Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hannavald show w RTL

    29.01.02, 17:45
    Chciałbym tych wszystkich z Was,którzy są wielbicielami talentu sławnego
    niemieckiego skoczka Svena Hanavalda na obejrzenie słynnego w Niemczech
    programu telewizyjnego w którym wystąpił ten słynny skoczek wraz z takimi
    sławami jal Claudia Schiffer,Mick Jagger,Boris Becker i inne znane postacie
    telewizji.Program miał miejsce 26.01.02. godz.20 w stacji RTL.Frekwencja
    wyniosła 14.5mln. widzów. Pan Hannavald powiedział,że było mu przykro jak
    polska publiczność upita polskim samogonem gwizdała na Niego,nie wiedząc co
    czyni,gdyż samogon odebrał im rozum!!! I co Wy wszystcy obrońcy talentu tego
    Pana powiecie na to??? Dalej będziecie go wielbić i bronić zaciekle na tym
    forum??? Nie jestem zawistny,zatrzetrzeświony,ani tym podobnym,ten facet jest
    zwykłym śmieciem,którego powinniśmy mieć głęboko w dup...e. Pozdrawiam
    wielbicieli Hannavalda,życzę pilnego śledzenia jego życia. Ps. Program mam
    nagrany na kasecie video.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Svenka Masz nagrany??? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.02, 19:09
        Bo ja pluję sobie w brodę, że nie miałam okazji go obejrzeć i osobiście
        wyciągnąć wnioski. Ale co do twojego listu... zapraszam na forum "sport" tam
        juz...hmm..."trochę" na ten temat powiedziano. Ja się do końca Hanniemu nie
        dziwię, za to nie wiem, po co niektórzy, zaznaczam, niektórzy podnoszą raban,
        skoro stali, pili (acz, tu się zgodzę, niekoniecznie samogon) i gwizdali. Co on
        miał zrobić? Pochwalić ich???

        pozdrawiam
        Svenka
        • Gość: Sven Re: Masz nagrany??? IP: *.telia.com 29.01.02, 20:15
          Gdyby nie gwizdali,nie bylo by problemu,jednak powiedzenie ten sie smieje kto
          sie smieje ostani ma tutaj pelne zastosowanie.Madry Polak po szkodzie.
      • p007 Re: Hannavald show w RTL 29.01.02, 20:14
        zgadzam się z tobą ta temat wypowiedzi tego pajaca w RTL-u.
        pozdrawiam :)))
        • kiiim Re: Hannavald show w RTL 02.02.02, 20:12
          To nie bylo w RTL lecz w ZDF. Lecz macie racje, skoro Hanni dzieki widzow jest
          juz milionerem to nie powinien na nich narzekac.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka