Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Oliwa: Tak to można tresować psa!

    IP: 193.192.62.* 26.03.07, 21:26
    Wszędzie zmurszałe dziadki, które potrafią zajechac polski sport dla kilku tysiecy złotych więcej z przekretów. Na co komu takie związki?!

    Czerkawski z Oliwa zwąchali NHL, zdobyli neico rozumu, dorobili sie - teraz tylko chca wydzwignąć polski hokej - ale rodzime piekiełko nie z takimi narwanymi idealistami sobie radziło. Tego Radziszewskiego kopnąłbym w dupę tak, ze odechciałoby mu sie hokeja. Wielka gwiazda...
    Obserwuj wątek
      • Gość: marek_ Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 26.03.07, 21:35
        PZHL- towarzystwo wzajemnej adoracji. wiadomo, stara bajka. jak zwykle dziadki
        siedza we wladzach i jeden drugiego kryje. co ten prezes chrzani? jakby bylo
        tak wszystko poukladane i taka dyscyplina by byla to i wyniki by bylo, a nie
        olewanie i porazki z takimi Wegrami. biedni chlopcy sie przestraszyli bo Oliwa
        sie wkurzyl i wpadl do szatni. dobrze Oliwa mowi, mial ich po glowkach
        poglaskac? i co jeszcze powiedziec, zeby sie nie martwili, bo moze nastepnym
        razem bedzie lepiej??? czy to jest gromada dzieciakow w przedszkolu? czy
        hokeisci??? jak tak dalej pojdzie to niedlugo sie znajdziemy jeszcze nizej,
        razem z australia i nowa zelandia, jeszcze pare lat.
        • Gość: bakarat pojadą, przegrają i pogodzą się IP: *.tsi.tychy.pl 26.03.07, 21:49
          z tym że chłopaki grali w najlepszej lidze, najlepszymi na świecie zawodnikami i
          trenerami.Problem u nas jest taki ,że nikt nie ma prawa być mądrzejszy od
          zarządu.Tyscy chłopcy zrobili kariery i to się nie podoba PZHL,że ich
          doświadczenia są z pierwszej ligi , a działaczy z trzeciej. Konflikt
          interesów,nie pozwoli nam zaistnieć,nie da Polsce szans zagrania z Czechami
          ,Rosją, USA czy koronami jeszcze długie lata.Przykre,że kolesiostwo zawsze jest
          górą.
      • Gość: gm Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.adsl.alicedsl.de 26.03.07, 21:53
        lubudubu.. ;))))
        • Gość: Gucio Re: Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.dsl.bell.ca 26.03.07, 21:55
          Oliwa powinien wiecej opowiedziec o imprezowaniu kadrowiczow. Jak ktos na nich
          krzyczy to sa profesjonalisci ale jak wodki sie napic to kazdy ma prawo do
          bledow.

          Musi sie pokolenie zmienic i tyle.
          • Gość: Rojek Re: Prawda lezy po srodku IP: *.cust.tele2.se 26.03.07, 22:00
            obecna kadra jest do d.. i zachowuja sie nieprofesjonalnie, ale i Oliwa zgwrywa
            wazniaka i wielkiego menadzera. Czy wyobrazacie sobie, ze po nieudanym meczu
            Beenhakker wpada do szatni i lamie Rasiaka ?
            • Gość: x osiagnij w zyciu tyle co Rasiak! ok? IP: *.crowley.pl 26.03.07, 22:19
              Ciekaw jestem w jakim to zawodzie jestes tak dobry jak Rasiak w swoim.
              Pewnie w staniu pod GSem po piwo.
              • Gość: kris Hokej to nie gra dla mięczaków IP: 62.233.164.* 26.03.07, 23:46
                a w kadrze Polski kto gra? Twardziele?

                www.fototel.pl
      • Gość: Holik Korupcja IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.03.07, 22:31
        Najwazniejszy jest fragment o ustawianiu przetrgow. Biorac pod uwage , ze jest
        to nagminna praktyka w innych zwiazkach sportowych ( np PZKaj, PZTW i inne ) nie
        ma powodu nie
        wiezrzyc p.Oliwie. To o czym mowi jest swiadectwem absolutnej korupcji w
        najgorszym komunistycznym stylu. Uniemozliwia to zdrowe i normalne
        funkcjonowanie kogokolowiek, dzialczy , zawodnikow , trenerow czy menedzerow bo
        zamiast zajmowac sie sportem i wy nikami wszyscy zajmija sie nielegalnymi
        interesami.
        Brawo panie Oliwa , w tym rowarzystwie nie ma czego szukac .
      • Gość: looke to jest wlasnie roznica miedzy IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.03.07, 22:44
        zawodowcami a "polskimi hokeistami" mario czerkawski chociaz nie jedzie na turniej
        to w sobote na imprezie przez cala noc nawet piwa nie wypil, a jakis tam
        smieszny bramkarz w czasie turnieju chodzi nawalony.

        oliwa ma racje szkoda sie szarpac z gamoniami
      • Gość: MM Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: 67.154.64.* 26.03.07, 23:03
        Prezes PZHL rzecz: "Wydaje mi się, że w NHL jest podobnie, to szkoleniowcy
        podejmują takie decyzje i Oliwa chyba powinien o tym wiedzieć."

