Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    28.07.08, 22:18
    mam pytanko czy wykupujac pakiet kodow mozna je wykorzystac w jednej druzynie czy w wiecej ,z gory dziekuje za odp. pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • kowall Re: kody 28.07.08, 22:47
        Jeżeli na loginie jest 5 drużyn, to kody można wykorzystać do 5
        zespołów

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka