Gość: Gucwa
IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl
25.08.03, 07:44
no cóż...300 osób, ale to była sama hołota, która rzekomo mieni się
jako "prawdziwi" warszawiacy...to co pokazało to bydło wczoraj najlepiej
swiadczy o poziomie i ilości kibiców tego klubu... czyli jest 300 osobowa
grupa mocnych w gębie i paleniu krzesełek która pojawia się na "wyjazdach" w
obrębie miasta stołecznego i dochodząca grupka emerytów i rencistów z
piekarzewskim na czele, która już nawet nie może ogladać swojej polonii na
własnych śmieciach przy konwiktorskiej....