Gość: wwkorab
IP: *.cpe.net.cable.rogers.com
30.10.03, 01:36
No i co z tej informacji wynika? Legia wygrala? Groclin do bani?
Takie pieprzenie kotka, zeby odwalic reportaz do "GW". Takiego
smiecia jak pisaniny sportowej w Wyborczej to w zadnej
szanujacej sie gazecie na swiecie nie widzialem! "Sowietskij
Sport" - nadal sie ukazuje! - pisze ciekawiej!!!! Wolowski,
Stec, Ambroziak - ludzie!!!!!!!!!!