smokolatm
11.09.07, 17:25
Witam wszystkich
trafilam na letizie 1,5roku temu, dla mnie bomba,mam rozm 90g i
potrzebuje biustonosza zbierajacego piersi blisko siebie/optyczne
wyszczuplenie meskich ramion/
po pierwsze ma teleskopowe fiszbiny ktore nie uwieraja tylko poddaja
sie ruchowi ciala, po drugie material mocny, nie do zdarcia, koronka
tez grubsza i mocna,wzor jak komu pasuje,mile w dotyku, no i po
trzecie miska z 3ch czesci z boczna tzw zbierajaca, a po czwarte
najwazniejszedla mnie to kolory: mam porcelanowy roz i cudne bordo,
teraz w sprzedazy w niemczech jest carmel, a w holandii dymny/szaro-
grafit/ oprocz tego standard biel i czern
aha rozm do c lub d jest bez fiszbin pozdrawiam