Dodaj do ulubionych

Zasikane Paprocany

30.07.16, 20:20
Kochane mamuśki i babunie w parku w Paprocanach są ubikacje, a wy swoim pociechom każecie sikać lub same odstawiacie dzieciaki pod drzewka. Przy obecnych upałach inni wypoczywający mają darmowe inhalacje. Ruszcie dupska i nauczcie dzieci załatwiać się kulturalnie w miejscach do tego przeznaczonych. Straż miejska za takie zachowania powinna wystawiać mandaty, podobnie jak to się dzieje w cywilizowanych krajach.
Obserwuj wątek
    • katasia1 Re: Zasikane Paprocany 31.07.16, 13:30
      Nie tylko mamuśki i babunie - koło mnie siedział ostatnio inteligentny inaczej tatuś - syn poprosił, że chce do ubikacji - a ten mu kazał iść pod prysznice...
      Toaleta bezpłatna, w zasięgu paru kroków, a non - stop dziecko odsikiwane pod drzewem - też jestem za mandatami
      • opt Re: Zasikane Paprocany 02.08.16, 18:37
        Oczywiście tatuśkom też się należy za sikanie w basenie i pod prysznicem, bo czego nauczą swoje pociechy jak sami lali pod prysznicem. W przedpołudnie dnia , w którym byłem tych tatuśków nie było w moim otoczeniu więc uszli mi uwadze. A tak zastanawiam się czy karać , czy może miasto wygospodaruje jakiś fundusz i za sikanie w stworzonych do tego warunkach będą mogli odbierać nagrody - może by to coś zmieniło w mentalności tych niewyuczalnych. Ponadto trzeba podkreślić, że sikanie pod prysznicami zagęszcza wodę moczem i jedyna rada to dosypywanie chloru, który czuć z daleka , niestety filtry moczu w tym obiegu zamkniętym nie wyłapią, więc pogratulować sikającym należy kompania się w sosie moczowo-chlorowym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka