11.09.07, 17:25
Witam wszystkich
trafilam na letizie 1,5roku temu, dla mnie bomba,mam rozm 90g i
potrzebuje biustonosza zbierajacego piersi blisko siebie/optyczne
wyszczuplenie meskich ramion/
po pierwsze ma teleskopowe fiszbiny ktore nie uwieraja tylko poddaja
sie ruchowi ciala, po drugie material mocny, nie do zdarcia, koronka
tez grubsza i mocna,wzor jak komu pasuje,mile w dotyku, no i po
trzecie miska z 3ch czesci z boczna tzw zbierajaca, a po czwarte
najwazniejszedla mnie to kolory: mam porcelanowy roz i cudne bordo,
teraz w sprzedazy w niemczech jest carmel, a w holandii dymny/szaro-
grafit/ oprocz tego standard biel i czern
aha rozm do c lub d jest bez fiszbin pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kasica_k Re: letizia 11.09.07, 17:39
      Czy to jest Letizia Triumpha czy jakaś całkiem inna letizia? :)
      www.triumph.com/fr/page_15497_Letizia.php
      Bo trochę się nie zgadza z Twoim opisem, zwłaszcza rozmiarówka
      (tylko do F).
    • xseniaw Re: letizia 12.09.07, 08:38
      to Triumph tutaj na stronie rzeczywiście można kupić ja do rozmiaru
      95G www.dessous-waesche-shop.de/letizia-buegel-bh-rf-a-911.htm
    • smokolatm Re: letizia 12.10.07, 00:44
      Witam drogie Biusciaste
      zapytalam mailem triumpha w Polsce kiedy maja zamiar wprowadzic
      Letizie do nas, na co Pani odpisala mi, cytuje "model Letizia nie
      wystepuje w kolekcji polskiej", nie wiem moze ja glupia jestem ale
      odpowiedz nijak sie ma do mojego pytania / czuje sie 'olana' przez
      Triumph Polska, a zeby bylo lepiej wycofali go w europie zach. i
      dostepny jest bialy i czarny w Rosji /najblizej mam do Kaliningradu/
      co do kompetencji sprzedawczyn polecam sklep FELINY w Gdyni CH
      BATORY /parter/ sa marzeniem kazdej biusciastej, zmierza, doradza i
      maja nawet wybor do jj /maja fantasie/ pozdrawiam wszystkie
      biusciaste
      • limonka_01 Re: letizia 12.10.07, 07:36
        To to teraz wiesz dlaczego Triumph nie cieszy się tutaj estymą. Jeżeli Triumph
        nas nie ignoruje, to nie będziemy mu bić pokłonów i piać z zachwytu. Zwłaszcza,
        że mamy dostępną lepszą jakościowo i rozmiarowo alternatywę w postaci produktów
        firmy Eveden i Panache.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka