Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małysz drugi na Velikance, czyli jest nadzieja ...

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.09, 20:50
    Kapelusze z głów panowie! Szacuneczek Panie Adamie!!! Nigdy nie zwątpiłam w
    Pana i bardzo się cieszę z dzisiejszego drugiego miejsca!!!! Gratuluję z
    całego serca i trzymam kciuki w niedzielę mając nadzieję, że będzie Pan
    PIERWSZY!!!!!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • extrafresh To wielki sukces prezesa Tajnera! 20.03.09, 20:52
        Jest powód do przyznania sobie podwyżki i premii.

        • Gość: wert Re: To wielki sukces prezesa Tajnera! IP: 64.46.248.* 20.03.09, 21:05
          W letnich zawodach bedzie pierwszy. Ale tu trzeba zima wygrywac
      • morfeusz_1 Leeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeć!!!® 20.03.09, 22:38

        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!®
      • oldas Pieprz to cudo AUDI! 20.03.09, 22:51
        Panie Adame nigdy więcej Audi! Zlekceważli Pana! Proszę pokazać im
        faka!! Wierzymy w Pana!!
        • Gość: bercy Młody Gregor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.09, 23:51
          Młodemu Gregorowi życzę jak najlepiej jednak pamiętam ,że wybitny
          Hani trafił do psychiatryka bo nie poradził sobie z "dołkiem".
          Poza tym, jedna Kula nie czyni Mistrza.
          Nawet dwie. Trzech nie ma nikt chyba a tylko Małysz ma 4 i jest
          drugim takim Królem Skoków w Historii!
      • Gość: sz Małysz drugi na Velikance, czyli jest nadzieja ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.09, 00:08
        schliri może i poskacze jeszcze 10 lat ale może tak jak morgi w tym
        sezonie.pozdro.
      • Gość: xx Powszechny błąd Velikanka i Letalnica IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.09, 01:29
        Bardzo powszechny wśród komentatorów błąd polegający na myleniu tych dwóch
        skoczni. Otóż owszem w Planicy jest skocznia, która się nazywa Velikanka, ale
        jest to obiekt duży, zaś skocznia mamucia nazywa się Letalnica.

        Rzeczywiście Polska Wikipedia twierdzi, że dawniej obecna Letalnica nazywała się
        Velikanka, nie mniej jednak w samej Planicy nie ma na ten temat żadnej
        informacji, a faktem jest, że obecnie duża skocznia to Velikanka zaś mamucia
        Letalnica, więc jeśli ktoś dziś mówi, że Małysz był drugi na Velikance to w
        istocie popełnia błąd.
      • josef_miejski Re: Małysz drugi na Velikance, czyli jest nadziej 21.03.09, 04:13
        Gość portalu: narciareczka napisał(a):

        > Kapelusze z głów panowie! Szacuneczek Panie Adamie!!! Nigdy nie zwątpiłam w
        > Pana i bardzo się cieszę z dzisiejszego drugiego miejsca!!!! Gratuluję z
        > całego serca i trzymam kciuki w niedzielę mając nadzieję, że będzie Pan
        > PIERWSZY!!!!!!!!!!!
        Ty durniu! Malysz za chlopaka tez dawal dupy wikaremu, dlatego wyglada jak
        polaczkowata ciota. Tak samo jak ty.
        Nie ma zadnych szans, nie jest rasowy jak Pan Niemiec Martin Schmitt czy Pan
        Niemiec Neubauer.
        • Gość: ... josef ty focendeklu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.09, 05:26
          tobie tą dupą wikary sięgnął aż do mózgu i teraz masz tam tylko
          spermę Panie Schweinerein
      • Gość: )ààà Małysz drugi na Velikance, czyli jest nadzieja .. IP: 80.185.175.* 21.03.09, 04:29
        mistrzem OLIMPIJSKIM W PRZYSZLYÙ ROKU...........
      • Gość: qwertz Nigdy nic nie wiadomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.09, 09:10
        10 lat temu to sie wydawalo, ze Schmitt pobije rekord i co? Skonczylo sie na 28 zwyciestwach.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka