Gość: Pyzy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.05.03, 12:44
Engel: Schalke, Bayer, Lech?
Jerzy Engel kończy rozmowy w sprawie pracy. Wiele wskazuje na to, że były
selekcjoner reprezentacji Polski już niedługo będzie trenerem Lecha Poznań.
Wszystko wskazuje na to, że podjęcie pracy przez Jerzego Engela jest już
kwestią kilku tygodni.
”Schalke lub Bayer? To bardzo daleki trop. Lech Poznań? Nie potwierdzam i...
nie zaprzeczam. Lech jest jednym z najlepiej zorganizowanych klubów w
Polsce, na dodatek rozwija się bardzo prężnie. Wkrótce powinien być w
czołówce ekstraklasy” – powiedział Engel.
„W tej chwili nic nie mogę powiedzieć. Właśnie kończę rozmowy dotyczące
nowego kontraktu" – dodał były selekcjoner.
Onet.pl