Gość: MĄDRY
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
06.11.01, 17:35
Ostatnio słyszałem że od przyszłego sezonu TVP ma transmitować mecze ligi
polskiej.Ciekawy jestem jakie i ile ich będzie(2 mecze w roku?)
Śląskowi Wrocław nie poszczęściło sie bo nie swansował do grupy
mistrzowskiej.Moim zdaniem powinien zostać przyznany Śląskowi walkower lub
awans do "mistrzów".Twierdzę tak ponieważ mecz Amiki z Ruchem Chorzów został o
6 minut opóźniony.Tak naprawdę wtedy już wszystko było ustalone...
I niech mi Listkiewicz nie pieprzy że w przyszłym sezonie coś z tym zrobi.Bo w
przyszłym sezonie to on może mnie pocałować w dupę.