wielebnna
21.02.12, 21:09
wrzucenie kilku (nastu) kilogramów zaskutkowało wzrostem obwodu - wytarłam sobie dziury pod obwodem biustonosza - ślad utrzymuje się nawet po przerwie nocnej i naskórek jest wytarty
jak to wygoić?
obwody mam już z przedłużkami więc nie cisną, miski nie uległy zmianie
nie nosić nic?