Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Cracovia dymi

    IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 23:07
    Kraków kibice zatrzymani

    Jeden ranny policjant, ponad 50 zatrzymanych pseudokibiców - to wstêpny
    bilans zajsc, do jakich doszlo w zwiazku z
    pilkarskim spotkaniem Hutnika z Cracovii. Do pierwszego incydentu doszlo
    jeszcze przed meczem. Kilkusetosobowa grupa
    chuliganów wylamala ogrodzenie stadionu i zaczêla demolowac kasy. Zmuszeni do
    interwencji policjanci użyli broni
    gladkolufowej.

    Po spotkaniu nie bylo lepiej. Sylwia Bober z krakowskiej policji powiedziała,
    że rozsierdzeni wynikiem meczu pseudokibice
    Cracovii wyszli wcze¶niej ze stadionu i idac ulicą zaczêli rozbijać szyby w
    sklepach. Natychmiast interweniowali policjanci. W
    kierunku funkcjonariuszy posypały siê niebezpieczne narzêdzia. W odpowiedzi
    policjanci użyli broni gładkolufowej, a także
    miotaczy wody.

    Brak jest informacji, czy ktokolwiek z kibiców odniósłobrażenia.W trakcie
    interwencji ranny zostałjeden policjant - obecnie
    przebywa w szpitalu. Został uszkodzone dwa radiowozy.

    Niewykluczone, że częsć zatrzymanych zostaniearesztowana.

    P.S. Cracovia przegrała 2-5
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka