Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Garnett zagra z Bryantem w Lakers?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 14:15
    <Od kiedy gwiazdor Lakers zapowiedział, że chce odejść z klubu, bo ma dość
    nieudolnego zarządzania i tego, że zespół popadł w przeciętność (brak awansu
    do play-off), >
    no tak, zabraklo Lakers w play-off
    ta gazeta same bzdury pisze
    bzdury w sporcie
    bzdury w polityce
    może by tak karać za kłamliwe artykuly jakąś grzywną na cele dobroczynne
    Obserwuj wątek
      • Gość: gość Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.07, 14:18
        To faktycznie byłby duet na miarę Shaq-Bryant. Wreszcie Lakers mogliby
        powalczyć o coś.
        • Gość: ryry Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.cn.com.pl 26.06.07, 15:26
          co wy wypisujecie Lakersi poza KB i Odomem to dno jak Odom odejdzie i przyjdzie
          KG to nadal będzie 2 dobrych + same zera i nic nie ugrają
          • Gość: niekoniecznie Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 16:41
            KB+Odom = jeden wybitny i jeden dobry
            KB+KG = dwoch wybitnych... Kobysław - strzelec jakich mało... Kevin -
            najbardziej wszechstronny koszykarz w historii basketa (pewnie zaraz jakies
            spece zaczna pisac "Garnett? chlopie pogielo cie czy jak?! a Jordan?? on byl
            najwszechstronniejszy" - tak z gory - nie osmieszajcie sie)
            • Gość: jerry west Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.07, 23:37
              Najbardziej wszechstronny to był Oscar Robertson. Już w debiutanckim sezonie
              miał statsy średnie z sezonu na poziomie prawie triple-double(30,5pkt 10,1zb i
              9,7as). Jako jedyny gracz w historii osiągnął triple-double jako średnią w
              sezonie (pkt - 30,4, reb - 12,5, as-11,4 na mecz!!).
              TO był najbardziej wszechstronny gracz w historii.
            • Gość: BYQ Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 16:49
              Zgadzam się to dwie największe wybitności NBA i myślę, że ten duet byłby
              zaje............ Rozgromiłby wszystkich!!! ps. no ale szczerze to wątpie, że do
              takiego czegoś dojdzie:(:( a szkoda i być może w nastepnym sezonie zobaczymy
              KB24 w Chicago????:(
      • ludwisarz NBA 26.06.07, 14:20
        Jak to brak awansu do playoffs? Lakers grali w postseason w tym roku oraz w
        roku ubieglym... Wszystko o NBA na moim blogu karolsliwa.blox.pl/html
      • Gość: Danixx Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: 77.252.33.* 26.06.07, 14:20
        To chyba jakieś nieporozumienie. Nie wierzę aby KG odszedł do marnych Lakers.
        Nigdy nie zdobędą oni tytułu jeśli Bryant będzie u nich grał. Za mało
        drużynowy ten człowiek
      • Gość: . Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 14:20
        ja pierdykam!
        zagramy?
        www.cyberdunk.com?ref=11286
      • Gość: odom Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 14:41
        Już od wczorajszego wieczora wiadomo, że nic z tego nie będzie - Celtowie się
        wycofali. Pozostaje targ pomiędzy Wolves a LA, ale to raczej nie przejdzie.
        • Gość: STAT_1 Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.aster.pl 26.06.07, 15:06
          Od 2 dni mowi sie o LA, a jeszcze 5 dni temu mial grac w Suns (tez opcja z Bostonem), ktory nie zgodzil sie na przejscie Mariona (a bardziej Marion nie zgodzil sie na gre w Bostonie i zagrozij opcja w kontrakcie i w nastepnym offseason wejscie na rynek FA). Ciezko powiedziec co sie wydarzy, na rynku jest 3 ludzi JO, KG i KB24... nie wykluczam niczego, ale raczej do zmian dojdzie w LA, bo KB tam nie zostanie w takim skladzie, pytanie jest jedno, ktory z roznych mozliwych wciaz zespolow spasuje na kozysc ktorego (kluczem beda picki w tegorocznym drafcie).
          • Gość: STAT_1 Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.aster.pl 27.06.07, 13:28
            He he... wlasnie wyczytalem, ze KG w Sloncach bardziej prawdopodobne niz w LA :-)

            Para Amare Stoudemaire i KG rozniesie to NBA w pyl... moze znienawidzone San Antonio juz dzis oddac im pierscienie :-) Bo niby kogo zamierzaliby pokryc? Amare? To im KG w kazdym meczu wladuje 8 dunkow, a jak pokryja KG to Amare wlozy pilke 12 razy... to moglaby byc para dominujaca na lata :-)

            Pozdro dla fanow Suns!

      • Gość: GW Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.aster.pl 26.06.07, 16:14
        Daro, weź zatrudnij się na korektora a nie narzekaj jak stara baba. Tzw.
        "internetowa społeczność" to jednak rzeczywiście nieudacznicy i frustraci
      • afore1 Iverson i Melo 26.06.07, 17:22
        To też miałbyć MEGA duet, którzy już w pierwszym sezonie będzie miażdżył
        wszystkich.
        A jak było - wiadomo.
        • Gość: STAT_1 Re: Iverson i Melo IP: *.aster.pl 26.06.07, 20:08
          Spokojnie, ile oni grali ze soba? 20 meczy? Moze nawet nie... jak AI przyszedl to Melo zostal zawieszony na kilkanasie meczy, jak wrocil, AI nie gral bo mial kontuzje stawu skokowego (dlatego tez nie zagral w All Star Game)... W Denver jest mlody zespol, z wielkim potencjalem, jedyne czego im brakuje to dobrych strzelcow obwodowych - kompletny lack of 3 point shoters :(

          Pozbieraja sie, luz.
          • Gość: prezes Re: Iverson i Melo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 00:21
            Zastanow sie co napisales .

            :/
      • Gość: byk Garnett zagra z Bryantem w Lakers? IP: *.dolsat.pl 26.06.07, 23:54
        litosci... to nie moze byc prawda.

        www.cyberdunk.com/?ref=4991
      • kaladyn Re: Garnett zagra z Bryantem w Lakers? 27.06.07, 16:08
        Uwierzę jak zobaczę.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka