Forum Sport Sport
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  siatki ochronne na www.bagan.pl

  IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 21:34
  Najlepsze i najtańsze siatki
  polipropylenowe
  tylko u nas na stronie
  www.bagan.pl
  Obserwuj wątek
   • Gość: Maria Re: siatki ochronne na www.bagan.pl IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.06.16, 21:18
    siatka jest tak niskiej jakości, że mimo 3 letniej gwarancji i zapewnień producenta, że wytrzymują 5-7 lat, po dwóch latach kruszy się w palcach i rwie. Oczywiście gwarancji nie uznano, bo wg producenta barierka balkonowa, która lekko dotyka siatki w jest powodem uszkodzenia jej, nawet tam gdzie nie ma już barierki... ciekawe w takim razie jak te siatki wytrzymują uderzenia (nie dotknięcia) piłką przez 5-7 lat?
    do tego żenująco niski poziom obsługi, a z jakości produktu, który otrzymałam wnioskuję, że producent polimeryzuje materiał na siatki chyba na kolanie...
   • serafin584 Re: siatki ochronne na www.bagan.pl 28.08.16, 14:14
    Miałem okazję bliżej poznać firmę Bagan przy okazji inwestycji związanej z budową większego kompleksu sportowego. Potrzebowałem zarówno siatek na ogrodzenia i piłkochwytów, jak również siatek na bramki i do gry w tenisa. Duże zamówienie, jakie złożyłem u producenta, zostało zrealizowane bardzo szybko, powiedziałbym nawet, że przed terminem. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ponadto wszystkie siatki zostały profesjonalnie zamontowane, a dzisiaj po upływie roku mogę powiedzieć, że zapewnienia producenta o ich wytrzymałości nie są rzucaniem słów na wiatr.

    Współpraca z firmą Bagan to czysta przyjemność.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka