Dodaj do ulubionych

Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek!

15.01.10, 10:57
Pamiętacie malowniczykolaż lobbystek z zeszłego roku?:) Zapraszam do udziału w kolejnym -
szczegóły wtym wątku.
Obserwuj wątek
    • agus2412 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 15.01.10, 11:30
      O! Dobrze, że przypomniałaś. Wieczorem poszukam zdjęcia :)
    • ja_joanna up n/t 16.01.10, 16:47

    • butters77 Up:) n/t 19.01.10, 20:55

    • tigga Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 21:14
      ajjj, już myślałam, że tegoroczny gotowy...
      • butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 21:20
        Żeby był gotowy, trzeba się mobilizować;) Bo uduszę, jak znów prawie wszystkie
        zdjęcia przyjdą ostatniego dnia:P
        • tigga Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 21:54
          jasne :)
          niby wiem, że gotowy ma być na 14 lutego. Ale się ucieszyłam ,że może już ;)
          • butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 22:17
            Wiem, wiem, ja tu trochę mydlę oczy;)
            • indigo-rose Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 22:19
              A, to mnie się pomyliły daty, myślałam, że trzeba wysłać do 15 stycznia, a 31
              będzie, buu :P
    • daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 20.01.10, 00:21
      Mam już dawno pomysł na fotę, ale laska ode mnie z pokoju ciągle tu siedzi, mam nadzieję że wybędzie kiedyś na dłużej z łaski swojej :/
      I najlepiej w dzień, bo w sztucznym świetle komórka robi brzydkie zdjęcia... i trzeba jeszcze ją jakoś ustawić... japitule :/
      • butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 24.01.10, 19:15
        I co, daslicht, dziewczyna od Ciebie z pokoju wybyła na dłużej?:) Mam nadzieję -
        i przypominam pozostałym, że czas leci..:)
        • daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 24.01.10, 21:22
          Nie ma tak dobrze! Ona jest tu CAŁY CZAS!
          1. lutego ma egzamin i pewnie dopiero wtedy się uda. O ile uda się komórkę ustawić, żeby wyzwalacz dobrze fotnął :/
          • daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 01.02.10, 15:11
            Dobra, jest fota. Może trochę "nieprzytomna", ale chyba ogólnie spoko :) dziś jakiś taki niefotogeniczny dzień, pośpiech, brak makijażu... ale jest :)
            • daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 01.02.10, 15:13
              Aha! Specjalnie dla was (tzn do zdjęcia) włosy umyłam :)))))
            • butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 01.02.10, 15:13
              Super - dawaj:)
    • butters77 Dziewczyny, jeszcze tylko 2 dni 29.01.10, 17:14
      Przypominam, że do czasu zamknięcia zbiórki zdjęć do kolażu zostały jeszcze tylko dwa dni. A osoby, które niecierpliwie czekają, by go zobaczyć, zachęcam, żeby same przesłały zdjęcie - bo jeśli zgłoszeń będzie tak mało, jak teraz, to kolaż będzie niezwykle kameralny;)

      Dziękuję też osobom, które już nadesłały swoje zdjęcia - ale SERDECZNIE ZACHĘCAM do zapoznania się z zasadami, które określiłam tutaj:

      forum.gazeta.pl/forum/w,32203,104391957,104391957,200_tysiecy_za_pasem_.html
      Oczywiście każde zdjęcie zamieszczę, ale im bardziej będzie ono na temat, tym fajniejszy będzie kolaż:)

      Do dzieła!!!
      • monika3411 Butters 29.01.10, 22:08
        U mnie wysłanie było przebłyskiem odwagi. Kliknęłam w "wyślij" i
        stwierdziłam : to nieodwołalne, stało się... Gdybym zaczęła przed
        wysłaniem mysleć o skojarzeniach, w życiu bym nie wysłała...
        • butters77 Re: Butters 29.01.10, 22:50
          Jasne - fajnie, że wysłałaś:) Piszę bardziej do dziewcząt, które jeszcze
          przygotowują swoje zdjęcie, bo wiem, że takich jest parę;)
      • aadrianka kurtka na wacie, przegapiłam! 29.01.10, 22:36
        chyba że uda mi się jeszcze pięć minut przed północą w niedzielę dorwać
        aparat i trzasnąć fotkę:)
        • butters77 Re: kurtka na wacie, przegapiłam! 29.01.10, 22:47
          Ekhem, no dobra, powiedzmy, że drobne spóźnienia będą tolerowane..;) Takie np.
          do środy;))
          • kwiatek04 Re: kurtka na wacie, przegapiłam! 30.01.10, 10:05
            Butters, nie siej takich herezji! Wlasnie mi przypomnialas o tym kolazu :D
            Zglasza sie kolejna spoznialska, choc postaram sie do niedzieli do polnocy ;)

            Jak ja uwielbiam robic wszystko na ostatnia chwile :D
          • juannita Re: kurtka na wacie, przegapiłam! 31.01.10, 11:31
            Jezeli spoznienia bede tolerowane, to ja dosle fotke w poniedzialek. W ogole sie nie zorientowalam, ze jest taka akcja, a w zeszlym roku zalowalam, ze nie wzielam udzialu :(
          • ewik-mysza do środy? 31.01.10, 20:12
            hmm to może uda mi się ładniej wyglądac po chorobie :>
      • nathd Re: Dziewczyny, jeszcze tylko 2 dni 30.01.10, 10:48
        wysłałam!
    • butters77 Czas ucieka...:) n/t 31.01.10, 10:41

      • ida14 Re: Czas ucieka...:) n/t 31.01.10, 13:12
        żesz cholerka znów sie nie uda ;( nie mam aparatu przy sobie, a do domu wracam
        dopiero na nastepny weekend raczej, buuu.
    • butters77 O rany..:P 31.01.10, 19:50
      Padniecie, jak tylko zobaczycie projekt Zazu!:D
      • aadrianka Re: O rany..:P 31.01.10, 20:23
        W to nie wątpię:) Zazu ma zazwyczaj świetne pomysły:)
    • zazulla Mam nadzieję, że jest dużo zgłoszeń 31.01.10, 21:06
      Bo poprzedni kolaż był rewelacyjny. Dziewczyny, do dzieła! Nawet spóźnionego.
      • zazulla up 01.02.10, 10:05

    • kwiatek04 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 02.02.10, 18:04
      Ja rowniez spozniona, ale wyslalam... dzisiaj. Mam nadzieje, ze dostalas maila :)
    • kulka_kulkowa Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 02.02.10, 22:03
      Wysłałam. Strasznie mi głupio, że po terminie. Oraz, że nie umiem robić zdjęć. Wysłałam zdjęcie ze swoją dłonią.

      Jak chciałam ująć swoją facjatę, to wychodziło mi gniazdo włosów. Lub sufit, książki na półce, telewizor itd. Obojętnie czy zdjęcie było robione z ręki czy samowyzwalaczem. Miałam też pomysł schowania części twarzy za stanikiem, tak jak dama za wachlarzem. Efekt? Wyglądało jakbym chowała nos w stanik, bo coś strasznie śmierdzi ;)

      Ale wysłałam. A reszta spóźnionych jak?

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka