Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kubica: Monako to duże wyzwanie

    IP: *.demon.co.uk 19.05.08, 15:55
    DAJEEEEEEEESZ ROBEEEEERT!!!!
    Obserwuj wątek
      • racha Robert, nie mecz prosze, poprostu zrob to wreszcie 19.05.08, 16:18
        to takie proste: zdobywasz pole position - bo jestes najlepszy,
        a potem nie dajesz sie wyprzedzic.
        to bedzie taka frajda: NAJPIERW uslyszec Mazurka dla kierowcy
        a dopiero potem niemiecki hymn dla BMki.
      • Gość: kuba Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 16:25
        Lorenzo Bandini, nie Baldini...
      • Gość: monia Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.prz.rzeszow.pl 19.05.08, 16:36
        "bo jestem fanem torów ulicznych" - a potem debilka naśladują dresy w BMW.
        • Gość: Dobra Rada Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.chello.pl 19.05.08, 16:39
          Monia (albo Ewka - czasem podpisujesz się tym imieniem) przestań łaskawie trollować i idź do psychologa. To o wiele lepszy sposób na leczenie frustracji.
      • brentford [...] 19.05.08, 17:59
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Aris Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.acn.waw.pl 19.05.08, 18:10
          Ales ty zajebisty. Specjalista twoje madre rady pokazuja prawde o F1. Osiagnales cos w zyciu?? BO Kubica ma 20 lat i osiagnal na bank wiecej niz ty. BO widze ze max co potrafisz to wpisanie gazeta.pl i czytanie durnych wiadamosci od dziennnikarzy ktorym placa d artykulu bez wzgledu na tresc.

          Takich ludzi jak ty w Polsce mamy na pęczki. Cwaniaki, mądrale, wszsytkowiedzące barany. Jestes zajebisty dawaj tak dalej.
          • brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 18:27
            a ty czytasz co JA napisałem, i co?
            mogę tylko powiedzieć , dobry wybór.
            • Gość: kolo Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 18:51
              I co żal Ci du.. ściska! Tak jak napisał Aris, kolo ma 20 lat i
              osiągnął juz tyle w życiu. A Ty tak jak wiele innych Polaków umiesz
              tylko krytykować. Sam weź się do roboty!! BRAWO ROBERT! Tak dalej!
            • Gość: tojamsem Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:07
              Ty nie musisz nic mówić, szkoda że potrafisz pisać...
          • brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 22:10
            betony z GW usunęły moją pierwszą i jedynie słuszną myśl nie wiadomo
            dlaczego.złamanie regulaminu??? chyba regulaminu, że kubica jest święty bo my o
            nim piszemy że jest. co za gó.., nawet człowiek nie może poddenerwować
            współbratymców którzy za jedno "złe" słowo na temat kubicy są gotowi zrobić ze
            mną najgorsze rzeczy włącznie z podrzuceniem mi łba końskiego do łóżka i
            nasłaniu a.młynarskiej z animalsów żeby mnie zlinczowali publicznie w telewizji.
            szkoda :(
            GW to syf, ale tylko tu czytają forum takie ciołki jak WY!
        • Gość: banan Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.adsl.alicedsl.de 19.05.08, 19:12
          a ty kim jestes?? jakies kompleksy?
          • brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 19:27
            oho, jakiś mundurowy chyba, zaraz do zadawania pytań sie bierze. a weź i pomyśl.
            • Gość: Olo Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.08, 20:08
              brentfort,po co ch..u komentujesz coś co cie nie interesuje i na
              czym się nieznasz.
        • Gość: Stockporter Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.manc.cable.ntl.com 19.05.08, 19:43
          Sam pojedź, jeśli potrafisz. Będę Cię oklaskiwać. Palancie.
        • Gość: kibic Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 79.97.114.* 19.05.08, 20:20
          masz racje on jest narzedziem, a ty palant jestes poprostu!!!!!
        • Gość: mt Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 217.153.97.* 19.05.08, 20:24
          ....przyczepiło się gó.. okrętu i mówi płyniemy...
        • Gość: macbar Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.lodz.mm.pl 19.05.08, 20:43
          wsiądź i pojedź lepiej zakłamany zazdrosny schizolu
      • Gość: kayos Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 217.17.35.* 19.05.08, 18:58
        brantford jesteś śmieszny
        • brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 19:00
          ...a ty smutny i ... .
          • Gość: cwir bretford ty debilu skonczony IP: *.zone3.bethere.co.uk 19.05.08, 20:33
            wychlastalbym cie po ryju mendo jedna za trollowanie..
          • Gość: brentford_hunter Myslisz że... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 21:35
            Myslisz że jesteś taki bezpieczny przed swoim komputerkiem...

            Zebyś sie nie obudził z głową konia w łóżku.....

            Muahahaha.... muahahaha..... muahahahahahaha..

            Do zobaczenia :]
            • brentford Re: Myslisz że... 19.05.08, 22:00
              a co mają ci wreszcie odrąbać łeb!? ale myślę ze raczej to będzie ptasi móżdżek
              albo kaczy łeb.
              koński łeb to chłopcy z ferrari podrzucą kubicy jak dalej będzie go tak
              przechwalała gazeta i wy obrońcy złudzenia.
      • Gość: zibi Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.chello.pl 19.05.08, 19:55
        powkurzaj tam innych swoją agresywną jazdą, tak jak i ja to czynie na
        krakowskich alejach 3 wieszczów w czasie powrotu z pracy.... hahaha
      • Gość: BAGAN Piłkochwyty Bagan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 21:10
        PIŁKOCHWYTY NA BOISKA 8M WYSOKOŚCI
        PRODUCENT "BAGAN"
        WWW.BAGAN.PL
      • brentford Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 22:10
        betony z GW usunęły moją pierwszą i jedynie słuszną myśl nie wiadomo
        dlaczego.złamanie regulaminu??? chyba regulaminu, że kubica jest święty bo my o
        nim piszemy że jest. co za gó.., nawet człowiek nie może poddenerwować
        współbratymców którzy za jedno "złe" słowo na temat kubicy są gotowi zrobić ze
        mną najgorsze rzeczy włącznie z podrzuceniem mi łba końskiego do łóżka i
        nasłaniu a.młynarskiej z animalsów żeby mnie zlinczowali publicznie w telewizji.
        szkoda :(
        GW to syf, ale tylko tu czytają forum takie ciołki jak WY!
        • Gość: e-kibel Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: 213.25.135.* 19.05.08, 22:24
          Idź pedale na Onet.pl.Tam jest miejsce dla takich debili jak TY.
          • brentford Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie 19.05.08, 22:29
            he he he, działa!
            • Gość: ktoś Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 22:44
              Brentford, Brentford... Uważa się za jakiegoś jedynego 'dobrego', który
              pokazuje, że ja mówię prawdę i jestem mądry, a reszta to motłoch. Tak, dobrze
              Brethford. Żyj tak dalej w swoim internetowym świecie/śnie albo lepiej pobaw się
              w internetowej piaskownicy. Pewnie, spróbujesz mnie zgasić 'kozackim' wpisem i
              pokazać, ty jesteś 'boss'. Dalej, kaman. No chyba że poszedłeś na onet-ciarnię
              to ok.
              • Gość: Piotr Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.static.dsl.dodo.com.au 20.05.08, 01:26
                Kubica-wieczny placzek.On nic nie wygra,bo jezdzi
                kiepsko.Niemiec jest lepszy od niego i z 10 innych
                kierowcow. Marnota,Przecietniak.
                • Gość: stok Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.nsa.gov.pl 20.05.08, 10:54
                  Ludzie mniej emocji. Jak areopag od F1 uzna, że Kubica ma wygrać to Kubica
                  wygra. Bo przecież ten "sport" niczym się nie różni od innych dyscyplin. Każda z
                  nich ma swojego Fryzjera. Pozdrowienia dla naiwnych kibiców.
        • Gość: stok Re: Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.nsa.gov.pl 20.05.08, 10:46
          Co to za niewyżyty palant?
      • Gość: Mikolaj Kubica: Monako to duże wyzwanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.08, 09:57
        Kto po w tabelach punktowych nazwal Relanult - Red Bull-Renault??

        ING RENAULT jak juz

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka