Dodaj do ulubionych

biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;)

11.06.06, 14:45
hmm Pani bez biustonosza, obstawiam miseczkę G :D:D:D:D
de.fishki.net/pics9/hentaitsop.swf
Obserwuj wątek
    • zazulla Re: biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;) 11.06.06, 16:03
      :DDD
    • bo.tak Re: biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;) 13.06.06, 23:20
      hahaha, dobre - przerzuciłam na inne forum :) niech sie tez pośmieją :)
      • asica74 Re: biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;) 14.06.06, 12:38
        tez przerzuce i facetowi memu pokaze :)))
        • karhunvatukka Re: biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;) 14.06.06, 14:03
          Pioseneczka fajna, wiedze, ze Loituma staje sie sławna :D
          • asica74 Re: biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;) 14.06.06, 19:28
            www.tvfolk.net/video/loituma_256k.mov
            • asica74 Re: biuściasta bez biustonosza a jak sie buja ;) 14.06.06, 19:29
              www.tvfolk.net/video/loituma_256k.mov
              moze tym razem link bedzie aktywny
              • l.e.a asica 14.06.06, 21:21
                mi się wyświetla program do ściągania ?
                • asica74 Re: asica 15.06.06, 23:14
                  hm.... a moze nie masz programu do ogladania owego klipu? W kazdym razie, jest
                  to wystep Loitumy, gdzie spiewaja owa pioseneczke ;)
    • maith A w ogóle to jest ta słynna piosenka 23.07.06, 16:22
      A w ogóle to jest ta słynna piosenka fińskiego zespołu Loituma.
      Tu link do wersji oryginalnej:
      www.opozycja.net/go/loituma-na-zywo/5
      Bazą jest fińska piosenka ludowa.
      Zdobyli nią mnóstwo nagród na różnych festiwalach.
      A w Internecie można trafić na filmiki pokazujące ludzi, u których ten rytm
      wywoływał reakcje hipnotyczne, a nawet drgawki ;-)
      • maith Re: A w ogóle to jest ta słynna piosenka 23.07.06, 17:00
        O i widzę, że już przede mną Loitumę wskazywano ;-)
        To może chociaż mój link będzie lepiej chodził ;-)
        No i dodam, że piosenka, to "Levan Polkaa" i jest o tym, jak to taka rytmiczna
        melodia rozprzestrzenia się między ludźmi i wszyscy tańczą :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka