Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel w Lechu ?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.03, 12:44
    Engel: Schalke, Bayer, Lech?

    Jerzy Engel kończy rozmowy w sprawie pracy. Wiele wskazuje na to, że były
    selekcjoner reprezentacji Polski już niedługo będzie trenerem Lecha Poznań.

    Wszystko wskazuje na to, że podjęcie pracy przez Jerzego Engela jest już
    kwestią kilku tygodni.

    ”Schalke lub Bayer? To bardzo daleki trop. Lech Poznań? Nie potwierdzam i...
    nie zaprzeczam. Lech jest jednym z najlepiej zorganizowanych klubów w
    Polsce, na dodatek rozwija się bardzo prężnie. Wkrótce powinien być w
    czołówce ekstraklasy” – powiedział Engel.

    „W tej chwili nic nie mogę powiedzieć. Właśnie kończę rozmowy dotyczące
    nowego kontraktu" – dodał były selekcjoner.
    Onet.pl
    Obserwuj wątek
      • Gość: kolej Re: Engel w Lechu ? IP: *.stacje.agora.pl 21.05.03, 13:14
        JESTEM ZA!!!!
        Byłem za jego odejściem z kadry - bo mu wówczas odbiło. Ale to świetny trener i
        teraz żądny pokazania, na co go stać...
        • Gość: Sergio Re: Engel w Lechu ? IP: *.man.poznan.pl 21.05.03, 14:01
          czas pokaże ile z tego jest prawdą a ile medialnym szumem

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka