anna-pia
09.12.09, 23:39
Mauzonka ogłosiła plebiscyt na najbardziej probiuściasty sklep roku
balkonetka.pl/
Uważam, że warto zagłosować:
- po pierwsze, większość z nas ma pewnie ulubiony sklep, który chciałaby
pochwalić,
- po drugie, im większa próba statystyczna, tym wynik lepiej odzwierciedla
rzeczywistość - czy jakaś dobra dusza obeznana ze statystyką mogłaby to
potwierdzić, zaprzeczyć temu lub napisać jaśniej?
Tak czy inaczej, zachęcam do głosowania :)