agafka2
03.12.06, 15:04
a teraz temat ktory spedza mi ostatnio sen z powiek. planuje ciaze i
strasznie sie boje ze jak urodzi sie coreczka to tez bedzie przechodzila
przez ten sam koszmar co ja. a jest to prawie pewne (moje mama, babcia tez
maja duzy biust).
jak sobie przypomne okres szkoly podstawowej i srednej - koszmar. do dzis mam
problemy emocjonalne.
moze wy wybijecie mi te mysli z glowy