Gość: Coach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 18:29 Fajny artykuł. Cudowne miejsce - NBA! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ojebejbe Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gorzej IP: 195.117.201.* 10.06.09, 23:19 Nic, tylko pozazdrościć. Niezliczone zarwane noce, oglądanie NBA nieraz w chińskich transmisjach, godziny w tabelach, statystykach i na youtube. Zobaczyć mecz NBA na żywo to moje marzenie. I nie ukrywając swojej niechęci do LeBrona Jamesa, to właśnie jego chciałbym zobaczyć na parkiecie. Jego i może jeszcze Chrisa Paula. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MoherPower Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gorzej IP: *.221.79.77.bartpl.com 10.06.09, 23:33 Hm. Po tym co przeczytałem w powyższym artykule klimat jest mniej więcej ten sam, co na rozgrywkach polskiej ligi żużlowej. Tylko ludzi mniej na trybunach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gor IP: 82.160.24.* 10.06.09, 23:42 no amrykancom nie mozna zarzucic ze o rozrywke dla szarakow umieja zadbac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Debiut na meczu NBA, czyli może być tylko gor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 23:58 eh panie ceglinski..na formule sie pan nie zna nic, ale ten artykul sie panu udal..az pozazdroscilem ;-) czekam z ciekawoscia na podobny artykul, ale tym razem z hali lakersow ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AKI wyiary boisk IP: *.ndi.com.pl 12.06.09, 09:16 Drogi autorze, jesli znasz sie na koszykowce to powinienes wiedziec ze wymiary boisk do gry kosza w Europie i w NBA sie roznią. To nie sa te same boiska . W USA sa wieksze, to nie jest tylko zludzenie. Odpowiedz Link Zgłoś