Gość: fan celtics IP: *.gprs.plus.pl 06.06.08, 08:23 nie mogłem oglądać, dlatego dziękuję za świeżą i dokładną relację z meczu. Mam nadzieję, że Garnett zdobędzie mistrzostwo, które od dawna mu się należy :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krzys Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 09:06 Jestem fanem Lakers ale powiem szczerze ze CEltic zasluguje w tym sezonie o wiele bardziej na tytul niz Lakers. Trzymam kciuki za Pierca!! Mecz byl swietny oby nastepne tez byly rownie wyrownane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fibeck Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: 91.197.14.* 06.06.08, 09:13 celtic pride!!!! so three to go.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: McCuskey Re: Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Br IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 09:17 No cóż, do końca jeszcze bardzo daleko. Chociaż z drugiej strony - tylko 3 mecze do wygrania :). Cieszy niezła postawa ławki Celtics. Oby tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miau Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: *.186.21.184.vip-net.pl 06.06.08, 09:36 to dziw, że udało im się wygrać skoro Boruc jest już w Austrii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barwro5 Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: *.honeywell.com 06.06.08, 09:40 Celtic ma ulatwione zadanie gdyz center lakersow jest kontuzjowany, Przy tak wyrownanych druzynach wygrane z tablic zbiorki to polowa sukcesu. Mimo wszystko mysle ze serie wygra lakers, dzisiaj wybitnie nieszlo Kobiemu i niewychodzily rzuty z dystansu.Pierce to wychowanek lakersow dlatego taki dobry, ale Kobi napewno potwierdzi jeszcze swoja klase.Garnet to klasa ale lakersow Bynum to dopiero w przyszlym sezonie bedzie klasa.W niedziele bedzie 1 : 1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomcioo fajnie sie ogladalo... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 09:51 dobry mecz, warto bylo zarwac noc przed TV, garnet i cassell mieli dobry poczatek, rowno gral pierce a potem tempo trzymal allen, garnet w koncowce bdb w obronie i ten poteżny wsad!!! kobe gral ok, ale bal sie blokow garneta, oddawal do gasola lub na obwod. dobrze ze komentatorzy siedza cicho jak w time oucie pokazuje cudowne cheerliderki!!! one sa the best! Beat LA! pozdro tomek Odpowiedz Link Zgłoś
belzebub666666 Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant 06.06.08, 10:52 Moim zdaniem bardzo ważny, może nawet decydujący może być mecz nr 2. Jeśli Boston wygra po raz drugi, to prowadząc 2:0 w rywalizacji Best of Seven, jadąc do LA staną przed ogromną szansą skończenia tego finału 4:1, bo myślę, że przynajmniej jeden mecz w Los Angeles są w stanie spokojnie wygrać, by potem przypieczętować to kończąc finały w Bostonie na 4:1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Steppenwolf Re: Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Br IP: 62.29.248.* 06.06.08, 10:58 Belzebubie drogi, zgadzam się z Tobą co do wagi meczu drugiego, ale zauważ, że przy wygraniu jednego w LA, Celtowie mogą wygrać 4-2, ponieważ w Kaliforni będą rozgrywane trzy mecze po kolei. W finale jest inny rozkład niż w pozostałych rundach. Mam nadzieję, iż Celtowie wygrają u siebie i urwą jeden na wyjeździe, bo powrot do Bostonu z wynikiem 3-2 to luksus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: just me. Re: Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Br IP: *.elk.mm.pl 06.06.08, 19:53 tytuł trochę nie pasuje, bo może i celtics wygrali, ale bryant zdobył więcej pkt niż pierce;] także nie dodwałajcie zasług;] LET'S GO LAKERS!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant 06.06.08, 22:29 kto nie ma możliwości oglądania w TV polecam bt.davka.info/ potrzebny klient torrenta i leci szybciutko :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karoltutaj Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: 88.220.124.* 07.06.08, 12:55 To Sam Cassel jeszcze żyje?? gratki sam ty i Vernon o Elie to super trio byliście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milosh Forman Celtics Pride vs. LA Showtime IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.08, 19:04 Mecz drugi może mieć strategiczne znaczenie dla rywalizacji Boston - L,choć nie przesądzam jeszcze kto wygra, chociaż życzyłbym sobie jak i fanom Bostonu zwycięstwa Celtów. Jeśli Celtics wygra drugą batalię o mistrzostwo, bardzo możliwe że rywalizacja zakończy się po 7 meczach, bo wtenczas mobilizacja Phila Jacksona oraz Bryanta i spółki spowoduje zwycięstwa Jeziorowców u siebie. Lecz jeśli Lakers wygrają nadchodzący mecz niedzielny w BankNorth Garden, sytuacja Big Green Team będzie bardziej krytyczna, niż po przegranym 2 meczu z Pistons w finałach wschodniej konferencji. Ps- Czekam na mistyczny mecz Ray Allena!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś