sie nasi posłowie którzy jak gęsi syczą na siebie , a pastuch to
        naród ciemiezony i wykonczony aferami, przekrętami w rzadzie. Obojętnie!!!
      • Gość: Polak Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.dev.sportingbet.com 25.05.06, 17:35
        Prosba do PZPN !

        Prosze o wydanie okolicznosciowych monet z tytulu MS wg projektu posla
        Czarneckiego.

        dziekuje
      • Gość: i_wonder Pastuch - Janas, a gesi - Rasiak i Mila IP: 216.141.135.* 25.05.06, 17:36
        No ktoz lepiej sie nimi zaopiekuje, niz nasz "Janosik" ?
        Wszystko pasuje
      • Gość: margra Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch?? IP: *.ghnet.pl 25.05.06, 17:38
        co za k...a przegiecie? Powalilo ich na dekiel i to mocniej niz polskich
        wyborcow! Paranoja! Obrazac to se mozecie ale siebie balwany. Mi juz dosc
        upokorzen w kraju(czyt. rzad)
      • Gość: znj2 Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:40
        Bardzo dobrze, niech będą gęsi i pastuch. Widocznie autor pozostał pod wrażeniem
        malarstwa Chełmońskiego.
        • Gość: michu Najwięksi wieśniacy to niemcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:46
          Naprawdę brak słów...
          Mam nadzieję że kadra Janasa rozwikła wszelkie wątpliwości i pokaona ten ich
          niemiecki syf.
      • Gość: Eddy Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:43
        Jak niemcy będą mieli ssmana, francuzi gilotynę, włosi mafiozę, amerykanie
        komandosa, czesi browara i czekoladę, a anglicy kibola to się uśmiechnę na
        widok tego medalu. Według mnie to jest wielka obraza dla polaków apropos
        przyjazdu papierza do polski- juz go nie lubię... a czemu? bo to szwab...grrr
        • Gość: Żuraw władca muraw Symolem Niemców jest flaga turecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:50
          Niedlugo będzie tam więcej Turków niż Niemców i Polska będzie miała Turcję za
          Odrą.
        • Gość: Anty-Eddy Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 17:51
          Eddy ty jesteś głupszy niż ci co wymyślili ten wizerunek Polski.
          A jak chcesz szukać winnych to zadzwoń do tego arogadzkiego prezesa
          Listkiewicza, może on ci pomoże.
          A jakbyś miał troche rozumu w tej swojej pustej głowie to odróżniłbyś Mundial(i
          wszystko co jest z nim związane) od wizyty Papieża w naszym kraju.
      • Gość: kama Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.84-48-131.nextgentel.com 25.05.06, 17:50
        widzialem duzo gesi w Polsce, a ten Pastuch to przeciez Goral!
        Nie co do tego watpliwosci!
        I nie ma sie o co obrazac!
        Moze lepsza bylaby grupa bandziorow stadionowych?
      • Gość: DO GW Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.aster.pl 25.05.06, 17:53
        Podajcie link do strony tej firmy MDM pliz
        • Gość: Boryna Re: Wizerunek Polski: Bezzębny rolnik IP: *.3.cust.bredband2.com 25.05.06, 17:54
          To by lepiej pasowało
        • Gość: ja proszę, masz IP: *.21.pl / *.21.pl 25.05.06, 17:57
          www.fussballmedaillen.de/shop/action/product;jsessionid=4D047411D526D71CD54B057E829786E4?productId=9523&prodid=9523
          tylko pojedź po nich równo
      • Gość: jester Ale się wkurvviłem!!! Co za bezczelność! IP: *.acn.waw.pl 25.05.06, 17:58
        .
        • Gość: !!!!!!!!! jebac jebac niemcow. skandal. kibole- najebac im IP: 62.233.224.* 25.05.06, 18:05
      • Gość: kdonat Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.CNet2.Gawex.PL 25.05.06, 18:04
        Przepraszam za porównania Czarneckiego. Gdzie gęsi, a gdzie esesman z
        karabinem... Jest mi niezmiernie wstyd, ze reprezentuje on mój kraj.

        K. Donat
      • Gość: Mlody Emigrant Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: 69.7.197.* 25.05.06, 18:09
        Do Bohdana Smolenia podobny troche

        hmm.... w sumie powinny byc dwie kaczki i Romus chyba... w roli pastucha
        oczywiscie
      • Gość: roj Statua Wolnosci pokazuje srodkowego palca! :-D IP: *.hrpc.uic.edu 25.05.06, 18:09
      • Gość: Kazimierz jak nas widza, tak nas pisza. Ale tu jest blad. IP: *.26.55.139.ip.alltel.net 25.05.06, 18:10
        Powinien byc moherowy beret
        • Gość: KKE beret jak turban - znów profanacja Re: jak nas wid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:44
          > Powinien byc moherowy beret

          Zbyt przypominałby turban talibów, ktoś by się mógł obrazić, że znów karykatura
          proroka. W Polsce już by do tej galerii z medalami wleźli koneserzy sztuki z LPR
      • Gość: roj Niedlugo sobie wyjasnimy. IP: *.hrpc.uic.edu 25.05.06, 18:16
        Trzeba bedzie pogadac ze Szwabami w czasie MS

        Theodor-Heuss-Straße 7
        38090 Braunschweig

        Telefon: +49 5 31-2 05 02
        Telefax: +49 5 31-2 05 15 00

        E-Mail: service@mdm.de
      • Gość: f Czy ktoś zna stronę, gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:26
        są wzory wszystkich medali? Zastanawia mnie jak przedstawili np. takie Togo :-)
        • Gość: m Re: Czy ktoś zna stronę, gdzie IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:31
          na medalu Togo murzynek Bambo pakuje z wdupę bawarczyka.
          a poważnie - ktoś dawał link już.
          • Gość: Andrzej Ha ha ha dobre IP: *.3.cust.bredband2.com 25.05.06, 18:49
            Cała Polska kraj rolników i pastuchów.
            • annamarta8 Re: Ha ha ha dobre 25.05.06, 19:29
              - obejrzalam wszystkie medale. Musze przyznac, ze polski jest najmniej udany.
              Pomijajac glupote motywu, to jeszcze baca ma tylko jedna noge - aluzja do
              naszych umiejetnosci pilkarskich?. Pod nim jest cos, moze pniaczek? Ha!Ha!
              I dlaczego baca pasie gesi, skoro pasla sierotka Marysia (madale sa przeznaczone
              dla dzieci). Bardzo, bardzo nieudane i bez polotu. No poprostu nie w piec ni w
              dziewiec. Pomijam nawet "chlopski" motyw, bo Polska jest obecnie chlopskim
              krajem, ale jest tyle pieknych "wiejskich" tematow np. konie arabskie z Janowa,
              karpie z Zatora, czy Debowca, bociany, wierzby, wschod slonca nad polami - no
              poprostu nieograniczona ilosc pomyslow. To co zrobili to idiotyzm.
              • zigzaur Re: Ha ha ha dobre 26.05.06, 08:40
                Na stronie internetowej znajduje się słowna interpretacja treści każdego medalu.
                W przypadku gęsi na medalu polskim sprawę wyjaśniono w taki sposób, że gęganie
                gęsi budzi z letargu, gdy nadchodzi niebezpieczeństwo. Twórcy medalu nie
                wiedzieli jednak, że to legenda o starożytnym Rzymie, nie o Polsce.
      • Gość: 8siem Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.LANx.pl / 195.136.80.* 25.05.06, 19:11
        Nie wiem co gorsze gesi + pastuch, czy statula wolnosci pokazujaca... f@#k
        you... Swoja droga niemcy przeginaja i uwazam, ze rzeczywiscie na ME, ktore daj
        Boze zorganizujemy z Ukraina powinnismy wybic medale ze swastyka dla niemcow
      • Gość: smar Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:29
        dokładnie! czemu gęsi a nie kaczki???
      • Gość: gosc napisz co myslisz o tym medalu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:35
        www.fussballmedaillen.de/shop/action/product?productId=9523&prodid=9523
        • Gość: annamarat8 Re: napisz co myslisz o tym medalu IP: *.ny325.east.verizon.net 25.05.06, 19:38
          - mysle, ze baca zafrasowal sie, bo to grac trzeba, a on ma tylko jedna noge.
          Ha!Ha!Ha!:)
          • Gość: cyg@nek I w dodatku prawą, a Janas go na lewe skrzydło... IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl 25.05.06, 19:45
      • Gość: pastuch Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.pentex.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:43
        bo to sa 2 kaczki :] a przynajmniej do nich nawiazuja
      • Gość: cyg@nek Żądam zmiany! IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl 25.05.06, 19:49
        Na naszym medalu powinien być rolnik śpiący w przydrożnym rowie, przykryty
        rowerem.
        • annamarta8 Re: Żądam zmiany! 25.05.06, 19:55
          - dzieki!- a to sie usmialam.
          Przypominam SMIECH TO ZDROWIE.:):):)
          • Gość: Anka Geniusz Balcerowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 20:04
            tak swymi genialnymi reformami, stworzył obraz Polaka "pastucha Europy".
            • annamarta8 Re: Geniusz Balcerowicz 25.05.06, 20:16

              - Anka nie dramatyzuj tam sa tylko dwie gesi, a nie Europa.
              Inna sprawa, ze to musza byc GESI skoro do ich pilnowania trzeba calego chlopa.
              Przepraszam - nie calego. Jednej nogi nie ma.
              :)
      • Gość: renia Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.technika.net.pl 25.05.06, 20:19
        o gęsi się obrażają, a premier Lepper i Girtych to jest o.k.? Mamy taki medal,
        jaki rząd, cyli jest przaśnie i miło aż
      • Gość: Ula Re: Wizerunek Polski: dwie gęsi i ich pastuch IP: *.chello.pl 25.05.06, 20:19
        Sami obecnie pracujemy nad takim wizerunkiem Polski.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka