Gość: misio
IP: *.ipt.aol.com
04.12.03, 14:05
go lakers go!!! juz mi sie nudzi zycie z ciapa duncanem....a le
brown cos wygrac nie moze....zycie bez gwiazd, jesli jest
zyciem sportowym jest zwyczajnie nudne..............ole michael
i scottie...ze nie wspomne rodmana....czy kerra..nomen omen....