palermi
29.01.02, 17:45
Chciałbym tych wszystkich z Was,którzy są wielbicielami talentu sławnego
niemieckiego skoczka Svena Hanavalda na obejrzenie słynnego w Niemczech
programu telewizyjnego w którym wystąpił ten słynny skoczek wraz z takimi
sławami jal Claudia Schiffer,Mick Jagger,Boris Becker i inne znane postacie
telewizji.Program miał miejsce 26.01.02. godz.20 w stacji RTL.Frekwencja
wyniosła 14.5mln. widzów. Pan Hannavald powiedział,że było mu przykro jak
polska publiczność upita polskim samogonem gwizdała na Niego,nie wiedząc co
czyni,gdyż samogon odebrał im rozum!!! I co Wy wszystcy obrońcy talentu tego
Pana powiecie na to??? Dalej będziecie go wielbić i bronić zaciekle na tym
forum??? Nie jestem zawistny,zatrzetrzeświony,ani tym podobnym,ten facet jest
zwykłym śmieciem,którego powinniśmy mieć głęboko w dup...e. Pozdrawiam
wielbicieli Hannavalda,życzę pilnego śledzenia jego życia. Ps. Program mam
nagrany na kasecie video.