Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisła pany?

    11.11.06, 18:57
    moze z przewaga jedego zawodnika cos odrobią
    Obserwuj wątek
      • kz12345 Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:03
        ogladam mecz i przecieram oczy ze zdumienia! brawo belchatow, szok!
        matusiaka widze w podstawowej 11-tce reprezentacji
      • cypriankowalik Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:06
        to juz jest koniec wisly,,,,ale ten mecz jeszcze zremisują :D
        tak jak z lechem poznan

        lech to pany niebiesko białe szatany :D
      • cypriankowalik Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:14
        o-4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      • cracy Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:16
        nawet odrabia? okuka out?
      • simpson85 Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:49
        Odrobią?? chyba pańszczyznę hehehehe. Czytałem na onecie i interii buńczuczne
        zapowiedzi "Niech się Legła szykuje, Wisełka idzie po lidera" buahahahahahaha
        aż mnie brzuch teraz od śmiechu boli :P
        • rejmistrz Re: Wisła pany? 11.11.06, 19:59
          Wisła 2-4 GKS Bełchatów , Legia 1-2 GKS Bełchatów.
          Obie drużyny warte siebie, obie za słabe na BOT.

          Lider z Bełchatowa, i dobrze, jakaś odmiana po Wiśle :)
          • simpson85 Re: Wisła pany? 11.11.06, 20:58
            tedy nie mówię, że BOT jest cienki. Tylko patrzę kto jest na górze tabeli :)
            • rejmistrz Re: Wisła pany? 12.11.06, 12:01
              A propo onetu bo coś tam o tym portalu wyżej pisałeś. Według onet.pl liderem
              jest Legia która ma tyle samo punktów co BOT, który powinien być liderem bo
              wygrał w bezpośrednim meczu. Mam nadzieje, że w piłkarzykach nie powielą błędu
              onetu.
              • simpson85 Re: Wisła pany? 12.11.06, 16:47
                Pisałem o szumnych zapowiedziach zwycięstwa Wisły... sam przez moment uważałem
                że (L) będzie na 1. ale przegrała z BOTem przecie, a chyba zawsze liczył się
                najpierw bilans bezposredniego starcia. Ale co za różnica. Na wiosnę i tak
                tytuł zostanie w Łazienkach :)
              • simpson85 Re: Wisła pany? 13.11.06, 09:19
                Onet już zmienił tabelę. Choć we wszystkich wiadomościach podawali wczoraj (L)
                na pierwszym :D Ale się musieli w Bełchatowie pienić :D Za to mam nadzieję, że
                gazeta.pl da Matusiakowi jeszcze ten punkcik za lidera :P
      • leon2301 Re: Wisła pany? 11.11.06, 20:05
        Raczej panny :p
        • jascho Re: Wisła pany? 11.11.06, 20:19
          Nic się nie stało !!!! Wisła i tak jest najlepsza. Wisła TS

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka