Gość: DarekŻ
IP: *.CNet.Gawex.PL
23.12.08, 10:21
Dla polskiego sportu i kibiców Pan Adam zrobił tak dużo, jak mało
który sportowiec w ostatnich latach. Tej radości, której nam
dostarczył, nikt juz nie odbierze. Mam nadzieję, że będzie jeszcze
lepiej - przykład Martina Shmidta. Jak nie to trudno. Powodzenia p.
Adamie!!!