Gość: Ja IP: *.lanet.wroc.pl 01.01.04, 16:20 Ciekawe dlaczego zwolniono poprzedniego psychologa? I czy ten młody "wykształcony" nie na rozrabiał. Wydaje się że Adam Małysz znów ma problemy ze swoją wiarą no cóż i tak bywa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dino Re: Psyche Adama Małysza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.04, 16:33 najlepiej by było gdyby tego starego zatrudnili przed olimpiadą w Turynie,może po takiej przerwie coś by się tam Małyszowi przypomniało w głowie,jak jakiś stary film... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Psyche Adama Małysza IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.01.04, 18:23 Zwolnił go Włodarczyk - prezes PZN. Ten co chciał zatrudnić Hessa i zbudować Mamuta w Zakopcu. CZyli pojeb. Na pohybel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Psyche Adama Małysza IP: *.lanet.wroc.pl 02.01.04, 12:56 Ciekawe kim jest ten gość nigdy go nie widziałem ktos z rodziny :P? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Psyche Adama Małysza IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.04, 17:52 To taki idiota co gdy Tajner został trenerem zakrzyknął; "Koniec świata! Sklepikarz z Wisły trenerm kadry." Potem postawił świetlówki na Krokwii za 2 mln Pln zabrał sie do projektowania skoczni mamuciej, zwolnił Blecharza z Zołądziem a potem zabrał sie do zatrudniania Reinhardta Hessa w charakterze drugiego trenera naszej kadry. Ostatnio zerwał kontrakt z Tensonem - ten domaga sie 200 000 odszkodowania. DEBIL!!!!!! On wszystko rozpierd... li. Zaczął od Małysza - skończy na całym narciarstwie. Juz dzis nie mamy zadnego biegacza czy biegaczki że o alpejczykach nie wspomnę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Psyche Adama Małysza IP: *.lanet.wroc.pl 03.01.04, 11:42 No to żeczywiście zaczyna być ciekawe:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Psyche Adama Małysza IP: *.lanet.wroc.pl 03.01.04, 11:43 Oczywiście miało być rzeczywiście :P Odpowiedz Link Zgłoś