Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    O transmisjach meczy i o Śląsku

    IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.11.01, 17:35
    Ostatnio słyszałem że od przyszłego sezonu TVP ma transmitować mecze ligi
    polskiej.Ciekawy jestem jakie i ile ich będzie(2 mecze w roku?)

    Śląskowi Wrocław nie poszczęściło sie bo nie swansował do grupy
    mistrzowskiej.Moim zdaniem powinien zostać przyznany Śląskowi walkower lub
    awans do "mistrzów".Twierdzę tak ponieważ mecz Amiki z Ruchem Chorzów został o
    6 minut opóźniony.Tak naprawdę wtedy już wszystko było ustalone...
    I niech mi Listkiewicz nie pieprzy że w przyszłym sezonie coś z tym zrobi.Bo w
    przyszłym sezonie to on może mnie pocałować w dupę.
    Obserwuj wątek
      • campo Re: O transmisjach meczy i o Śląsku 06.11.01, 18:16
        Gość portalu: MĄDRY napisał(a):
        > Śląskowi Wrocław nie poszczęściło sie bo nie swansował do grupy
        > mistrzowskiej.Moim zdaniem powinien zostać przyznany Śląskowi walkower lub
        > awans do "mistrzów".Twierdzę tak ponieważ mecz Amiki z Ruchem Chorzów został o
        > 6 minut opóźniony.Tak naprawdę wtedy już wszystko było ustalone...
        > I niech mi Listkiewicz nie pieprzy że w przyszłym sezonie coś z tym zrobi.Bo w
        > przyszłym sezonie to on może mnie pocałować w dupę.

        Śląsk nie awansował i nagle wielki skandal!
        A co powiesz na zeszły sezon (00/01)?
        Pamietasz np. mecz Wisła-Śląsk ?:-)

        A co do przesuniętego czasu o owe 6 min.to przypomnij sobie finałową kolejke
        Bundesligi z poprzedniego sezonu,albo mecz Anglia-Grecja w ktorym to Beckham
        zdobył gola juz dawno po czasie.
        I nikt do nikogo nie mial pretensji!



    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka