Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Oceny Polaków w meczu ze Szwecją

      • Gość: lary Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 13:37
        chyba oglądałem inny mecz, Polacy grali naprawdę dobrze tylko,
        że Szwedzi grali świetnie; na pewno zaangażowania naszym nie
        można odmówić, jeżeli na takim poziomie zagrają na Węgrzech to
        będą baraże; na marginesie to chyba takie bardzo polskie kopać
        leżącego; gdyby po fatalnym meczu Polska pokonała 1:0 Sri Lankę
        pialibyście z zachwytu i pisali o przełamaniu naszych orłów
      • Gość: Dracula Oceny Polaków IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 13:37
        Ktoś kto wystawił te oceny albo nie widział tego meczu albo
        nigdy w życiu nie zagrał w meczu na wymiarowym boisku i nie zna
        się na futbolu, a Rasiak wygrał wszystkie główki ze Szwedami w
        ich polu karnym.
      • Gość: polska_miszczem_3swiata Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.rainbow-pc.pl 11.09.03, 13:51
        bez sensu oceniac pilkarzy. nalezaloby zaczac od oceny trenera.
        czym ten burak Janas sie wykazal jako szkoleniowiec? to ze mega
        zajebistym klubem legia doszedl do ligi mistrzow? masakra. koles
        bez pomyslu na reprezentacje i nie majacy pojecia o taktyce.
        dlatego na treningach kaze cwiczyc stale fragmenty gry. a ze
        naszym pilkarzom udaje sie od czasu do czasu je wykorzystac to
        chwala im za to. ale nawet jesli szymkowiak bedzie z taka
        regularnoscia jak beckham strzelal bramki z wolnego i
        dosrodkowywal tak dokladnie jak on.

        ...
      • Gość: Eagle Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 14:45
        Moje noty!!!
        Ten gość który to oceniał nie oglądał chyba meczu. Nasi zagrali
        najlepszy mecz w tych eliminacjach! Szkoda tylko, że Janas nie
        zrobił wymiany w tych trybach które nie działały.
        Dudek 6 - kilka dobrych parad. Przy bramkach bez szans
        Kłos 6 - znakomity. Wreszcie w formie. Praktycznie bezbłędny.
        Mało sie włączał? Przy Lewandowskim nie miał wyjścia - musiał
        pilnować obrony.
        Bąk 2 - najgorszy z obrońców w tym meczu. Widać, że forma
        gdzieś uciekła
        Hajto 0 - za czerwień. Bo gdyby dograł do końca należało mu się
        6. W obronie pewnie, kilka razy pokazał kolegom, że nie trzeba
        robic w gacie na widok Szweda.
        Żewłakow 2 - Słabo w obronie i słabo w ofensywie. Starał się,
        ale nie wychodziło - widać, że bez formy. Rataj chyba jednak
        byłby lepszy.
        Lewandowski 1 - szkoda gadać, powinien być zmieniony już po 30
        minutach. Ewentualnie przejść za Sobolewskiego na swoja pozycję.
        Szymkowiak 5 - Bardzo waleczny, ale za słaby fizycznie na
        Szwedów. Dużo widzi i będą z niego ludzie.
        Sobolewski 2 - więcej przeszkadzał Szymkowi niż Szwedom. Za
        szybko rzucony na głęboką wodę. Zdebel powinien wejść za niego
        na drugą połówkę.
        Krzynówek 7 - szkoda, że nie strzelił gola. Przerasta o klasę
        zespół umiejetnościami.
        Saganowski 3 - ma chłopak serce, nie wystraszył się Szwedów,
        brakło szczęścia i szybkości
        Żurawski 2 - nie tak beznadziejny jak z Łotwą, ale daleko mu do
        szczytu formy. Miał jedna świetną okazje, ale znowu ją
        zmarnował.

        Rezerwa:
        Rasiak 4 - będą z niego ludzie. Powinien zagrać od początku.
        Dobra zmiana. Powoli powinien wchodzić do Kadry.
        Kryszałowicz 1 - beznadziejny. Kiedy skończą się powołania na
        kredyt?
        Kosowski 4 - za późno wpuszczony za Lewandowskiego.

        W sumie nie było aż tak źle. Kilka korekt i Węgrów pykniemy. ;)
        Janas pomyśl nad Mięcielem, Sypkiem i Ajwenem - są w formie.
        Atak i prawa pomoc - coś trzeba z tym zrobić! Reszta może być.
        Aha i nie rezygnuj z Zająca. Chłopak ma przyspieszenie i udane
        mecze w kadrze.
      • Gość: Hajto Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.torun.dialup.inetia.pl 11.09.03, 14:52
        Widze ze panstwo dziennikarze GW znaja sie na futbolu jak na
        malowaniu...
        Nie wiem, ja chyba nie ten mecz ogladalem...
        A swoja droga to dziwne ze nie powolaja innych dziennikarzy do
        gazety, bo takie beznadziejne i nieobiektywne oceny nie moga
        ujsc bezkarnie...
        A Polska gra coraz lepiej... na prawde!!!
      • Gość: Damian Oglądałem inny mecz? IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 14:54
        Moje oceny
        Dudek 6
        Kłos 6
        Hajto 0 (5)
        Bąk 2
        Żewłakow 2
        Lewandowski 1
        Szymkowiak 5
        Sobolewski 2
        Krzynówek 7
        Saganowski 3
        Żurawski 2

        Kosowski 4
        Kryszałowicz 1
        Rasiak 4
        I co wy na to? Kilka zmian i będzie dobrze.
        Nie zawsze się wygrywa. Szkoda że nie wszyscy podjeli walkę,
        szkoda, że Janas szybko nie zrobił 2-3 zmian. Dobry mecz. Jest
        postęp od Rygi, jest milowy krok od Sztokholmu. Tak trzymać.
        Szkoda że nie mógł grać Wichniar.
      • Gość: giggs Hajto nie zagra z Węgrami :) !!! IP: *.centrala.kbsa / 172.20.6.* 11.09.03, 15:52
        Całe szczęście że Hajto nie zagra z Węgrami.
        Dobrze by było żeby Bąk też nie mógł zagrać.
        To dwa najgorsze beztalencia w polskiej Piłce. Nieważne kto ich
        zastąpi i tak będzie lepiej.
        Zawalili Mistrzostwa Świata, zawalili eliminacje ME. Jak można
        być tak ślepym żeby ich ciągle wystawiać.
        Swoją drogą co za "eksperci" pracują w telewizji. Po meczu jeden
        z dziennikarzy stwierdził że Hujto do momentu zejścia był
        najlepszym zawodnikiem na boisku. Litości !!! . Być może ten
        dziennikarz ocenia zawodników po tym jak skutecznie taranują
        przeciwników albo powtarza po innych debilach (na tym forum też
        jest sporo takich).
        • Gość: Hajto Re: Hajto nie zagra z Węgrami :) !!! IP: *.torun.dialup.inetia.pl 11.09.03, 19:14
          Słuchaj franiu czy tam giggsie, jezeli nie za bardzo wiesz na czym polega rola
          obroncy w drizynie, i jak powinna wygladac jego gra to lepiej dla dobra narodu
          abys sie na ten temacik nie wypowiadal...
          z gory dziekuje
      • Gość: Mag Re: Chyba ogladaliśmy inne mecze IP: *.metso.com 11.09.03, 16:15
        Polacy zagrali najlepszy mecz w tych eliminacjach, a wszystkie
        krytyczne wypowiedzi są autorstwa załamanych frustratów którym
        wydawało się, że jesteśmy potęgą piłkarską.
        Wg mnie widać w końcu postęp, a ze Szwedami jeszcze długo nie
        wygramy tak jak z 20 innymi reprezentacjami.
        Łotwa przegra ze Szwecją, a my zremisujemy z Węgrami i póławans
        Łotwy będzie największą sensacją. Błędem było zwolnienie Engela
        po mistrzostwach świata.
      • Gość: Gre Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.cbos.pl 11.09.03, 16:45
        Komentarze GW są na poziomie niższym niż gra naszej repezentacji

        Krzynówek oceniony na 2 a Dudek 4 - skąd ta różnica?
        Mnie ten Dudek tak nie zachwyca
        - kilka razy uratował - tak pisze GW
        to nie można policzyć ile razy dokładnie
        strzał był w niego a ile razy piłka nie
        przeszła między jego nogami.
        I nie trzeba mu współczuć - miał przecież szanse się
        popisać się bramkarskim instynktem i oślepiać Szwedów błyskiem
        swojego refleksu.
        Raz czytam, że Hajto dostał czerwoną za uderzenie
        łokciem a w innym razem, że walił pięścią.
        Bąk "przegrany pojedynek główkowy przy pierwszym golu" -
        przecież to był Żewłakow (koresp. gazety zauważa to w inny
        miejscu). Gdzie był wtedy Bąk - ja nie wiem.
        Lewandowski grał w meczu na pozycji ofensywnego a nie
        defensywnego pomocnika. Na prawej stronie - tam skąd uciekal
        Kosowski, kiedy go zmienił. Dladczego Kosowski nie grał za
        Lewandowskiego - to nie jest najmądrzejsze pytanie. Lepiej
        zastanowić się dlaczego nie ma takiego jednego piłkarza na
        prawym skrzydle, jakimi są Kos. i Krzyn. na lewej stronie.

        Rasiak: "Skakał do górnych piłek, ale Szwedzi skakali wyżej"
        Ale raz czy dwa (zap. ze zbioru fraz gazetyowego oceniacza)
        skoczył wyżej Szwedów - niestety bez skutku. Wywalczył wolnego w
        dobrym miejscu boiska. Zaprezentował sie lepiej niż Kryszałowicz.

        Piłkarza zagrali słabo, ale nie aż tak źle żeby ich tak palancko
        oceniać.



      • Gość: ras Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.attu.pl / 192.168.3.* 11.09.03, 17:03
        Co za kretyn to pisał. Facet nie był chyba nigdy z piłką na
        boisku, tylko jest kanapowym grubasem i nie ma pojęcia co się
        działo na boisku. Nota dla autora artykułu: 1. Jeszcze niech
        napisze, za co obniżył Dudkowi?
      • Gość: adrjan Jakiś niewidomy dziennikarzyna to pisał. IP: *.acn.pl / 10.71.3.* 11.09.03, 17:04
        Ja rozumiem, że można być sfrustrowanym po przegranym meczu, ale
        same jedynki to przesada. Nie jesteśmy Brazylią czy Czechami,
        gramy tak jak umiemy, a ten mecz był jednym z lepszych za
        kadencji Janasa (którego tak czy inaczej uważam za dyletanta).
        Nie pamiętam not za mecz ze Szwedami na wyjeździe, ale rozumiem,
        że wtedy były same zera. Niech mnie ktoś oświeci, proszę.
      • Gość: krzych Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.bielsko.dialog.net.pl 11.09.03, 18:28
        to co wypisuje ten dziennikarz to chlam pod publike. pisanie o
        grze pilkarzy biorac pod uwage tylko wynik to brak w
        wyksztalceniu. a jak byśmy przypadkiem strzelili dwa gole z
        karnego to co??? ocena bylaby taka sama. otoz nie. wtedy
        dziennikarz od siedmiu bolesci napisalby ze gralismy srednio i
        mogloby byc lepiej ale jest dobrze. troche obiektywizmu panie
        dziennikarzu. pozdrawiam
      • Gość: PIWKO Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.inet.polhost.pl 11.09.03, 19:09
        JANAS WYPIERDALAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        OLI DO LACHY
      • Gość: szczeps Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.03, 19:43
        Polscy piłkarze są jak jądra. Uczestniczą, ale nigdy nie
        wchodzą...
      • Gość: Misio Do psychologa raz jeszcze IP: *.acn.waw.pl 11.09.03, 21:41
        Chyba dobrze się stało, że JPR (Jaśnie Pan Redaktor) zrobił z
        siebie durnia. Chłopcy, którzy zjedli trochę trawy będą teraz
        mocno wkurzeni, a że dodatkowo mogą poczuć, że kibice są znimi,
        to jest sznsa że w Budapeszcie zjedzą jeszcze więcej trawy i
        pokażą, że przynajmniej na baraże ich stać. Dobrze by było, żeby
        JPR nie zwalniać, a tylko pozwolić mu dalej czernić papier - to
        na pewno wpłynie mobilizująco na chłopaków. A zatem, niechże JPR
        jeszcze do psychologa nie wybiera się, bo jeszcze uświadomi
        sobie- w stanie głębokiej hipnozy - że jego kompleks Edypa nadal
        pozostaje dla niego istotnym wyzwaniem. A wtedy - nie daj Boże -
        zmityguje się biedaczysko i noty przyznane odwoła.
      • Gość: robert0073 Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.biaman.pl 11.09.03, 22:37
        jacek bąk - obrońca reprezentacji Polski

        Znowu jestem załamany. Już nie wiem, co powiedzieć. Z taką grą na pewno nie
        wygramy w Budapeszcie. Graliśmy bardzo słabo, nie umiem wytłumaczyć, jak można
        stracić takiego gola jak w trzeciej minucie. Ręce opadają. Zawsze jesteśmy
        jacyś tacy nieskoncentrowani, ospali... Byliśmy gorsi w każdej formacji, nie
        powiem, że mam tego wszystkiego dosyć, ale jak można tracić tak głupie gole?


        Po obejrzeniu meczu i dokładnym przejrzeniu powtórek chciałbym odnotować, że
        najsłabszym ZAWODNIKIEM MECZU BYŁ jACEK bĄK. PRZY DRUGIEJ BRAMCE BAŁ SIĘ
        PRZECIĄĆ DOŚRODKOWANIA Z RZUTU ROŻNEGO, SPÓŹNIŁ SIĘ Z INTERWeNCJĄ. Przy
        pierwszym golu wyszedł z pola karnego w stronę dośrodkowania zamiast pilnować
        napastników drużyny szwedzkiej skutkiem czego przeciwko czterem Szwedom
        wystąpiło 2 Polaków (żewłakow i ha-ha-hajto). Jacek to facet powolny, mało
        zwrotny, w lidze francuskiej nie wyróżniający się niczym. Kiedy czytam wywiady
        z nim ma zawsze dużo do powiedzenia i dość wysokie zdanie o sobie. A dwie
        sytuacje Szwedów w drugiej połowie sam na sam z Dudkiem? To też straty
        bąka...janas - poszukaj, a na pewno znajdziesz lepszych stoperów niz hajto i
        bąk. a mecz z Węgrami...nie liczmy na cuda!! Węgrzy nie są mocni, ale na
        zwycięstwo z nimi nie postawiłbym złotówki.
        • Gość: Hollow Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.03, 10:24
          Zauważyłem, że Bąk wogóle nie umie się ustawiać w obronie. Jest niezły
          technicznie, ale często nie ma go tam gdzie powinien być. Z Łotwą na początku
          meczu też tak było, tylko oni na szczęście tego nie wykorzystali, ale Szwedzi
          to nie Łotysze niestety.
          W sumie dał pupy przy obydwu bramkach.
          • Gość: cysorz Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.chem.cornell.edu 12.09.03, 15:23
            Czy Wy naprawde nie widzicie, ze oni wszyscy, z wyjatkiem Dudka (i Oli'ego,
            ktory zna swoja wartosc i slusznie w tym towarzystwie wyglupiac sie nie
            bedzie) to sa straszne cieniasy: ani techniki, ani sily, ani mozgu, a biora za
            swoja "prace" na codzien forse, o ktorej piszacym tutaj nawet sie nie sni. Nie
            mowiac o tym, ze gdybysmy my takie wyniki mieli w pracy, to by nas po miesiacu
            (daj Boze!) z pracy wylali i jeszcze kopa w d... dolozyli.

            Kompletnie z innej beczki. Na ostatnich Mistrzostwach Swiata wygralismy z USA.
            Zapamietajcie, ludziska te date, bowiem z USA juz nigdy nie wygramy, a USA
            niedlugo bedzie mistrzem swiata. Jestem chwilowo w USA i to co sie dzieje
            tutaj w szkolach na punkcie pilki noznej to kompletna histeria, w pozytywnym
            sensie. Zajecia z pilki noznej od 7-8 roku zycia jakich podejzewam nie ma
            nawet w polskich klubach. Nie polskie rzucenie pilki, idzcie dzieci pograc se
            w pilke tylko przede wszystkim, przez pierwsze lata technika, technika,
            technika i 11-13 letnie dzieciaki maja opanowana pilke lepiej niz wiekszosc
            polskiej I ligi. Do tego dochodzi doskonale przygotowanie fizyczne i
            kondycyjne. I do tego wyksztalcenie, bo wiekszosc pilkarzy tutaj ma jednak
            srednie-licealne (a nie pseudo-srednie technikum "ukladaczy cegly lewa reka")
            albo nawet pomaturalne. I to robia nauczyciele WF, ktorych w obliczu
            organizacji mistrzostw swiata w USA kilkanascie lat temu przeszkolono w
            Europie, albo lokalnie przez europejskich trenerow. Na poczatku, w "noge"
            graly tylko dziewczyny, bo to niemeskie w USA, ale teraz wzielo wszystkich.
            (malkontentom, nauczycielom, trenerom w Polsce; parafrazujac przedwojenna
            reklamowke zachecajaca do zostania oficerem, "to nie forsa lecz chec szczera
            zrobi z ciebie nauczyciela" - nauczyciele tutaj zarabiaja grubo ponizej
            sredniej krajowej ale im sie chce. Zaczynali w bardzo trudnych warunkach, bez
            tradycji: to tak jakgdyby Polska postanowila w ciagu 5-10 lat zaczac grac na
            poziomie swiatowym w futbol amerykanski. Z czym do gosci.
      • Gość: Wojtekel Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 01:04
        Do autora artykułu:
        Kim ty wogóle jesteś, czego ty od nich chcesz? znajdź lepszy
        skład albo sam zagraj. Czemu Polsa reprezntacja ma wygrać ze
        Szwecją? znajdź chociaż jeden powód....
        jesteśmy słabsi
        mamy słabszą lige
        mamy słabszych zawodników
        Ale to nie znaczy że takich ich trzeba zjechać
        • Gość: cysorz Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.chem.cornell.edu 12.09.03, 15:27
          ale za takie przedstawienia i takim "aktorom" nie placi sie TAKICH pieniedzy.
          Kelnerzy robia to za darmo.
      • Gość: Wkurwiony kibic Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: 212.76.37.* 12.09.03, 12:47
        Zgadzam sie z tą opinią, jest mi wstyd za naszych kochanych
        białoczerwonych. Oni w najzwyklejszy sposób lekceważa kibiców
        którzy nadal jednak w nich wierzą tak jak taki kibic jak ja.
        Skończonym kretynem jest niewątpliwie Pan Janas - mam dosyć jego
        popisów trenerskiej nieudaczności.
        Jeszcze odnośnie podejścia do gry naszych reprezentantów. Bardzo
        inspirująca powinna być dla naszych trenerów wypowiedź
        Kosowskiego o jego powołaniu na mecz z Łotwą. "Z przyjemnością
        przyjadę na zgrupowanie kadrowiczów do Rygi, w obecnej lidze
        niemieckiej w której gram do sparingów przygotowujemy się bardzo
        ciężko trenując, tak ciężko nie trenuja nasi kadrowicze nawet
        przed występami w kadrze o najwyższą stawkę jek eliminacje.Tutaj
        w Rydze sobie odpocznę."
        Jednocześnie, uważam za jedynych b.dobrych piłkarzy polskich
        Kosowskiego i Zurawskiego zdecydowana reszta to banda
        przereklamowanych patałachów.Ciekawe jak długo każdy z nas
        gdzieś zatrudniony mógłby utrzymać sie w pracy gdyby tak
        traktował swoją pracę jak nasi kadrowicze podchodza do gry w
        narodowej repezentacji. Janas jest jednak głównym problemem
        polskirj reprezentacji pomimo tego że jestem wkurwiony na
        wyczyny naszych orzełków.
        Nadal jednak staram sie wierzyć że coś się może zmieni, tylko
        trzeba się zabrać do uczciwej roboty i takie drużyny jak Szwecja
        można ograć z niewielkim trudem.

        • Gość: cysorz Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.chem.cornell.edu 12.09.03, 15:31
          na tym miedzy innym polega mistrzostwo, ze gra wydaje sie tak prosta ze
          cytujac Ciebe "..takie drużyny jak Szwecja można ograć z niewielkim
          trudem...", wiec konczy sie tak jak skonczylo w Chorzowie.
      • Gość: smakosz Panowie redaktorowie z GW po raz kolejny... IP: *.sulecin.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 13:28
        ...udowadniają, że o piłce nożnej nie mają ZIELONEGO pojęcia.
        • Gość: cysorz Re: Panowie redaktorowie z GW po raz kolejny... IP: *.chem.cornell.edu 12.09.03, 15:33
          a nie przyszlo Ci do glowy, ze oni i Ty mowicie i myslicie o czyms zupelnie
          innym?
      • Gość: guestp Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.icpnet.pl 12.09.03, 15:59
        Bajłatweij dać wszystkim takie same oceny i cześć , relacja z
        meczu z głowy . Nie trzeba się specjalnie na piłce znać , moja
        babcia też by po przegranym meczu jakieś tam dyscypliny
        potrafiła takie noty wystawić
      • Gość: daro Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 21:50
        Odwalcie sie od Hajty i reszty.To są obecnie nasi najlepsi
        piłkarze i trzeba sie z tym pogodzić.Jak wam sie nie podoba to
        po prostu nie oglądajcie meczów wy pseudokibice.Strzelam wam z
        palca debile!
      • Gość: anonim Re: Oceny Polaków w meczu ze Szwecją IP: 212.160.143.* 13.09.03, 10:27
        Temu co oceniał Polaków należy dać 1.
        Bąk przy pierwszej bramce nie przegrał pojedynku główkowego
        tylko Żewłakow. Bąk to ten farbowany Blondyn jakbyś nie
        wiedział. Bąk przegrał przy drugiej. NIe wiem dlaczego Krzynówek
        dostał tak niską notę a przecież był obok Dudka najlepszy wśród
        Polaków. Ciekawe czy Gościu oglądałeś ten sam mecz. Moim zdaniem
        nie było najgorzej w porównaniu z poprzednimi meczami. Szwedzi
        są jak narazie poza naszym zasięgiem. Przecież nie przegrali
        meczu w eliminacjach od blisko 6 lat.
      • Gość: Zyx Nowy piłkarz w kadrze! IP: *.acn.pl 13.09.03, 15:30
        Ludzie ja jeszcze nie słyszałem o kimś takim jak Marcin
        Lewandowski! Panowie dziennikarze GW, powiem wam jedno:
        przynosicie wstyd całej polskiej prasie!
      • Gość: ? Co? IP: 95.159.1.* 13.09.03, 16:43
        "Jacek Bąk 1
        Błędy w kryciu, przegrany pojedynek główkowy przy pierwszym golu"

        To Zewłakow przegrał pojedynek główkowy.
        Autor z Wyborczej przegrał pojedynek główkowy jeszcze w szkole a
        teraz bierze sie do ocen meczów..
      • Gość: xxl_KUBA-U99_sub OCENA KLUBU IP: *.chello.pl 14.09.03, 22:08
        Nikt nie gral dobrze. Jak sie podejmuje obowiazek bycia
        pilkarzem i chce sie grac w kadrze to trzeba umiec dobrze kopac
        pilke, a nie robic wioche na calej lini.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka