Gość: narciareczka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
20.03.09, 20:50
Kapelusze z głów panowie! Szacuneczek Panie Adamie!!! Nigdy nie zwątpiłam w
Pana i bardzo się cieszę z dzisiejszego drugiego miejsca!!!! Gratuluję z
całego serca i trzymam kciuki w niedzielę mając nadzieję, że będzie Pan
PIERWSZY!!!!!!!!!!!