Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Radwańska przegrała: Za mocne progi

      • Gość: w1ktor Re: Radwańska przegrała: Za mocne progi IP: *.chello.pl 01.07.08, 20:56
        Wygrała zdecydowana faworytka, a Agnieszka na sprawienie kolejnej
        niespodzianki będzie musiała poczekać, tak niestety w sporcie bywa,
        że czasami wygrywają faworyci :) Kolejny ćwierćfinał to rzecz prosta
        ogromny sukces, jeszcze nie tak dawno moglibyśmy tylko o czymś takim
        pomarzyć, a teraz mamy zawodniczkę, która w każdym wielkoszlemowym
        turnieju przechodzi kilka rund i dostarcza kibicom emocji, inni nam
        mogą tylko pozazdrościć.
        Serena w dobrej formie, to w tej chwili
        zawodniczka poza zasięgiem Agnieszki ( być może już tylko ona
        jedna), to nie znaczy, aby to jeszcze raz nie sprawdzić, gdy nadarzy
        się po temu okazja i dopingować Agnieszczce z nowymi, jeszcze
        większymi nadziejami:)
        A jeśli ktoś upatrywał w Agnieszce faworytkę i liczył na coś więcej
        niż tylko na możliwą niespodzinkę to zasługuje na ciężki roztruj
        nerowy :)Reklamacji nie uwzględniamy, chwilowo brakuje nam nowych
        silnych nerwów.
        blog tenisowy w1ktorchmia.blox.pl
      • jirzik A ja bym prosił 01.07.08, 20:59
        żeby kibole piłkarscy, bądź inni tacy, o zbliżonej mentalności, nie wypowiadali
        się w ogóle w sprawach tenisa, bo to świat zupełnie dla nich niedostępny. Niech
        już lepiej pozostaną przy orejndż-ekstraklasie, czy jak tam się to ich
        tałatajstwo nazywa...
      • Gość: krzyhoo Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: *.12.inds.pl 01.07.08, 21:11
        Agnieszka jeszcze się uczy a raczej poprawia cały czas swą i tak już świetną
        grę. Rewanż nastąpi. Tylko czekać i kibicować a nie "płakać" czy wkurzać się.
      • Gość: bialysportwanglii Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: *.sotn.cable.ntl.com 01.07.08, 21:39
        widzialem mecz, niestety poza kilkoma naprawde niezlymi pilkami polka wypadla
        slabo. nie wiem, czy to kontuzja, czy ogolne zmeczenie turniejem. moze jeszcze
        kilka lat ciezkiej pracy przyniesie upragnione efekty, bo przeciez siostry
        williams sa na topie ladnych pare lat i jakos nie chca odpuscic. wydaje sie
        tez, ze polakom przydalyby sie niezle terapie psychologiczne, aby wyzbyli sie
        swojego 'przypisanego im bycia meczennikami narodow" i w koncu zaczeli walczyc
        z podniesionym czolem
      • Gość: (mg) Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: 58.172.154.* 01.07.08, 22:24
        Co za kretyn wymyslil ten tytul?
      • Gość: rademenes Radwańska przegrała: Za mocne progi IP: 78.16.127.* 01.07.08, 22:25
        no i balon pękł Panie Ciastoń...............
      • mokradlo5 Williams rozstrzelała Radwańską serwisem 01.07.08, 22:45
        Radwanska trafila na slabo grajaca Williams i szansy nie
        wykorzystala, bo poza pierwszym setem, drugi oddala praktycznie bez
        walki.Nie wroze Jej duzej przyszlosci,gra anemicznie, slabo serwuje,
        malo sie rusza, jest przecietna.Williams to cien dawnej steroidowej
        zawodniczki, wazy zapewne okolo 90 kilogramow i jest bez formy, ale
        w dalszym ciagu ma meska budowe
        • Gość: gosc Re: Williams rozstrzelała Radwańską serwisem IP: *.socal.res.rr.com 01.07.08, 22:53
          jestes zalosny...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka