Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant

    IP: *.gprs.plus.pl 06.06.08, 08:23
    nie mogłem oglądać, dlatego dziękuję za świeżą i dokładną relację z meczu. Mam
    nadzieję, że Garnett zdobędzie mistrzostwo, które od dawna mu się należy :)
    Obserwuj wątek
      • Gość: krzys Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 09:06
        Jestem fanem Lakers ale powiem szczerze ze CEltic zasluguje w tym sezonie o
        wiele bardziej na tytul niz Lakers.
        Trzymam kciuki za Pierca!!

        Mecz byl swietny oby nastepne tez byly rownie wyrownane.
      • Gość: fibeck Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: 91.197.14.* 06.06.08, 09:13
        celtic pride!!!! so three to go..
        • Gość: McCuskey Re: Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Br IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 09:17
          No cóż, do końca jeszcze bardzo daleko. Chociaż z drugiej strony - tylko 3 mecze
          do wygrania :). Cieszy niezła postawa ławki Celtics. Oby tak dalej.
      • Gość: miau Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: *.186.21.184.vip-net.pl 06.06.08, 09:36
        to dziw, że udało im się wygrać skoro Boruc jest już w Austrii...
      • Gość: barwro5 Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: *.honeywell.com 06.06.08, 09:40
        Celtic ma ulatwione zadanie gdyz center lakersow jest kontuzjowany,
        Przy tak wyrownanych druzynach wygrane z tablic zbiorki to polowa
        sukcesu. Mimo wszystko mysle ze serie wygra lakers, dzisiaj wybitnie
        nieszlo Kobiemu i niewychodzily rzuty z dystansu.Pierce to wychowanek
        lakersow dlatego taki dobry, ale Kobi napewno potwierdzi jeszcze
        swoja klase.Garnet to klasa ale lakersow Bynum to dopiero w przyszlym
        sezonie bedzie klasa.W niedziele bedzie 1 : 1.
      • Gość: tomcioo fajnie sie ogladalo... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 09:51
        dobry mecz, warto bylo zarwac noc przed TV,
        garnet i cassell mieli dobry poczatek, rowno gral pierce a potem
        tempo trzymal allen, garnet w koncowce bdb w obronie i ten poteżny
        wsad!!!

        kobe gral ok, ale bal sie blokow garneta, oddawal do gasola lub na
        obwod.

        dobrze ze komentatorzy siedza cicho jak w time oucie pokazuje
        cudowne cheerliderki!!! one sa the best! Beat LA!

        pozdro
        tomek
      • belzebub666666 Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant 06.06.08, 10:52
        Moim zdaniem bardzo ważny, może nawet decydujący może być mecz nr 2. Jeśli Boston wygra po raz drugi, to prowadząc 2:0 w rywalizacji Best of Seven, jadąc do LA staną przed ogromną szansą skończenia tego finału 4:1, bo myślę, że przynajmniej jeden mecz w Los Angeles są w stanie spokojnie wygrać, by potem przypieczętować to kończąc finały w Bostonie na 4:1.
        • Gość: Steppenwolf Re: Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Br IP: 62.29.248.* 06.06.08, 10:58
          Belzebubie drogi, zgadzam się z Tobą co do wagi meczu drugiego, ale
          zauważ, że przy wygraniu jednego w LA, Celtowie mogą wygrać 4-2,
          ponieważ w Kaliforni będą rozgrywane trzy mecze po kolei. W finale
          jest inny rozkład niż w pozostałych rundach. Mam nadzieję, iż
          Celtowie wygrają u siebie i urwą jeden na wyjeździe, bo powrot do
          Bostonu z wynikiem 3-2 to luksus.
          • Gość: just me. Re: Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Br IP: *.elk.mm.pl 06.06.08, 19:53
            tytuł trochę nie pasuje, bo może i celtics wygrali, ale bryant
            zdobył więcej pkt niż pierce;] także nie dodwałajcie zasług;]
            LET'S GO LAKERS!!!!!!
      • asmall4 Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant 06.06.08, 22:29
        kto nie ma możliwości oglądania w TV polecam

        bt.davka.info/
        potrzebny klient torrenta i leci szybciutko :)
      • Gość: karoltutaj Celtics lepsi od Lakers. Pierce lepszy niż Bryant IP: 88.220.124.* 07.06.08, 12:55
        To Sam Cassel jeszcze żyje?? gratki sam ty i Vernon o Elie to super
        trio byliście
      • Gość: Milosh Forman Celtics Pride vs. LA Showtime IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.08, 19:04
        Mecz drugi może mieć strategiczne znaczenie dla rywalizacji Boston - L,choć nie przesądzam jeszcze kto wygra, chociaż życzyłbym sobie jak i fanom Bostonu zwycięstwa Celtów. Jeśli Celtics wygra drugą batalię o mistrzostwo, bardzo możliwe że rywalizacja zakończy się po 7 meczach, bo wtenczas mobilizacja Phila Jacksona oraz Bryanta i spółki spowoduje zwycięstwa Jeziorowców u siebie. Lecz jeśli Lakers wygrają nadchodzący
        mecz niedzielny w BankNorth Garden, sytuacja Big Green Team będzie bardziej krytyczna, niż po przegranym 2 meczu z Pistons w finałach wschodniej konferencji.
        Ps- Czekam na mistyczny mecz Ray Allena!!!:)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka