Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gorzej

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 18:29
    Fajny artykuł. Cudowne miejsce - NBA!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Ojebejbe Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gorzej IP: 195.117.201.* 10.06.09, 23:19
        Nic, tylko pozazdrościć. Niezliczone zarwane noce, oglądanie NBA nieraz w
        chińskich transmisjach, godziny w tabelach, statystykach i na youtube. Zobaczyć
        mecz NBA na żywo to moje marzenie. I nie ukrywając swojej niechęci do LeBrona
        Jamesa, to właśnie jego chciałbym zobaczyć na parkiecie. Jego i może jeszcze
        Chrisa Paula.
      • Gość: MoherPower Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gorzej IP: *.221.79.77.bartpl.com 10.06.09, 23:33
        Hm. Po tym co przeczytałem w powyższym artykule klimat jest mniej więcej ten
        sam, co na rozgrywkach polskiej ligi żużlowej. Tylko ludzi mniej na trybunach.
      • Gość: ... Re: Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gor IP: 82.160.24.* 10.06.09, 23:42
        no amrykancom nie mozna zarzucic ze o rozrywke dla szarakow umieja zadbac :)
      • Gość: lol Re: Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 23:58
        eh panie ceglinski..na formule sie pan nie zna nic, ale ten artykul sie panu
        udal..az pozazdroscilem ;-) czekam z ciekawoscia na podobny artykul, ale tym
        razem z hali lakersow ;-)
      • Gość: AKI wyiary boisk IP: *.ndi.com.pl 12.06.09, 09:16
        Drogi autorze, jesli znasz sie na koszykowce to powinienes wiedziec ze wymiary
        boisk do gry kosza w Europie i w NBA sie roznią. To nie sa te same boiska . W
        USA sa wieksze, to nie jest tylko zludzenie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka