Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hamilton z pole position w GP USA

    IP: *.aster.pl 16.06.07, 20:10
    Znajac szczescie Polakow w roznych dyscyplinach sportu to ten mlokos Vettel
    bedzie mial kupe szczescia w wyscigu, lepsi od niego powyjezdzaja poza tory i
    w rezulatacie zajmie miejsce w pierwszej 4, beda sie nim zachwycac i tyle
    zostanie nam z Kubicy :(
    Obserwuj wątek
      • Gość: striker27 Hamilton z pole position w GP USA IP: *.toya.net.pl 16.06.07, 20:11
        Nie taki Vettel straszny jak forumowicze pisza ;)
        • mil1231 Ci pożal się Boże "znafcy" mają gó..ane pojęcie o 16.06.07, 20:14
          F1
          • tetlian Re: Ci pożal się Boże "znafcy" mają gó..ane pojęc 16.06.07, 20:50
            Pamiętam. Kiedyś taka bajka leciała. "Pole Position".
      • Gość: Znawca Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.gdynia.mm.pl 16.06.07, 20:13
        Brawo Vettel! Mam nadzieję, że nieudacznik Kubica już do BMW nie powróci, to
        zbyt wysokie progi dla tak beznadziejnego kierowcy.
        • Gość: ROW Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: 83.14.130.* 16.06.07, 20:29
          Powtórze sie, ale a poprzednim watku mi nie odpowiedziales...

          Czego Ty dokonałes w życiu, ze Kubice oceniasz jako nieudacznika ?
          Pochwal sie...

          Wielu kierowców jezdzi w F1, bo mają poparcie sponsorów ,którzy ich tam
          ulokowali. Inni zas, bo mają odpowiednie nazwisko (Ralf Schumacher)...
          A zawodnik, który dostał angaż w F1 TYLKO dlatego ,że pokazywał swój talent w
          KAZDEJ klasie w której startowal to wg Ciebie "nieudacznik"...

          zawiść to okropna rzecz...
          • Gość: jj Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 20:41
            Ralf Schumacher 6 razy wygrywał, 6 razy miał Pole Position, 27 razy stawał na
            podium.
            • Gość: ROW Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: 83.14.130.* 16.06.07, 20:48
              To racja, mój błąd, Ralf nie jest jak wino :).
              Jednak nikogo, kto regularnie potrafi konczyć wyścigi w pierwszej ósemce GP nie
              nazwałbym nieudacznikiem.
          • Gość: longley Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 20:55
            Hamilton stwierdził w wywiadzie że gdy jeździli razem z Robertem i Nico
            Rosbergiem w niższych seriach to on i Nico mieli problemy ze sprzętem a Robert
            wiecznie z brakiem pieniędzy i już za to należą się Robertowi brawa że w ogóle
            dostał się do F1 bez sponsorów. Vettel to talent tak jak i Robert i wątpię aby
            BMW pozbyło sie któregokolwiek, stawiam raczej że młody niemiec zastąpi Roberta
            tylko w GP USA a prawdziwe przetasowanie w stajni BMW będzie po sezonie i myślę
            że poleci już ponad 30-letni Heidfeld bo taka jest strategia teamu, przygotowują
            się do sukcesów w przyszłości i potrzebują przyszłościowych kierowców.
            Heidfeldowi kończy sie kontrakt i tylko jakieś wspaniałe wyniki mogą skłonić BMW
            do podpisania nowego.
          • Gość: manhu Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 14:21
            > Powtórze sie, ale a poprzednim watku mi nie odpowiedziales...
            >
            > Czego Ty dokonałes w życiu, ze Kubice oceniasz jako nieudacznika ?
            > Pochwal sie...
            "Znawca" to nie ja, ale powiem Ci czego dokonał: tego, że setki ludzi odp. na jego kretyńskie prowokacje.

            Mój znajomy lubi wchodzić na fora śląskie i wyzywać ślązaków od najgorszych i miejmy nadzieję, że "znawca" od 7-miu boleści polezie tam gdzie będzie na niego bluzgać tysiące a nie tylko kilku (-nastu).

            A co do kwalifikacji to Vettel zebrał potężne bęcki od Heidfelda, zobaczymy co będzie dalej, oby udało mu się zdobyć 6-te miejsce.
        • Gość: kamilo86 Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.07, 20:30
          Gość portalu: Znawca napisał(a):

          > Brawo Vettel! Mam nadzieję, że nieudacznik Kubica już do BMW nie powróci, to
          > zbyt wysokie progi dla tak beznadziejnego kierowcy.

          się odezwał dopiero kierowczyna założę się że prawko [o ile wogóle] przy dziesiątym podejściu się udało dostać i to jeszcze pewnie bez kopertki się nie obeszło, a tu się wypowiada......znaFFFFca mi dopiero pffffffffff
        • Gość: Jajaa Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.grs-k0.g1.pl 16.06.07, 20:53
          Niech zgadnę, twój samochód ma rejestrację ELW... albo SI...

          Pozdrawiam.
      • Gość: cyber Hamilton z pole position w GP USA IP: *.dolsat.pl 16.06.07, 20:17
        Ladnie Vettel, ale Hamilton... bedzie drugim Schumacherem i to nie Ralfem

        www.cyberdunk.com/?ref=4991
        • mil1231 Vettel był dużo wolniejszy od Kubicy: 16.06.07, 20:20
          • mil1231 Kubica wielokrotnie miał od Heidfelda lepsze czasy 16.06.07, 20:21
            a w najgorszym wypadku zblizone. Te Vettela są dużo gorsze:

            www.formula1.com/race/result/776/24.html
      • Gość: pocalujta_wujta Niestety tak nie bedzie - Kubica wroci. Jest powod IP: *.nwrk.east.verizon.net 16.06.07, 20:23
        BMW niezaleznie czy Vettel nawet wygra to GP bedzie chcial Kubicy. Powod jest prosty: Vettel nie jest
        technikiem/inzynierem dajacym informacje zespolowi na temat zachowania bolidu na poziomie
        umiejetnosci Kubicy. Pomiary z czujnikow nie wystarczaja. Kubica jest przykladem takiego kierowcy i
        bije tym nawet Raikkonena o czym wielu juz wie. BMW potrzebuje takiego kierowcy by zbudowac bolid
        ktory bedzie mogl wygrac z Ferrari i McLarenem. Na razie takiego bolidu zespol nie m i zaden nawet
        najbardziej utalentowany kierowca (np. Hamilton) nie ma szans wygrywac w obecnym bolidzie. Owszem
        jedna wygrana w przypadku takim jak w Monteralu moze sie zdarzyc, lecz nie bedzie powtrzalna.

        Kubica jest po prostu niezbedny w zespole BMW Sauber. Byc moze Vettel zostanie drugim kierowca gdy
        Heidfeld odejdzie od zespolu konczac kariere. Do tego jeszcze jednak daleko. Vettel bedzie mial 20 lat
        za kilka dni. Do regularnych startow w F1 musi nabrac dojrzalosci. Ma do tego momentu jeszcze jakies
        1-2 lat.
        • mil1231 Widzę że kolega ratuje honor forum GW- widać że 16.06.07, 20:33
          masz o tym pojęcie.
        • prof_uj Re: Niestety tak nie bedzie - Kubica wroci. Jest 16.06.07, 20:43
          jesli prawda jest to co piszesz, to jak potrafisz wytlumaczyc, ze
          bolidyHeidfelda i Vettela spisuja sie bez zarzutu tylko bolid Kubicy ma ciagle
          problemy? Gdyby te problemy pojawialy sie losowo u kazdego z nich to moznaby to
          bylo zrozumiec...
          • Gość: spectator Re: Niestety tak nie bedzie - Kubica wroci. Jest IP: *.atm2-0-1051074.0x50a1e4aa.svgnxx4.customer.tele.dk 17.06.07, 01:04
            Wlasnie w tym tkwi cala moc Roebrta. Ostatnio natknalem sie na wypowiedz (nie
            pamietam nazwiska, ale jest on glownym inzynierem BMW) ow czlowieka, ktory
            stwierdzil, ze Kubica jest lepszy od M.Schumachera w sposobie przekazywania
            wiedzy na temat pracy silnika. A jak wiadomo Ferarri odbudowalo swa pozycje
            przy pomocy Micheala. Spokojny wiec jestem o pozycje Roberta. Ten chlopak nie
            jest przecietnym kierowca, on ma pojecie o tym co napedza jego bolid. Jesli nie
            w BMW co wieszczy wielu znafcow, to kazdy team go pzyjmmie z otwartymi
            ramionami, bo to sa ludzie ktorzy cos wnosza do zespolu. na pewno latwiej
            byloby Robertowi gdyby mial za soba bogatego sponsora. Mysle, ze czas na Orlen,
            Prokom czy inne polskie firmy, aby wspomogly nasz diament w jego drodze na
            szczyt F1.
        • Gość: bajbus pocalujta ty chyba nie zdajesz sobie sprawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 21:01
          jak zaawansowana to jest technika, wiedza jak to nazywasz "machanika/inżyniera"
          (przyp. - mechanik to 12 lat nauki , inżynier to 17 lat nauki) pana Kubicy
          niewiele tu zmienia a myśle że inni kierowcy też mogą dawać wystarczający
          feeback. A to że pan Kubica wróci do F1 to jest oczywiste, pewnie już w
          następnym GP"
          • Gość: Michol Re: pocalujta ty chyba nie zdajesz sobie sprawy IP: *.trustnet.pl 16.06.07, 23:14
            To Willy Rampf - główny inżynier BMW Sauber stwierdził, że jeżli chodzi o pracę
            nad silnikiem, to Kubica jest najlepszy ze wszystkich kierowców jakich mieli, a
            on chyba wie co mówi? ;-)
        • r2d2_c3p0 Strategia dla Vettela? 16.06.07, 21:04
          Mnie interesuje inny aspekt dzisiejszych kwalifikacji.

          Ciekawe po ilu okrążeniach od jutrzejszego startu zobaczymy Vettela w pitach na
          dotankowaniu?

          Założę się, że niedługo po Heidfeldzie. Czuć duże parcie opinii niemieckiej na
          udany debiut młodego kierowcy. I raczej team BMW-Sauber nie będzie różnicował
          strategii jak w przypadku Nicka i Roberta.
          • Gość: Bart Re: Strategia dla Vettela? IP: *.forweb.pl 17.06.07, 12:34
            Wszyscy piszą że Kibica był tankowany pod korek ale tylko w Monaco zaistniała
            taka sytuacja. W innych wyścigach tankował prawie równo z Heidfeldem.
        • Gość: Bart dletego będzie idealnym testerem IP: *.forweb.pl 17.06.07, 12:31
          a w wyścigach będzie jeździł Vettel.

      • Gość: Znawca Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.gdynia.mm.pl 16.06.07, 20:24
        Jesteś niegrzeczny.
        • Gość: T.S. Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.acn.waw.pl 16.06.07, 20:37
          Lepiej być niegrzecznym niż idiotą tak jak ty, bo kultury można się nauczyć -
          inteligencji niestety nie.
      • Gość: F1 Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.123.203.62.cust.bluewin.ch 16.06.07, 20:24
        abys wiecej takich bzdur na poziomie swini nie pisal
        • Gość: Znawca Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.gdynia.mm.pl 16.06.07, 20:26
          Jakich bzdur? Ten mierny kierowca jest zagrożeniem dla siebie i innych,
          powinien mieć zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych.
          • Gość: F1 Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.123.203.62.cust.bluewin.ch 16.06.07, 20:28
            nie obrazajac biednego animalsa. No i znow dalem sie sprowokowac.
            • Gość: Znawca Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.gdynia.mm.pl 16.06.07, 21:02
              No widzisz? A pisałeś o inteligencji.
          • Gość: spectator Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.atm2-0-1051074.0x50a1e4aa.svgnxx4.customer.tele.dk 17.06.07, 01:15
            Obciachem jest dla mnie, ze mieszkasz obok mnie w tym samym miescie. I jeszcze
            to ze widniejesz na serwerze gdynia moje misato. Uspokoj sie, ochlon i zacznij
            doceniac osiagniecia ludzi, ktorzy sa ambitni i daza do celu. Prezentujesz
            najgorsze cechy naszego zakompleksionego narodu. Jesli jestes w miare mlody, to
            moze z czasem zmienisz swe spojrzenie na swiat, a jesli masz juz swoje lata, to
            wspolczuje twym znajomym i rodzinie, ze musza znosic twoje malkontenctwo.
            Nie mniej jednak 3ym sie dobrze i delektuj sie wyscigiem w ktorym nie
            wystartuje nasz Robert.
            Osobiscie ciesze sie z kazdego wyscigu w ktorym go widze, bo facet jest
            pionierem i chocby za to nalezy mu sie szacunek. patrzac na marazm naszego
            sportu i codzinnosci, chyba minimum uznania kazdy z nas moze wydobyc z siebie.
          • Gość: Horn Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.07, 09:36
            Nieznany prowincjonalny frustracie, logiczna rada dla ciebie by znalezc miejsce
            miedzy ludzmi, wyjsc na zewnatrz poza zazdrosne bydlo: naucz sie szanowac
            innych i osiagniecia innych. Juz dotychczasower osiagniecia uczynily p.
            Kubicedla swoich rodakow niesmiertelnym.

            Co on musi udowadniac takiemu zeru jak ty ???? Ze blekitna planeta jest
            okragla, czego ty pewnie nie wiesz tak do konca, przeciez jestes taki
            ktytyczny...weryfikujesz wokol siebie wszystko od nowa.

            Robert wcale nie musi niczego od nowa udowadniac, a zwlaszcza takim
            ludziom, ktorzy sami niczego nie osiagneli i sa przegrani zyciowo. Takim jak
            ty.
            Na to by cos osiagnac sa za za leniwi, a zwlaszcza oszaleli z zazdrosci.
            Oszalala Zazdrosc z wielkiej litery to cos, co przeszkadza pracowac, uczyc sie -
            zwlaszcza od innych.

            Internet dla Ciebie Raj, zas...ny pierdunie z Klewek - gigantyczny sciek
            anonimowych frustratow i przegrancow, tutaj jestes wsrod swoich i pilnujesz
            zeby sie nickt nie wychylil z tego PL Hell.
        • Gość: hanys Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.pools.arcor-ip.net 17.06.07, 14:18
          to ty jestes swinia
      • Gość: bajbus Czyli widać że czynnik ludzki jest minimalny Kubic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 20:43
        Czyli widać, że czynnik ludzki jest minimalny. Kubica zajął by na 90% podobne
        miejsce. Kierowca F1 nie musi byc wybitny wystarczy żeby był na tyle dobry, by
        nie był "wąskim gardłem" dla osiągów techniki i nie spieprzył robotę inżynierów.
        • Gość: nigel forever Re: Czyli widać że czynnik ludzki jest minimalny IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.06.07, 21:09
          Czytam Wasze opinie na tematy F1 i jakoś wielu z Was nie jestem w stanie zrozumieć. F1 jest w Polsce sportem młodym, i być może z tego powodu
          niektórym z Was brakuje o nim głębszej wiedzy. Większości dziennikarzy również.
          Od razu na początek:
          teoria spiskowa - BMW vs Kubica.
          Najważniejszym celem zespołu biorącego udział w F1 jest
          zwycięstwo z innymi zespołami.
          Dlaczego ? Dla pieniędzy.
          Na koniec sezonu im jest się wyżej w twz. "tabeli konstruktorów",
          tym więcej dostaje się pieniędzy z puli F1. Dużych pieniędzy.
          Indiwidualny tytuł mistrza świata F1 jest dla teamu jedynie mile widzianym
          dodatkiem i kwestią prestiżu. Dla mechaników źródłem dodatkowych premii.
          Dlatego też sabotowanie własnego kierowcy, który jeździ po to,
          by zdobywać punkty dla zespołu, czyli zarabiania pieniędzy na następny sezon,jest pomysłem, na który nie wpadłaby nawet Samoobrona.
          A gdyby Mario Theissen chciał zwolnić Kubicę, to by już to dawno zrobił.
          I nie musiałby się przed nikim tłumaczyć.
          Swoją drogą, Michael Schumacher NIGDY nie jeździł "dla Niemców" w F1.
          Choć wszyscy bardzio tego w Niemczech chcieli.
          Dlaczego ? Ferrari zawsze płaciło lepiej.
          W tym sporcie nie ma "narodowości" i nigdy nie było.
          Najwyższy czas zdać sobie z tego sprawę, zamiast knuć jakieś
          idiotyczne teorie.

          • Gość: tom Re: Czyli widać że czynnik ludzki jest minimalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 21:51
            podejrzewam ze vettel ma dość duzo paliwa w bolidzie, chce pojechać na jak
            najmniej pit stopów. Robert jest niezagrożony.
            • r2d2_c3p0 2 pitstopy to minimum 16.06.07, 22:14
              Podejrzewam, że tego paliwa nie ma dużo.

              Przejazd będzie na minimum 2 pitstopy (lub więcej).
              To wymagający tor dla ogumienia i jego wymiana
              będzie miała większy czynnik w doborze strategii
              niż ilość paliwa.
          • Gość: ats press vienna nigel IP: *.3.14.vie.surfer.at 16.06.07, 22:35
            ty jedyny masz tam poukladane.zdolny i fachwiec .tylko tyle van nister
            vienna austria
      • Gość: b Hamilton to plastuś - zobaczcie IP: *.globema.pl 16.06.07, 21:50
        zbigi.livenet.pl/plastus.jpg
      • Gość: wow Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 21:58
        faktycznie z Ciebie pesymistka.proponuje znalezc faceta; i zaczerpnac troche z
        zycia a komentowanie wydarzen sportowych zostawic prawdziwym fanom.
      • Gość: f1f1f1f1f1f1f1f1 Hamilton z pole position w GP USA IP: *.centertel.pl 16.06.07, 23:05
        Jeżeli posty ograniczają się głównie do Kubicy,Haidfelda i Vetela to mam takie
        zdanie. BMW SAUBER F1 dał Kubicy szansę na starty w F1 i wyrobienie sobie
        nazwiska. Z marketingowego punktu widzenia musiało być to dla nich trudne. Za
        to im chwała i szacunek. Ale w tym sezonie można mieć pewne zastrzeżenia co do
        równego traktowania obu kierowców a w szczególności na początku sezonu. Bolid
        BMW F1.07 jest boldem spisującym się dobrze na szybkich i średnio szybkich
        torach. Regułą jest, że Nick ma bolid lekki a Kubica nie. Powoduje to starty
        Kubicy z dalszych pozycji. Po starcie Nick generalnie ma przed sobą szybsze
        McLareny i Ferrari.One zazwyczaj walczą ze sobą. Nick tymczasem narzuca swoje
        tempo i ucieka rywalą za sobą. Kubica musi w początkowej fazie walczyć z
        cięzkim bolidem i kierowcami teoretycznie słabszymi. Wtedy robi się strata i
        jest po zawodach. Ostatni wypadek pośrednio był w mojej ocenie związany ze
        strategią. Poprzez wiele zdarzeń na torze Kubica był daleko. Musiał ryzykować i
        atakować. Nick nie musiał i był 2. A Robert... dzięki Bogu jest wśród nas.
        Sądzę też, że jeżeli Vatel pojedzie jutro super wyścig to pozostanie kierowcą
        nr. 2. Presja medialna w Niemczech zmusi BMW do pozostawniena go jako kierowcy
        wyścigowego. A Robert będzie testerem. Oby nie
        • Gość: 89 Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: 189.146.169.* 17.06.07, 00:27
          vettel jechal jako 4 i spadl na 7 ! w ostatnim okrazeniu Kovalainen spouscil
          niemaszka na 7! sadze ze jutro vettel bedzie mial trudny start, trulli i webber
          moga juz go na samym starcie CYKNAC! do tego ciekaw jestem jaka strategie
          podejmie BMW co do tankowania?

