Gość: MaDeR
IP: *.netten.pl
26.01.03, 21:37
Niezadługo granie w szachy z kompem będzie miało tyle sensu, co
ściganie się z samochodem.
Dlatego przewiduję, że szachy skończą się na człowiek kontra
człowiek. A komputery będą mogły najwyżej między sobą waczyć.