Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dariusz Wołowski: Fenomen

    IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 30.10.03, 01:36
    No i co z tej informacji wynika? Legia wygrala? Groclin do bani?
    Takie pieprzenie kotka, zeby odwalic reportaz do "GW". Takiego
    smiecia jak pisaniny sportowej w Wyborczej to w zadnej
    szanujacej sie gazecie na swiecie nie widzialem! "Sowietskij
    Sport" - nadal sie ukazuje! - pisze ciekawiej!!!! Wolowski,
    Stec, Ambroziak - ludzie!!!!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: 4a Re: Dariusz Wołowski: Fenomen IP: *.dsl.pltn13.pacbell.net 30.10.03, 04:04
        Kiedy warszawskie dziennikarzyny przestana pisac o Legii?
      • Gość: ted Re: Dariusz Wołowski: Fenomen IP: *.icpnet.pl 30.10.03, 07:08
        To jest komentarz, który w papierowej wyborczej zapewne
        zamieszczony jest obok relacji z meczu więc nie ma sensu pisać w
        nim o przebiegu meczu i jego wyniku.
      • Gość: frania tylko dziennikarze się nim zachwycają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 09:57
        W przerwie letniej Svitlica jeździł po Europie i szukał klubu
        który go zatrudni i zapłaci Legi, wręcz symboliczną kwotę (jak
        na bramkostrzelnego napastnika). Efekt poszukiwań znamy. Skoro
        trenerzy klubowi są tak marni, że nie widza geniuszu Svilticy,
        to może polscy dziennikarze ich zastąpią z korzyścią dla
        europejskiej piłki nożnej.
        • Gość: blaszcz Re: tylko dziennikarze się nim zachwycają IP: 153.19.176.* 30.10.03, 10:16
          zgoda, ale to wszystko świadczy tylko o poziomie naszej piłki.
          Skoro Svitlicy nikt nie chce, a on u nas jednak błyszczy...

          Gdyby był Polakiem, to byłby pewnie gwiazdą reprezentacji.
          • Gość: kibol Re: tylko dziennikarze się nim zachwycają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 10:09
            Kto jest najlepszy, jak widać, nie jest jednoznaczne.
            Kosowskiego wielu krytykuje, a jednak za roczne wypożyczenie
            zapłacili NIemcy 0,5 mln, a Fracuzi za kupno oferowali prawie 3
            mln. Przyjeżdżają podglądać Niedzielana, Saganowskiego, Rasiaka
            a Svitlicy nikt nie chce. Dlaczego jego "fenomenu" nie
            dostrzegają trenerzy zachodnich klubów ???
            • Gość: Porter Re: tylko dziennikarze się nim zachwycają IP: *.w3cache.pl / *.pl 31.10.03, 10:26
              Jak to Francuzi za 3? Przeciez Kosowskiegoi chcialo kupic Lazio za 5 milionow
              euro!
        • Gość: Porter Re: tylko dziennikarze się nim zachwycają IP: *.w3cache.pl / *.pl 30.10.03, 11:44
          Moim zdaniem Svitlica przewyzsza wszystkich pozostalych napastnikow ligowych
          sprytem, zimna krwia, gra cialem i technika uzytkowa.
          On potrafi idealnie przyjac pilke, wyczekac do konca i sprytnie strzelic tam
          gdzie trzeba, a obroncy zgodnie okreslaja gre przeciwko Svitlicy, jako koszmar.
      • Gość: mikk tylko dlatego jeszcze gra w Polsce, ze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 12:33
        nie jest demonem szybkosci i bardzo dobrze, bo milo sie patrzy
        na to co robi na boiskach ligowych...
      • maciekl Re: Dariusz Wołowski: Fenomen 30.10.03, 12:52
        Nie lubię legiii ( to delikatne określenie)ale Svitlica ( na polskie warunki)
        to skarb.
        W piłce nie liczy się ilość celnych podań, bloków itp. tylko bramki.
        • Gość: Johnny Re: Dariusz Wołowski: Fenomen IP: 158.143.179.* 30.10.03, 14:00
          A gdzie ty masz w pilce bloki?
          • Gość: Porter Re: Dariusz Wołowski: Fenomen IP: *.w3cache.pl / *.pl 30.10.03, 14:21
            No jak jeden chce pilke zbic, to drugi wyskakuje, wystawia rece i to jest blok.
      • Gość: Kilo Faktem jest, że 3/4 jego bramek jest przypadkiem IP: 217.153.119.* 30.10.03, 16:30
        Poprotst nie wierze, że mierzył zeby strzelić piszczelem, a z
        Groclinem źle przyjął, a przy kopnięciu po prostu nie trafił i
        to było widać w powtórkach, czy pan Wołowski chce czy nie.
        P.S. bramka i tak sie liczy
        • Gość: Porter Re: Faktem jest, że 3/4 jego bramek jest przypadk IP: *.w3cache.pl / *.pl 30.10.03, 16:39
          Ty przeczytaj, co piszesz: 3/4 bramek jest przypadkiem. Jesli tak, to w ilu
          sytuacjach powinien pudlowac, zeby strzelic ponad 20 bramek w sezonie?

          A bramka z Groclinem wcale nie byla przypadkowa: Svitlica przyjal pilke
          najlepiej jak mozna, bo nie odskoczyla mu od nog i zaden z obroncow nie mogl
          jej przejac, a potem strzelil poza zasiegiem bramkarza do bramki.
      • Gość: Hajto Stanko the Best!!! IP: *.torun.dialup.inetia.pl 30.10.03, 17:40
        Stanko jest fenomenalny, szkoda ze Polska nie ma takiego
        pilkarza...
        • Gość: bucu Re: Stanko do reprezentacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 159.231.71.* 30.10.03, 18:31
      • Gość: R Ile ten Svitlica kosztuje ? IP: *.telia.com 30.10.03, 22:54
        moze go kupie. Ile chce na miesiac ?
      • Gość: kibic Re: Dariusz Wołowski: Fenomen IP: *.myslenice.net.pl / 192.168.1.* 30.10.03, 23:25
        Bez sensu temat!!!Wynika z niego że ci trzej są fenomenem tylko
        dla Wołowskiego,a dla wszystkich prawdziwych kibiców ten nie
        wymieniony,czyli Maciej Żurawski,któremu tamci do pięt nie
        dorastają!Jak zdobędą tyle bramek co Żuraw z
        Barceloną,Interem,Saragossą,Lazio,Schalke,Parmą, itd.(długo by
        wymieniać),to możemy pogadać o ich tzw.fenomenie...
      • Gość: Meesh Jaki zespół, taki fenomen! IP: 81.21.202.* 31.10.03, 08:19
        I co z tego wynika? Kompletnie nic.
      • Gość: jb WSZYSCY ZADROSCZĄ IP: *.aster.pl / 10.70.6.* 31.10.03, 12:24
      • Gość: jb LEGII BRAMEK KTORE ON STRZELA IP: *.aster.pl / 10.70.6.* 31.10.03, 12:25
      • Gość: jb I ZŻERA ICH FUSTRACJA IP: *.aster.pl / 10.70.6.* 31.10.03, 12:26
        • Gość: franek Re: I ZŻERA ICH FUSTRACJA IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 10:04
          Zazdroscic to moga tylko ZURAWIA- Wiselce, a nie jakiegos dupka,
          ktory umie dostawic noge do nieswoich strzalow!!!!!!!!
          • Gość: Bonhart Re: I ZŻERA ICH FUSTRACJA IP: *.acn.pl 01.11.03, 16:39
            Powiedz mi w takim razie czemu ten wasz Zurawski nie zostal w zeszlym sezonie
            krolem strzelcow? A pamietasz kto nim zostal?
            W tych komentarzach na temat artykuliku Wolowskiego najsmuniejsze jest to,
            ze wiekszosc dostaje gesiej skorki na sam widok slowa "Legia" badz "Svitlica",
            i wypisuje farmazony zamiast przeczytac ze zrozumieniem. Dowiedzialem sie
            bowiem od kilku forumowych "pisarzyn" ze:
            -Svitlica jest kiepski bo polska liga jest kiepska
            -Svitlica strzelil mniej bramek niz Zurawski z Schalke, Parma i Lazio itd. (!)
            -Svitlica strzela bramki przypadkowo
            -Svitlica to...
            -Legia to...
            -warszawska prasa to...

            I kto tu jest sfrustrowany?
            • Gość: pearl Re: I ZŻERA ICH FUSTRACJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.03, 17:06
              Nie jest to koleś żaden dowód frustracji; jest to raczej opinia o klubie z
              Warszawy, kulturze gry zawodników /i nie tylko/ i generalnie wyraz emocji
              polskich kibiców jakie towarzyszą wszelkim wyczynom i dokonaniom legii.
              • Gość: Bonhart Re: I ZŻERA ICH FUSTRACJA IP: *.u.mcnet.pl 02.11.03, 20:42
                Gość portalu: pearl napisał(a):

                > Nie jest to koleś żaden dowód frustracji; jest to raczej opinia o klubie z
                > Warszawy

                A temat jest o Stanko Svitlicy i jego nadzwyczajnej umiejetnosci zdobywania
                bramek. Koles.

                > kulturze gry zawodników /i nie tylko/

                ??? A czym sie rozni kultura gry zawodnikow Legii od pilkarzy innych klubow?

                > i generalnie wyraz emocji
                > polskich kibiców jakie towarzyszą wszelkim wyczynom i dokonaniom legii.

                Aha! Zatem nie tylko frustracja ale i kompleksy!
                Mam nadzieje ze Legia jeszcze nie raz da ci sie we znaki. A tobie i podobnym
                do ciebie proponuje leczenie u psychiatry.
      • Gość: jb Stanko Svitlica, kocha Cie cała stolica!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.aster.pl / 10.70.6.* 31.10.03, 12:27
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka