Gość: cwir IP: *.demon.co.uk 19.05.08, 15:55 DAJEEEEEEEESZ ROBEEEEERT!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
racha Robert, nie mecz prosze, poprostu zrob to wreszcie 19.05.08, 16:18 to takie proste: zdobywasz pole position - bo jestes najlepszy, a potem nie dajesz sie wyprzedzic. to bedzie taka frajda: NAJPIERW uslyszec Mazurka dla kierowcy a dopiero potem niemiecki hymn dla BMki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 16:25 Lorenzo Bandini, nie Baldini... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.prz.rzeszow.pl 19.05.08, 16:36 "bo jestem fanem torów ulicznych" - a potem debilka naśladują dresy w BMW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dobra Rada Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.chello.pl 19.05.08, 16:39 Monia (albo Ewka - czasem podpisujesz się tym imieniem) przestań łaskawie trollować i idź do psychologa. To o wiele lepszy sposób na leczenie frustracji. Odpowiedz Link Zgłoś
brentford [...] 19.05.08, 17:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aris Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.acn.waw.pl 19.05.08, 18:10 Ales ty zajebisty. Specjalista twoje madre rady pokazuja prawde o F1. Osiagnales cos w zyciu?? BO Kubica ma 20 lat i osiagnal na bank wiecej niz ty. BO widze ze max co potrafisz to wpisanie gazeta.pl i czytanie durnych wiadamosci od dziennnikarzy ktorym placa d artykulu bez wzgledu na tresc. Takich ludzi jak ty w Polsce mamy na pęczki. Cwaniaki, mądrale, wszsytkowiedzące barany. Jestes zajebisty dawaj tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 18:27 a ty czytasz co JA napisałem, i co? mogę tylko powiedzieć , dobry wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 18:51 I co żal Ci du.. ściska! Tak jak napisał Aris, kolo ma 20 lat i osiągnął juz tyle w życiu. A Ty tak jak wiele innych Polaków umiesz tylko krytykować. Sam weź się do roboty!! BRAWO ROBERT! Tak dalej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tojamsem Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:07 Ty nie musisz nic mówić, szkoda że potrafisz pisać... Odpowiedz Link Zgłoś
brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 22:10 betony z GW usunęły moją pierwszą i jedynie słuszną myśl nie wiadomo dlaczego.złamanie regulaminu??? chyba regulaminu, że kubica jest święty bo my o nim piszemy że jest. co za gó.., nawet człowiek nie może poddenerwować współbratymców którzy za jedno "złe" słowo na temat kubicy są gotowi zrobić ze mną najgorsze rzeczy włącznie z podrzuceniem mi łba końskiego do łóżka i nasłaniu a.młynarskiej z animalsów żeby mnie zlinczowali publicznie w telewizji. szkoda :( GW to syf, ale tylko tu czytają forum takie ciołki jak WY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: banan Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.adsl.alicedsl.de 19.05.08, 19:12 a ty kim jestes?? jakies kompleksy? Odpowiedz Link Zgłoś
brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 19:27 oho, jakiś mundurowy chyba, zaraz do zadawania pytań sie bierze. a weź i pomyśl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.08, 20:08 brentfort,po co ch..u komentujesz coś co cie nie interesuje i na czym się nieznasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stockporter Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.manc.cable.ntl.com 19.05.08, 19:43 Sam pojedź, jeśli potrafisz. Będę Cię oklaskiwać. Palancie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 79.97.114.* 19.05.08, 20:20 masz racje on jest narzedziem, a ty palant jestes poprostu!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mt Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 217.153.97.* 19.05.08, 20:24 ....przyczepiło się gó.. okrętu i mówi płyniemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macbar Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.lodz.mm.pl 19.05.08, 20:43 wsiądź i pojedź lepiej zakłamany zazdrosny schizolu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kayos Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 217.17.35.* 19.05.08, 18:58 brantford jesteś śmieszny Odpowiedz Link Zgłoś
brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 19:00 ...a ty smutny i ... . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cwir bretford ty debilu skonczony IP: *.zone3.bethere.co.uk 19.05.08, 20:33 wychlastalbym cie po ryju mendo jedna za trollowanie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brentford_hunter Myslisz że... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 21:35 Myslisz że jesteś taki bezpieczny przed swoim komputerkiem... Zebyś sie nie obudził z głową konia w łóżku..... Muahahaha.... muahahaha..... muahahahahahaha.. Do zobaczenia :] Odpowiedz Link Zgłoś
brentford Re: Myslisz że... 19.05.08, 22:00 a co mają ci wreszcie odrąbać łeb!? ale myślę ze raczej to będzie ptasi móżdżek albo kaczy łeb. koński łeb to chłopcy z ferrari podrzucą kubicy jak dalej będzie go tak przechwalała gazeta i wy obrońcy złudzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.chello.pl 19.05.08, 19:55 powkurzaj tam innych swoją agresywną jazdą, tak jak i ja to czynie na krakowskich alejach 3 wieszczów w czasie powrotu z pracy.... hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BAGAN Piłkochwyty Bagan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 21:10 PIŁKOCHWYTY NA BOISKA 8M WYSOKOŚCI PRODUCENT "BAGAN" WWW.BAGAN.PL Odpowiedz Link Zgłoś
brentford Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 22:10 betony z GW usunęły moją pierwszą i jedynie słuszną myśl nie wiadomo dlaczego.złamanie regulaminu??? chyba regulaminu, że kubica jest święty bo my o nim piszemy że jest. co za gó.., nawet człowiek nie może poddenerwować współbratymców którzy za jedno "złe" słowo na temat kubicy są gotowi zrobić ze mną najgorsze rzeczy włącznie z podrzuceniem mi łba końskiego do łóżka i nasłaniu a.młynarskiej z animalsów żeby mnie zlinczowali publicznie w telewizji. szkoda :( GW to syf, ale tylko tu czytają forum takie ciołki jak WY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e-kibel Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 213.25.135.* 19.05.08, 22:24 Idź pedale na Onet.pl.Tam jest miejsce dla takich debili jak TY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 22:44 Brentford, Brentford... Uważa się za jakiegoś jedynego 'dobrego', który pokazuje, że ja mówię prawdę i jestem mądry, a reszta to motłoch. Tak, dobrze Brethford. Żyj tak dalej w swoim internetowym świecie/śnie albo lepiej pobaw się w internetowej piaskownicy. Pewnie, spróbujesz mnie zgasić 'kozackim' wpisem i pokazać, ty jesteś 'boss'. Dalej, kaman. No chyba że poszedłeś na onet-ciarnię to ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.static.dsl.dodo.com.au 20.05.08, 01:26 Kubica-wieczny placzek.On nic nie wygra,bo jezdzi kiepsko.Niemiec jest lepszy od niego i z 10 innych kierowcow. Marnota,Przecietniak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stok Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.nsa.gov.pl 20.05.08, 10:54 Ludzie mniej emocji. Jak areopag od F1 uzna, że Kubica ma wygrać to Kubica wygra. Bo przecież ten "sport" niczym się nie różni od innych dyscyplin. Każda z nich ma swojego Fryzjera. Pozdrowienia dla naiwnych kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stok Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.nsa.gov.pl 20.05.08, 10:46 Co to za niewyżyty palant? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikolaj Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.08, 09:57 Kto po w tabelach punktowych nazwal Relanult - Red Bull-Renault?? ING RENAULT jak juz Odpowiedz Link Zgłoś