skip_yeti 06.10.06, 17:42 jutro, w związku z niesłychanym zagęszczeniem w Wawie wszelakich manifestacji, marszów, demonstracji etc., proponuję jutro po treningu ruszyć na miasto i zrobić pochód curlerów. Trzeba wziąć szczotki i ... kamienie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smok.ondri Re: Hej, stolico 06.10.06, 17:52 halo halo prawdopodobnie i ja tam będę więc curlingowy gest AZS Gliwice stawia się na stanowisku :P hehe Odpowiedz Link Zgłoś
jo.sowa Re: Hej, stolico 06.10.06, 21:12 to moze od razu bedziecie sie domagac jakiegos lodowiska co?? Odpowiedz Link Zgłoś