Gość: daro
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.06.07, 14:15
<Od kiedy gwiazdor Lakers zapowiedział, że chce odejść z klubu, bo ma dość
nieudolnego zarządzania i tego, że zespół popadł w przeciętność (brak awansu
do play-off), >
no tak, zabraklo Lakers w play-off
ta gazeta same bzdury pisze
bzdury w sporcie
bzdury w polityce
może by tak karać za kłamliwe artykuly jakąś grzywną na cele dobroczynne