Gość: asdfer
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.10.08, 21:51
na moje oko, drużynie zaczyna brakować sił. Za małą mamy rotację w składzie
(bo kadra jest za wąska), zawodnicy są przez to zbyt eksploatowani. Do tego
dochodzi fakt, że przygotowania fizyczne odbywają się zimą, więc chłopaki jadą
już na rezerwie. Widać to moim zdaniem choćby po tym, że:
1) nasi zawodnicy są wolniejsi od rywali, nie są w stanie założyć pressingu
odpowiednio szybko
2) popełniają proste błędy techniczne (przyjęcia na 1-1,5m itp. )