Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    "KIBICE" POLONII POKAZALI.....

    IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 25.08.03, 07:44
    no cóż...300 osób, ale to była sama hołota, która rzekomo mieni się
    jako "prawdziwi" warszawiacy...to co pokazało to bydło wczoraj najlepiej
    swiadczy o poziomie i ilości kibiców tego klubu... czyli jest 300 osobowa
    grupa mocnych w gębie i paleniu krzesełek która pojawia się na "wyjazdach" w
    obrębie miasta stołecznego i dochodząca grupka emerytów i rencistów z
    piekarzewskim na czele, która już nawet nie może ogladać swojej polonii na
    własnych śmieciach przy konwiktorskiej....
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka