Gość: marcy
IP: 193.192.62.*
26.03.07, 21:26
Wszędzie zmurszałe dziadki, które potrafią zajechac polski sport dla kilku tysiecy złotych więcej z przekretów. Na co komu takie związki?!
Czerkawski z Oliwa zwąchali NHL, zdobyli neico rozumu, dorobili sie - teraz tylko chca wydzwignąć polski hokej - ale rodzime piekiełko nie z takimi narwanymi idealistami sobie radziło. Tego Radziszewskiego kopnąłbym w dupę tak, ze odechciałoby mu sie hokeja. Wielka gwiazda...