butters77 15.01.10, 10:57 Pamiętacie malowniczykolaż lobbystek z zeszłego roku?:) Zapraszam do udziału w kolejnym - szczegóły wtym wątku. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agus2412 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 15.01.10, 11:30 O! Dobrze, że przypomniałaś. Wieczorem poszukam zdjęcia :) Odpowiedz Link
tigga Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 21:14 ajjj, już myślałam, że tegoroczny gotowy... Odpowiedz Link
butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 21:20 Żeby był gotowy, trzeba się mobilizować;) Bo uduszę, jak znów prawie wszystkie zdjęcia przyjdą ostatniego dnia:P Odpowiedz Link
tigga Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 21:54 jasne :) niby wiem, że gotowy ma być na 14 lutego. Ale się ucieszyłam ,że może już ;) Odpowiedz Link
butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 22:17 Wiem, wiem, ja tu trochę mydlę oczy;) Odpowiedz Link
indigo-rose Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 19.01.10, 22:19 A, to mnie się pomyliły daty, myślałam, że trzeba wysłać do 15 stycznia, a 31 będzie, buu :P Odpowiedz Link
daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 20.01.10, 00:21 Mam już dawno pomysł na fotę, ale laska ode mnie z pokoju ciągle tu siedzi, mam nadzieję że wybędzie kiedyś na dłużej z łaski swojej :/ I najlepiej w dzień, bo w sztucznym świetle komórka robi brzydkie zdjęcia... i trzeba jeszcze ją jakoś ustawić... japitule :/ Odpowiedz Link
butters77 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 24.01.10, 19:15 I co, daslicht, dziewczyna od Ciebie z pokoju wybyła na dłużej?:) Mam nadzieję - i przypominam pozostałym, że czas leci..:) Odpowiedz Link
daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 24.01.10, 21:22 Nie ma tak dobrze! Ona jest tu CAŁY CZAS! 1. lutego ma egzamin i pewnie dopiero wtedy się uda. O ile uda się komórkę ustawić, żeby wyzwalacz dobrze fotnął :/ Odpowiedz Link
daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 01.02.10, 15:11 Dobra, jest fota. Może trochę "nieprzytomna", ale chyba ogólnie spoko :) dziś jakiś taki niefotogeniczny dzień, pośpiech, brak makijażu... ale jest :) Odpowiedz Link
daslicht Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 01.02.10, 15:13 Aha! Specjalnie dla was (tzn do zdjęcia) włosy umyłam :))))) Odpowiedz Link
butters77 Dziewczyny, jeszcze tylko 2 dni 29.01.10, 17:14 Przypominam, że do czasu zamknięcia zbiórki zdjęć do kolażu zostały jeszcze tylko dwa dni. A osoby, które niecierpliwie czekają, by go zobaczyć, zachęcam, żeby same przesłały zdjęcie - bo jeśli zgłoszeń będzie tak mało, jak teraz, to kolaż będzie niezwykle kameralny;) Dziękuję też osobom, które już nadesłały swoje zdjęcia - ale SERDECZNIE ZACHĘCAM do zapoznania się z zasadami, które określiłam tutaj: forum.gazeta.pl/forum/w,32203,104391957,104391957,200_tysiecy_za_pasem_.html Oczywiście każde zdjęcie zamieszczę, ale im bardziej będzie ono na temat, tym fajniejszy będzie kolaż:) Do dzieła!!! Odpowiedz Link
monika3411 Butters 29.01.10, 22:08 U mnie wysłanie było przebłyskiem odwagi. Kliknęłam w "wyślij" i stwierdziłam : to nieodwołalne, stało się... Gdybym zaczęła przed wysłaniem mysleć o skojarzeniach, w życiu bym nie wysłała... Odpowiedz Link
butters77 Re: Butters 29.01.10, 22:50 Jasne - fajnie, że wysłałaś:) Piszę bardziej do dziewcząt, które jeszcze przygotowują swoje zdjęcie, bo wiem, że takich jest parę;) Odpowiedz Link
aadrianka kurtka na wacie, przegapiłam! 29.01.10, 22:36 chyba że uda mi się jeszcze pięć minut przed północą w niedzielę dorwać aparat i trzasnąć fotkę:) Odpowiedz Link
butters77 Re: kurtka na wacie, przegapiłam! 29.01.10, 22:47 Ekhem, no dobra, powiedzmy, że drobne spóźnienia będą tolerowane..;) Takie np. do środy;)) Odpowiedz Link
kwiatek04 Re: kurtka na wacie, przegapiłam! 30.01.10, 10:05 Butters, nie siej takich herezji! Wlasnie mi przypomnialas o tym kolazu :D Zglasza sie kolejna spoznialska, choc postaram sie do niedzieli do polnocy ;) Jak ja uwielbiam robic wszystko na ostatnia chwile :D Odpowiedz Link
juannita Re: kurtka na wacie, przegapiłam! 31.01.10, 11:31 Jezeli spoznienia bede tolerowane, to ja dosle fotke w poniedzialek. W ogole sie nie zorientowalam, ze jest taka akcja, a w zeszlym roku zalowalam, ze nie wzielam udzialu :( Odpowiedz Link
ewik-mysza do środy? 31.01.10, 20:12 hmm to może uda mi się ładniej wyglądac po chorobie :> Odpowiedz Link
ida14 Re: Czas ucieka...:) n/t 31.01.10, 13:12 żesz cholerka znów sie nie uda ;( nie mam aparatu przy sobie, a do domu wracam dopiero na nastepny weekend raczej, buuu. Odpowiedz Link
aadrianka Re: O rany..:P 31.01.10, 20:23 W to nie wątpię:) Zazu ma zazwyczaj świetne pomysły:) Odpowiedz Link
zazulla Mam nadzieję, że jest dużo zgłoszeń 31.01.10, 21:06 Bo poprzedni kolaż był rewelacyjny. Dziewczyny, do dzieła! Nawet spóźnionego. Odpowiedz Link
kwiatek04 Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 02.02.10, 18:04 Ja rowniez spozniona, ale wyslalam... dzisiaj. Mam nadzieje, ze dostalas maila :) Odpowiedz Link
kulka_kulkowa Re: Nowy kolaż ze zdjęć lobbystek! 02.02.10, 22:03 Wysłałam. Strasznie mi głupio, że po terminie. Oraz, że nie umiem robić zdjęć. Wysłałam zdjęcie ze swoją dłonią. Jak chciałam ująć swoją facjatę, to wychodziło mi gniazdo włosów. Lub sufit, książki na półce, telewizor itd. Obojętnie czy zdjęcie było robione z ręki czy samowyzwalaczem. Miałam też pomysł schowania części twarzy za stanikiem, tak jak dama za wachlarzem. Efekt? Wyglądało jakbym chowała nos w stanik, bo coś strasznie śmierdzi ;) Ale wysłałam. A reszta spóźnionych jak? Odpowiedz Link