        Zle sie panu wydaje, panie "Prezesie". Takie decyzje podejmuje wlasnie menadzer
        druzyny. I to menadzer decyduje, w porozumieniu z trenerem, kogo wziac do
        druzyny, a kogo nie.
        Poza tym, szanowny pan "Prezes" nigdy nie byl w szatni druzyny hokejowej z
        prawdziwego zdarzenia i nie slyszal jak trener opierd**a zawodnikow. To co
        zrobil Oliwa po meczu z Wegrami to maly pikus. Primadonny, cholera jasna,
        spokoju potrzebuja. Ci zawodnicy nie maja pojecia ile tu sie musi poswiecic
        chlopak zeby trafic do porzadnej ligi.
      • pawel949 Kto ma rację - patrzmy na wyniki 26.03.07, 23:37
        PZHL działa... tylko gdzie i kiedy? Hokey u nas padł. Gdyby nie kilku fanatyków
        sponsorów to by nic nie było. Ale kadra podlega związkowi, a właściciele klubów
        juz dawno zauważyli, że ze związkiem wygrac się nie da...
        • Gość: mikejar Sam bylem swiadkiem w NJ Devil jak trener rozmawia IP: *.dyn.optonline.net 27.03.07, 01:19
          Jeszcze przed przyjsciem do (Devil New Jersey )Oliwy byl mecz z New
          Jork Rangers i w drugiej polowie byl wynik 2;2 Na pietnascie sekund
          przed przerwa Holik nie strzelil do pustej bramki To co sie dzialo w
          szatni w czasie przerwy to zaden z tych : chloptasiow: by nie zniosl
          i pewnie by sie rozplakal Krzesla lataly po calej szatni Trener nie
          uzywal innego slowa jak fuck Nikt sie nie skarzyl a nastepnego dnia
          byla mala wzmianka w NY Times
          Zapytajcie sie Oliwy jak sa traktowani zawodnicy - to jest ich praca
          a jak nie to sa wolni Ale tu w Ameryce kazdy to rozumie
          Brawo O L I W A , tak trzymaj miekki trener to zguba dla druzyny
          • mike.recz Bo to ma być Kadra Polski 27.03.07, 01:37
            a nie banda mięczaków.
            Qrwa kiedy oni to zrozumieją.We wszystkich sportach zespołowych w ostatnich
            latach sukcesy są tam gdzie zachodnia myśl szkoleniowa.
            Brawo Oliwa
      • Gość: kamil Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 02:55
        Oliwa ma w 100 rację, a dupki do mamusi.
      • Gość: mike.g Re: Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.dyn.optonline.net 27.03.07, 02:59
        z racji zamieszkania mam mozliwosc dosyc czestego sledzenia na zywo dwoch
        zespolow NJD i NYR ,Oliwe widzialem w kilkunastu meczach gdy gral w kliku
        roznuch drozynach i musze przyznac jedno ze panowie z PZHL i nasi rodzimi
        gracze powinni pukac sie w czolo zanim zarzuca cos Oliwie , dla ciekawskich
        podaje link , i dodam ze Oliwa nie gra w NJD od kilku sezonow ( chyba 3 ) a na
        meczach masa ludzi nosi koszulki z jego nazwiskiem i numerem ktorym gral #29
        pozdrawiam

        youtube.com/results?search_query=oliwa+
        • Gość: Chris Re: Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 27.03.07, 03:39
          Tak sie trenuje w NHL. O tak zwanych "farmach " nie wspomne. Oliwa pokazuje to
          co sam przeszedl.
        • Gość: walrus2 Re: Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.abhsia.telus.net 27.03.07, 22:12
          Mieszkam w Calgary,kibicuje Flames.Oliwa gral u nas, byl popularny i lubiany za
          twardosc..W 2004 z Oliwa przegralismy dopiero w finale Stanleya.Po odejsciu
          Oliwy,wyraznie go brak.Obronca jak Oliwa to lata doswiadczenia, nasi mlodzi
          obroncy do piet mu nie dorastaja.Oliwa,come back to Calgary ,we need you.
      • bartman7 Oliwa: Tak to można tresować psa! 27.03.07, 09:25
        dlaczego polski hokej jest na lodzie ???

        usasports.blox.pl/html
        • Gość: MACIEJ Re: Oliwa: Tak to można tresować psa! IP: *.nycmny.east.verizon.net 28.03.07, 05:27
          To byly dobre dni!
          youtube.com/watch?v=Oh9BkXAjWb8&mode=related&search=
          • 1group Re: Oliwa: Tak to można tresować psa! 15.04.07, 18:03
            Znalazł się wielki krytyk i menadżer !
            Oliwa wystawiany do bójek na lodowiskach NHL.Niewielkie ma pojęcie o prawdziwym
            hokeju,a jaki mądry ten absolwent podstawówki.
      • Gość: musti Oliwa:... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 07:51
        Jaki hokej jest,od lat każdy widzi.Podobnie jak piłka nożna.Mierni
        działacze i mierni zawodnicy,których zarobki nie przekładają się na
        zaangażowanie w pracę.Wynik nie jest istotny dla nich,ważna jest
        cała otoczka sportu:kasa,sponsorzy,jakieś podejrzane
        kontrakty,wyjazdy zagraniczne(wycieczki na koszt społeczeństwa),o
        handlowaniu wynikami nie wspominając.Toleruje się miernych
        sportowców (przeciętnie wyszkolonych,prowadzących niesportowy tryb
        życia),ponieważ tacy nie patrzą działaczom na ręce,są od nich
        uzależnieni.Sportowcy grają dla siebie,bo mecze są
        ustawiane,a "kibicom" i tak bardziej zależy na bijatykach na
        meczu,albo po.Ta gangrena,dotyka wszystkich dziedzin życia w Polsce.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka