cracy 11.11.06, 18:57 moze z przewaga jedego zawodnika cos odrobią Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kz12345 Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:03 ogladam mecz i przecieram oczy ze zdumienia! brawo belchatow, szok! matusiaka widze w podstawowej 11-tce reprezentacji Odpowiedz Link Zgłoś
cypriankowalik Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:06 to juz jest koniec wisly,,,,ale ten mecz jeszcze zremisują :D tak jak z lechem poznan lech to pany niebiesko białe szatany :D Odpowiedz Link Zgłoś
simpson85 Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:49 Odrobią?? chyba pańszczyznę hehehehe. Czytałem na onecie i interii buńczuczne zapowiedzi "Niech się Legła szykuje, Wisełka idzie po lidera" buahahahahahaha aż mnie brzuch teraz od śmiechu boli :P Odpowiedz Link Zgłoś
rejmistrz Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:59 Wisła 2-4 GKS Bełchatów , Legia 1-2 GKS Bełchatów. Obie drużyny warte siebie, obie za słabe na BOT. Lider z Bełchatowa, i dobrze, jakaś odmiana po Wiśle :) Odpowiedz Link Zgłoś
simpson85 Re: Wisła pany? 11.11.06, 20:58 tedy nie mówię, że BOT jest cienki. Tylko patrzę kto jest na górze tabeli :) Odpowiedz Link Zgłoś
rejmistrz Re: Wisła pany? 12.11.06, 12:01 A propo onetu bo coś tam o tym portalu wyżej pisałeś. Według onet.pl liderem jest Legia która ma tyle samo punktów co BOT, który powinien być liderem bo wygrał w bezpośrednim meczu. Mam nadzieje, że w piłkarzykach nie powielą błędu onetu. Odpowiedz Link Zgłoś
simpson85 Re: Wisła pany? 12.11.06, 16:47 Pisałem o szumnych zapowiedziach zwycięstwa Wisły... sam przez moment uważałem że (L) będzie na 1. ale przegrała z BOTem przecie, a chyba zawsze liczył się najpierw bilans bezposredniego starcia. Ale co za różnica. Na wiosnę i tak tytuł zostanie w Łazienkach :) Odpowiedz Link Zgłoś
simpson85 Re: Wisła pany? 13.11.06, 09:19 Onet już zmienił tabelę. Choć we wszystkich wiadomościach podawali wczoraj (L) na pierwszym :D Ale się musieli w Bełchatowie pienić :D Za to mam nadzieję, że gazeta.pl da Matusiakowi jeszcze ten punkcik za lidera :P Odpowiedz Link Zgłoś
jascho Re: Wisła pany? 11.11.06, 20:19 Nic się nie stało !!!! Wisła i tak jest najlepsza. Wisła TS Odpowiedz Link Zgłoś