Gość: pesymistka
IP: *.aster.pl
16.06.07, 20:10
Znajac szczescie Polakow w roznych dyscyplinach sportu to ten mlokos Vettel
bedzie mial kupe szczescia w wyscigu, lepsi od niego powyjezdzaja poza tory i
w rezulatacie zajmie miejsce w pierwszej 4, beda sie nim zachwycac i tyle
zostanie nam z Kubicy :(