loko32 28.07.08, 22:18 mam pytanko czy wykupujac pakiet kodow mozna je wykorzystac w jednej druzynie czy w wiecej ,z gory dziekuje za odp. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kowall Re: kody 28.07.08, 22:47 Jeżeli na loginie jest 5 drużyn, to kody można wykorzystać do 5 zespołów Odpowiedz Link Zgłoś