Gość: w1ktor Re: Radwańska przegrała: Za mocne progi IP: *.chello.pl 01.07.08, 20:56 Wygrała zdecydowana faworytka, a Agnieszka na sprawienie kolejnej niespodzianki będzie musiała poczekać, tak niestety w sporcie bywa, że czasami wygrywają faworyci :) Kolejny ćwierćfinał to rzecz prosta ogromny sukces, jeszcze nie tak dawno moglibyśmy tylko o czymś takim pomarzyć, a teraz mamy zawodniczkę, która w każdym wielkoszlemowym turnieju przechodzi kilka rund i dostarcza kibicom emocji, inni nam mogą tylko pozazdrościć. Serena w dobrej formie, to w tej chwili zawodniczka poza zasięgiem Agnieszki ( być może już tylko ona jedna), to nie znaczy, aby to jeszcze raz nie sprawdzić, gdy nadarzy się po temu okazja i dopingować Agnieszczce z nowymi, jeszcze większymi nadziejami:) A jeśli ktoś upatrywał w Agnieszce faworytkę i liczył na coś więcej niż tylko na możliwą niespodzinkę to zasługuje na ciężki roztruj nerowy :)Reklamacji nie uwzględniamy, chwilowo brakuje nam nowych silnych nerwów. blog tenisowy w1ktorchmia.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
jirzik A ja bym prosił 01.07.08, 20:59 żeby kibole piłkarscy, bądź inni tacy, o zbliżonej mentalności, nie wypowiadali się w ogóle w sprawach tenisa, bo to świat zupełnie dla nich niedostępny. Niech już lepiej pozostaną przy orejndż-ekstraklasie, czy jak tam się to ich tałatajstwo nazywa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyhoo Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: *.12.inds.pl 01.07.08, 21:11 Agnieszka jeszcze się uczy a raczej poprawia cały czas swą i tak już świetną grę. Rewanż nastąpi. Tylko czekać i kibicować a nie "płakać" czy wkurzać się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bialysportwanglii Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: *.sotn.cable.ntl.com 01.07.08, 21:39 widzialem mecz, niestety poza kilkoma naprawde niezlymi pilkami polka wypadla slabo. nie wiem, czy to kontuzja, czy ogolne zmeczenie turniejem. moze jeszcze kilka lat ciezkiej pracy przyniesie upragnione efekty, bo przeciez siostry williams sa na topie ladnych pare lat i jakos nie chca odpuscic. wydaje sie tez, ze polakom przydalyby sie niezle terapie psychologiczne, aby wyzbyli sie swojego 'przypisanego im bycia meczennikami narodow" i w koncu zaczeli walczyc z podniesionym czolem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (mg) Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: 58.172.154.* 01.07.08, 22:24 Co za kretyn wymyslil ten tytul? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rademenes Radwańska przegrała: Za mocne progi IP: 78.16.127.* 01.07.08, 22:25 no i balon pękł Panie Ciastoń............... Odpowiedz Link Zgłoś
mokradlo5 Williams rozstrzelała Radwańską serwisem 01.07.08, 22:45 Radwanska trafila na slabo grajaca Williams i szansy nie wykorzystala, bo poza pierwszym setem, drugi oddala praktycznie bez walki.Nie wroze Jej duzej przyszlosci,gra anemicznie, slabo serwuje, malo sie rusza, jest przecietna.Williams to cien dawnej steroidowej zawodniczki, wazy zapewne okolo 90 kilogramow i jest bez formy, ale w dalszym ciagu ma meska budowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: *.socal.res.rr.com 01.07.08, 22:53 jestes zalosny... Odpowiedz Link Zgłoś