Gość: majrix
IP: *.bsk.vectranet.pl
21.06.07, 22:52
Za rok Kubica będzie... drugim kierowcą w MacLarenie, na pewno Alonso nie
zostanie w tym teamie widzac pozycję Hamiltona i stąd będą oni tam
potrzebowali drugiego kierowcy.
Niemcy osieroceni przez Michaela i szukający koniecznie następnego idola
(podobnie zreszto jak w skokach) podniosą taką rozpaczliwą wrzawę że dr Mario
mimo iż jest chłopem mądrym nie będzie miał wyboru jak tylko forować
przyszłego "mistrza" Sebastiana.