          a co do Heidfelda heeeee znow jego lub Kubicy miejsce czyli za Ferrari i
          McLarenem
      • Gość: gro czyżby jednak auto? IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 17.06.07, 01:02
        jakoś mnie nie zaskakuje pozycja Vettela na starcie. Jest młody, jego pierwszy
        wyścig i w sumie nie ma rewelacyjnej pozycji.
        A pozycja w pierwszej 10? to jest jakby przypisane do BMW. Dobry i poza czołowa
        dwójką team. i przypuszczam że celem BMW jest własnie utrzymanie kierowców
        którzy beda mogli utrzymac tę trzecią pozycje konstruktorów. vettel jest dobrym
        kierowcą i mam nadzieję, ze jutro nie będzie niżej jak 8-9.
        Ergo nie jest tak wazne bycie dobrym/bardzo dobrym kierowcą jak posiadanie
        odpowiednio mocnego bolidu. I też sądzę, że co do Roberta twarde konsekwencje
        będa wyciagane dopiero na koniec sezonu a nie teraz.
      • annakrystyna Hamilton i Alonso 17.06.07, 07:09
        Dziwna sytuacja. Na trzech trenigach zdecydowanie najlepszy był Alonso. Dziś
        jako pierwszy startuje Hamilton. Nie wiem, jak Hiszpan opanuje swoją złość, że
        to nie on jest gwiazdą nr 1.
        • frant3 Re: Hamilton i Alonso 17.06.07, 09:43
          W Kanadzie sobie radził. Wjeżdżał na trawnik. Kontakt z przyrodą uspakajał go na parę okrążeń.

          --
          Frant - humor, satyra, krytyka
      • Gość: przegrzmot Hamilton z pole position w GP USA IP: *.dyn.iinet.net.au 17.06.07, 10:16
        Prawdziwy talent to Hamilton,a Kubica..."jeszcze poczekajmy,jeszcze sie nie
        spieszmy".- Moze tez niedlugo zablysnie ?! Narazie cieszmy sie,ze zyje.
      • profsowa Hamilton z pole position w GP USA 17.06.07, 11:47
        R. Schumacher i D. Coultard... darowaliby sobie seon 2008
      • Gość: kriss Hamilton z pole position w GP USA IP: 62.233.164.* 17.06.07, 13:20
        Będzie Kubicy brakowało tych punktów zwłaszcza że to szyki tor

        www.fototel.pl/
        • frant3 Re: Hamilton z pole position w GP USA 17.06.07, 13:30
          No... mistrzem świata już nie zostanie ;-)

          --
          Frant
          • Gość: hanys Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.pools.arcor-ip.net 17.06.07, 13:45
            dobrze ze kubica nie jedzie, znowu by narazal innych
        • Gość: hanys Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.pools.arcor-ip.net 17.06.07, 13:47
          bardzo dobrze, kubica dostanie poloneza zeby innych nie zagrazal zycia.On
          powinnien od malucha zaczac,glupek jeden
          • frant3 Re: Hamilton z pole position w GP USA 17.06.07, 14:04
            Kubica zaczynał karierę od gokartów, pierwszy raz usiadł za jego kierownicą w wieku 6 lat, cztery lata później był już mistrzem Polski juniorów.
            pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Kubica
            • Gość: hanys Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.pools.arcor-ip.net 17.06.07, 14:14
              schumacher tez zaczynal od gokartow,ile razy zostal mistrzem swiata, kubica
              nawet butow mu nie powinnien wyczyscic,on sie nadaje tylko do jazdy polonezem,
              to wasze najlepsze auto
              • frant3 Re: Hamilton z pole position w GP USA 17.06.07, 14:23
                Dziękuję, że pochwaliłeś mojego ulubionego kierowcę arcymistrza - Michaela Schumachera!
              • Gość: LOLO_B Re: Hamilton z pole position w GP USA IP: *.aster.pl 17.06.07, 14:43
                Tyle ze Kubica wita sie z Schumacherem, Hamiltonem, Alonso, rozmawia z nimi jak
                równy z równymi, wszyscy (no, prawie - vide Villeneuve) go szanują i darza
                sympatią. Bo coś osiągnął - talentem i ciężką pracą.
                Natomiast dla anonimowych miernot, jak znawca czy hanys, szczytem dokonań jest
                obrzucenie Kubicy inwektywami.
                Nędzne życie nędznych, forumowych, zawistnych piesków

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka