Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne

    IP: *.bsk.vectranet.pl 21.06.07, 22:52
    Za rok Kubica będzie... drugim kierowcą w MacLarenie, na pewno Alonso nie
    zostanie w tym teamie widzac pozycję Hamiltona i stąd będą oni tam
    potrzebowali drugiego kierowcy.
    Niemcy osieroceni przez Michaela i szukający koniecznie następnego idola
    (podobnie zreszto jak w skokach) podniosą taką rozpaczliwą wrzawę że dr Mario
    mimo iż jest chłopem mądrym nie będzie miał wyboru jak tylko forować
    przyszłego "mistrza" Sebastiana.
    Obserwuj wątek
      • mclars Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne 21.06.07, 23:01
        Obys mial racje. Kubica i Hamilton sa podobno dobrymi kolegami, wiec pzynajmniej w McLarenie nie mieliby wewnatrzzespolowych problemow. A co do przenosin Roberta do Red Bulla to jakies totalne nieporozumienie, cos takiego raczej nie bedzie miec miejsca.

        ---------------------------------------------------------------
        www.hehehe.ugu.pl - Jacek Gmoch na wesoło
        ---------------------------------------------------------------
      • Gość: wacek z szamotuł Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: 82.160.182.* 21.06.07, 23:07
        przecież to przeciętny kierowca więc co w tym dziwnego ???
        • Gość: fan f1 Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:24
          nie obrażaj mistrza pajacu
          • Gość: zez Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.autocom.pl 22.06.07, 07:19
            O którego mistrza Ci chodzi? Tego od jeżdżenia po bandach?
            • Gość: żydowska przegina Czy wy wiecie jakiego pokroju gazetą jest BILD??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.07, 09:36
              No to autorek się popisał, równie dobrze mogli napisać, że super expres lub Fakt
              donoszą...
              Pzecież Bild to BRUKOWIEC
            • nroht Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! 22.06.07, 12:17
              ooo a moze ty sie pochwalisz swoimi osiagnieciami "mistrzu"?
          • Gość: pajac Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.chello.pl 22.06.07, 09:16
            wymień chociaż jeden tytuł mistrzowski wywalczony przez Kubicę.
            • Gość: MacinK Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.synerway.pl 22.06.07, 09:39
              - sześć tytułów Mistrza Polski
              - tytuł Międzynarodowego Mistrza Włoch
              - zwycięzca prestiżowego Monaco Kart Cup 1999
              - tytuł Międzynarodowego Mistrza Włoch
              - tytuł Międzynarodowego Mistrza Niemiec
              i jeszcze pewne cos by sie znalazło
              • Gość: dumb_buster Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 11:37
                Zwycięzca World Series by Renault. Zwycięzca tego cyklu uzyskuje prawo do udziału w testach Renault. Wkrótce po tych testach Kubica został kierowcą testowym BMW Sauber.
        • Gość: daro kolejny debil-fahofiec od F1 jak z koziej d* traba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:25
          j.w.
        • Gość: Danny Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.dip.t-dialin.net 22.06.07, 08:28
          to ten debil sh..
        • Gość: ironlord Re: Kubica w Red Bullu? Prawdopodobne !!! IP: *.lodz.agora.pl 22.06.07, 12:57
          nie troluj kolego.
      • Gość: fan f1 Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:16
        Ja też nie będe tego komentować
        • Gość: Patrz Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: 80.51.196.* 23.06.07, 01:56
          Właśnie skomentowałeś.
      • Gość: mario Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:25
        Zgadzam się że to informacje wyssane z palca. Swoją droga ciekawe czy BMW będzie i za rok takie szybkie. Bo jeśli Kubica odejdzie do Red Bulla to wątpię. Sam Willy Rampf stwierdził ze dzięki Kubicy zbudowali konkurencyjny silnik.
        A Vettel niczym nie zachwycił. Pierwszy zakręt błąd. Potem ciągnał sie za "ociężałym" Rosbergiem nie starajac się go wyprzedzić. Jego statyczna jazda skończyłaby sie na 10 miejscu gdyby nie awarie Hedfielda i Rosberga.
        • Gość: dEvi@nT true, true IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.06.07, 01:13
          jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą :)

          i tylko dodam, że gdyby nie błąd Fisichelli, Vettel nie byłby nawet w "10"

          a już podniecanie się, że jako najmłodszy zawodnik zdobył 1 punkt to paranoja!
          JAKOŚ NIKT NIE PAMIĘTA, ŻE JESZCZE W 2002 ROKU 8 MIEJSCE NIE BYŁO PUNKTOWANE!!!

          dopiero od 2003 wprowadzono system 10-8-6-5-4-3-2-1, wcześniej był 10-6-4-3-2-1
          a jeszcze w latach 80-tych za zwycięstwo było 9 a nie 10 punktów ;]
          że nie wspomnę, że w początkach F1 pół wieku temu punktowała tylko pierwsza piątka!

          reasumując - wyczyn Vettela to żaden wyczyn, już wyżej cenię 5 miejsce Buttona w
          GP Brazylii 2000 - był tylko kilka miesięcy starszy i nie miał tak dobrego
          bolidu jak Vettel (no może ówczesny Williams nie odstawał od obecnego BMW, ale
          jednak to nie była super maszyna...) - a gdzie jest teraz Button i co osiągnął
          każdy wie...


          jak dla mnie Vettel to nie jest materiał na mistrza, to nie jest taki killer jak
          Schumacher za młodu, to nie jest też naturalny talent-cyborg jak choćby
          Hamilton... i nie jest polskim fighterem Kubicą ;) to jakieś ciepłe kluski,
          dobre technicznie i sympatyczne (pewnie ma już nastoletnie fanki w Niemczech)
          ale jakoś nie widzi mi się, by ten koleś miał charakter, by zostać czempionem ;}
          a sam talent nie wystarcza, co pokazało GP USA - w kwalifikacjach dobry, ale w
          wyścigu zabrakło już jaj...

          pozdrawiam i zapraszam na stronę www.kubica24.pl :)
          • Gość: Horn Re: true, true IP: *.dip.t-dialin.net 22.06.07, 08:33
            jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą :)
            >
            > i tylko dodam, że gdyby nie błąd Fisichelli, Vettel nie byłby nawet w "10"
            >
            > a już podniecanie się, że jako najmłodszy zawodnik zdobył 1 punkt to paranoja!
            > JAKOŚ NIKT NIE PAMIĘTA, ŻE JESZCZE W 2002 ROKU 8 MIEJSCE NIE BYŁO
            PUNKTOWANE!!!
            >
            > dopiero od 2003 wprowadzono system 10-8-6-5-4-3-2-1, wcześniej był 10-6-4-3-2-
            1
            > a jeszcze w latach 80-tych za zwycięstwo było 9 a nie 10 punktów ;]
            > że nie wspomnę, że w początkach F1 pół wieku temu punktowała tylko pierwsza
            pią
            > tka!
            >
            > reasumując - wyczyn Vettela to żaden wyczyn, już wyżej cenię 5 miejsce
            Buttona
            > w
            > GP Brazylii 2000 - był tylko kilka miesięcy starszy i nie miał tak dobrego
            > bolidu jak Vettel (no może ówczesny Williams nie odstawał od obecnego BMW, ale
            > jednak to nie była super maszyna...) - a gdzie jest teraz Button i co osiągnął
            > każdy wie...
            >
            >
            > jak dla mnie Vettel to nie jest materiał na mistrza, to nie jest taki killer
            ja
            > k
            > Schumacher za młodu, to nie jest też naturalny talent-cyborg jak choćby
            > Hamilton... i nie jest polskim fighterem Kubicą ;) to jakieś ciepłe kluski,
            > dobre technicznie i sympatyczne (pewnie ma już nastoletnie fanki w Niemczech)
            > ale jakoś nie widzi mi się, by ten koleś miał charakter, by zostać
            czempionem ;
            > }
            > a sam talent nie wystarcza, co pokazało GP USA - w kwalifikacjach dobry, ale w
            > wyścigu zabrakło już jaj...

            Dzieki za wpis - zacytowalem Cie w calosci, bo o przyszlych wynikach mlodych
            talentow --podkreslam przyszlych ! - zadecyduja jaja i charakter.
            Masz swieta racje. Dzieki !
        • Gość: kukunamuniu Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.crowley.pl 22.06.07, 08:09
          Taa, pójdę dalej, bez Kubicy nie byłoby BMW.
      • Gość: kobong szkoda, że fso nie startuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:27
        wuobrażacie sobie fso racing team a w bolidach bracia kaczyńscy. mniam
      • Gość: kywy Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:33
        niech nawet nie wazy sie przechodzic;/


        s007.wyslijto.pl/index.php?file_id=95323981399841615961&act=&down=&gk=money
      • Gość: Pawel Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.chello.pl 21.06.07, 23:48
        Nie ma szans, żeby Kubicę oddali - BMW go potrzebuje. Jeśli będą chcieli Vettela, to wymienią go na Heidfelda - dobrego, solidnego, ale bez wielkich widoków na rozwój. Zresztą Bawarczycy to trochę inni Niemcy - mają się generalnie za lepszych, więc aż tak się nie będą przejmować presją "Bilda" i ubogich krewnych. Poza tym dwóch Niemców w niemieckim zespole - musieliby oszaleć, żeby to zrobić (względy marketingowe).
        • Gość: dEvi@nT silly season już w pełni :) IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.06.07, 01:42
          w sumie przedmówca już wyczerpał temat - Kubica to diament i BMW go nie wypuści
          za żadną cenę - ma 4 letni kontrakt i to Heidfeld musi walczyć o posadę z
          Vettelem...

          a prasa głupoty drukować będzie - bo jakoś zarabiać muszą szmatławce pokroju
          Bilda czy naszego Faktu (to chyba ten sam wydawca)

          poza Kubicą w RBR już np. słyszałem plotki o wywaleniu Raikkonena z Ferrari (bo
          niby słabo jeździ - buahahah!) - tylko nikt nie pomyślał, ile by zapłacili
          odszkodowania Kimiemu - i kto by przyszedł? ponoć Alonso :) a może Kubica? też
          słyszałem plotkę taką... oj bzdury, bzdury, ale wszyscy się nimi żywimy, prawda?
          fajnie tak pospekulować ;}

          a tak w ogóle to www.kubica24.pl
      • Gość: pada deszcz Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 23:59
        kubica w maclarenie... ech piękna wizja. to by było spełnienie moich marzeń. od zawsze kibicowałem
        maclarenowi i jeszcze kubica... pięknie pomarzyć, ale to imo nierealne. chyba, że hamilton zostanie
        mistrzem świata. :)
        • Gość: aay Bild idioten und schlampen aus Deutschland IP: *.adsl.alicedsl.de 22.06.07, 00:14
          ........Niemiecki "Bild" napisał.......

          to gorszy szmatlawiec niz Fakt czy super expres
          poza tym te niemieckie swinie z bildu nie cierpia polakow
          • michal.augustyniak Bild ist nich gut genug als mein Toilettenpapier. 22.06.07, 00:33
            Gość portalu: aay napisał(a):

            > ........Niemiecki "Bild" napisał.......
            >
            > to gorszy szmatlawiec niz Fakt czy super expres
            > poza tym te niemieckie swinie z bildu nie cierpia polakow

            No dokładnie! Chociaż że Gazeta lubi się nabijać z bildu, nie wiem czemu by
            chcieli w ogóle cytować którykolwiek z ich "artykułów"! Bil
      • paletz Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne 22.06.07, 00:40
        sztucznie wywołano zainteresowanie Formułą 1, jakby to był jakiś wielki sport...

        Piłka nożna - to numer jeden a reszta to uzupełninie
        • Gość: t0 Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: 189.146.164.* 22.06.07, 00:49
          bild hahaha no to juz wiadomo dlaczego inne serwisy maja ich gleboko w dup..
      • tygrysio_misio prawdopodobne 22.06.07, 00:54
        kariera Kubicy bardzo przypomina mi kariere Buttona

        tez wystartowal jako wielki talent itpe....przez jakis czas jezdzil w dobym
        zespole to i wyniki mial jakotakie...nawet z poczatku na podium byl...a potem
        bylo nizej nizej i nizej

        przyszly "Mistrz" zaczyna kariere tak jak Hamilton
        • Gość: dEvi@nT już nowa fala speców idzie - teraz od F1 IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.06.07, 01:35
          no nie, teraz wszyscy sportowi spece się na F1 przerzucają, nawet tygrysio misio
          tu zagościła :) jak widać, to typowy przykład sezonowego kibica - teraz F1 na
          tapecie :>

          > kariera Kubicy bardzo przypomina mi kariere Buttona

          hmm Button też zdobył mistrzostwo Włoch w kartingu, czy też WSbR?? :p bo w F1 to
          ciężko porównać faceta z 7 letnim stażem do młokosa, który nie ma nawet 15
          startów na koncie...

          > tez wystartowal jako wielki talent itpe...

          właśnie Button to była wielka niespodzianka a nie wielki talent... połowa
          światka F1 była przeciwna wsadzaniu 20 latka do bolidu F1 - to był 2000 rok,
          więc większość pewnie nie pamieta... poszukajcie sobie starych numerów F1 Racing
          lub innej prasy (jako znawcy powinniście je przecież mieć ;p)

          a że to był talent to wiadomo - 90% debiutantów to wielkie talenty, inni do F1
          nie trafiają (z małymi wyjątkami - vide Albers)

          > przez jakis czas jezdzil w dobym zespole to i wyniki mial jakotakie...

          w przyzwoitym zespole jeździł w pierwszym roku (Williams), potem był
          Benneton/Renault (2001-2002) i wyniki były żenujaco słabe, bo taki był bolid...
          w 2003 był BAR i nadal brak wyników - WIĘC KTÓRY ZESPÓŁ BYŁ DOBRY??

          >nawet z poczatku na podium byl...

          na podium pierwszy raz był w 2004, W PIĄTYM ROKU STARTÓW!!!

          > a potem
          > bylo nizej nizej i nizej

          taaa w zeszłym sezonie było niżej, niżej i niżej?? to był jego drugi najlepszy
          sezon w karierze (po 2004) I WYGRAŁ SWOJEGO PIERWSZE GP!

          więc nie pier... głupot jak nie masz o tym pojęcia...

          fakt, że w tym sezonie Honda to jeden z najgorszych bolidów (efekt m.in. zmian
          kadrowych w zespole) więc i punktów nie ma...

          > przyszly "Mistrz" zaczyna kariere tak jak Hamilton

          taaa to zobacz na karierę takiego Villeneuve'a... ;) zaczął jak Hamilton, w
          drugim roku startów zdobył mistrza a potem siuuu po równi pochyłej... nie było
          dobrego bolidu to i skończył się biedny Jacques...

          prawdziewgo mężczyznę ocenia się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna ;)

          moje typy na mistrzów świata w najbliższych latach: Alonso, Hamilton, Kubica,
          Massa, Bourdais jeżeli topowy team da mu szansę, Rosberg też jak gdzieś wysoko
          tragi, być może także Piquet Jr... wszystko zależy, kto będzie miał najlepszy
          bolid w najbliższych latach - obstawiam BMW i McLarena :)

          mistrzami jakoś nie widzą mi się Kimi, Heikki (choć go lubię) ani Vettel...


          i proszę ludzie - jak już macie o czymś napisać, to piszcie z sensem...
          • Gość: ferrari rulez Re: już nowa fala speców idzie - teraz od F1 IP: 203.190.196.* 22.06.07, 04:23
            ale sie napocil Ty Mclarenski snobie
      • Gość: pocalujta_wujta No i tyle jest wart ten wasz Bild ktorego... IP: *.nwrk.east.verizon.net 22.06.07, 05:56
        ...przytaczacie.

        Pisza bzdury pod publike szukajaca sensacji a wiedz mniej niz kilku czytelnikow bardziej powaznanych
        czasopism o F1.
        To jak GW bedzie powtarzac jeszce glupoty po Bildzie czy moze CEG i koledzy zabiora sie za
        powazniejsze czasopisma? F1 Race, Race Tech i Racecar Engineering polecam na start. Wiadomosci maja
        sprawdzone bo od samych kierowcow, szefow zespolow i inzynierow ktorzy projektuja dla zespolow lub
        dziennikarzy-analitykow ktorzy siedza przy torze od lat zyjac detalami.
      • Gość: pocalujta_wujta Moge tylko dodac ze... IP: *.nwrk.east.verizon.net 22.06.07, 06:03
        ... skoro Kubica nie startowal ostatnio to dziennikarzaom sie nudzi. Zwykle w takich sytuacjach bywa ze
        po glowach zaczynaja chodzic pierdoly, no w przypadku dziennikarzy to wyplyaja one w postaci
        wydruku dla publiki.


        Panowie (glownie CEG),

        Wezcie sie do normalnej roboty i skoczcie z maceniem w glowach glupotami, bo za chwile wiecej ludzi
        bedzie Was traktowac mniej powaznie.

        pocalujta_wujta
        (dla niektorych znany jako MaciekS)
      • Gość: skorpion Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.dip.t-dialin.net 22.06.07, 07:50
        Kubica jest niezly , ale BMW to niemiecki samochod , a wiec wszystko jest
        mozliwe.
        Sa towar zle gorsze i radzieckie , dobre lepsze i niemieckie,

        syrena za daleko nie zajedziesz !!!!!!
      • Gość: Horn Baby Schumacher tak !- ale Baby Ralf Schumacher IP: *.dip.t-dialin.net 22.06.07, 08:26
        Baby Schumacher tak !- ale Baby Ralf Schumacher
      • Gość: greg byle miał takie sukcesy jak Małysz IP: *.stat.gov.pl 22.06.07, 08:43
        !!!
      • Gość: asdasd Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.dolsat.pl 22.06.07, 09:14
        jasne, ze nie. Robert powinien doprowadzic na szczyt ferari

        www.cyberdunk.com/?ref=4991
      • Gość: ma rysia ma żbika Poważne media nie podejmują tematu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 09:38
        ...a niepoważne robią z tego news'a na gł. stronie..

        ... ale może w Polsce nie ma miejsca na poważne media ; )
      • Gość: Taakii Minimen Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.07, 09:48
        ładnie napisane "nasiłę próbują mu znaleźć miejsce "....
        w sumie nie ma się co dziwić, polityka uber alles!
      • Gość: 4x4 Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 10:07
        A może w Ferrari w miejsce Raikonnena? Włochy to druga ojczyzna Kubicy, jego
        Patron - J.P.II stale nad nim czuwa i pewnie tam z góry widok Polaka w
        czerwonym bolidzie byłby dla niego miłym widokiem. :-))
      • Gość: jasio Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.versanet.de 22.06.07, 10:09
        Nie podniecajcie sie tak bardzo
        McLarenem,to tez praktycznie
        niemieckie auto,pelna nazwa
        McLaren-Mercedes.
        Szefami sportowymi sa Ron Dennis
        i Niemiec Norbert Haug.
      • Gość: Kubmeister Re: Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.07, 10:10
        "poważne niemieckie i angielskie serwisy w ogóle nie reagują."


        ahahahha, no tak. ale oczywiscie "powazny" Onet i Gazetka Wyborcza ZAREAGOWALY.
        walnely to wczoraj na 1 strone, jak to bylo.. "BMW Sauber chce wypozyczyc
        Kubice!" tak, tak, oczywiscie wykrzyknik zeby podtrzymac atmosfere
        sensacji ...zenada.
      • Gość: kinguś Zlot na bemowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 10:21
        Duzo z was wybiera sie na zlot na bemowie w ten weekend??
        Mam pytanie do warszawiakow, czy ciezko jest dojechac na to lotnisko, czy mam
        uwazac na jakies rozkopane ulite, itd. pomocy...
      • mireky Kubica w Red Bullu? Nieprawdopodobne 22.06.07, 10:40
        Po pierwsze Bild to brukowiec, po drugie Vettel zajął 8 miejsce w Indianapolis
        tylko dlatego że połowa kierowców wypadła z wyścigu, po trzecie, Niemcy mają
        niewielu "rdzennych" utalentowanych sportowców (połowa piłkarskiej reprezentacji
        to Polacy) więc jak jakiś aryjczyk przypadkowo coś wygra to sie robi wielka afera.
      • Gość: Axel Springer Bild jest załgany jak Fakt czy pis. wiecej tu: IP: 89.101.146.* 22.06.07, 10:44
        Bild jest załgany jak Fakt czy pis. wiecej po niemeicku tu: bildblog.de
        • Gość: jasio Re: Bild jest załgany jak Fakt czy pis. wiecej tu IP: *.versanet.de 22.06.07, 10:52
          Oczywiscie my Polacy jestesmy najlepsi,
          dlatego jestesmy u nich a nie na odwrot.
          Bo wszedzie dobrze ale w Niemczech
          NAJLEPIEJ!!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka