Dodaj do ulubionych

Coś dziwnego

24.10.07, 18:24
www.akka.sklep.pl/index.php?p2852,biustonosz-harmony-balconet-4031-panache
Ten sam na bellissima jest droży o 10. Jak to jest?
Obserwuj wątek
    • kasiamat00 To jest fajniejsze: 24.10.07, 18:29

      • kasiamat00 Za szybko enter, przepraszam. 24.10.07, 18:32
        www.akka.sklep.pl/index.php?p2488,biustonosz-selena-linea-maxima
        www.akka.sklep.pl/index.php?p2927,biustonosz-donata-501-linea-maxima
        W dziale dla puszystych oczywiście. Rozmiar 70J. Cena <90 zł. Ciekawe.

        No i fajna modelka w dobrze dobranym staniku :)
        • balbina11 Re: Za szybko enter, przepraszam. 24.10.07, 18:48
          Ja niestety jestem 65G ostatnio :-(
        • zazulla Linea Maxima 24.10.07, 19:08
          Selene juz dawno upatrzylam, mysle o rozmiarze 75J ale nie wiem czy nie okaze
          sie rozciagliwcem. Donate pierwszy raz widze. Z tej kolekcji byla jeszcze
          bardotka, ale chyba w szerszych obwodach.
          • kasica_k Re: Linea Maxima 24.10.07, 20:34
            Zazulla, jeśli ta Selene to jest polska rozmiarówka, to J będzie na Ciebie za
            małe na bank. To jest rozmiar dla mnie :)
            • effka454 Re: Linea Maxima 24.10.07, 21:14
              kasica_k napisała:

              > Zazulla, jeśli ta Selene to jest polska rozmiarówka, to J będzie na Ciebie za
              > małe na bank. To jest rozmiar dla mnie :)
              >
              No właśnie, mam skojarzenia, że w początkach poszukiwania swojego prawidłowego
              rozmiaru zamówiłam bardotkę tej firmy w rozmiarze 80H i to było bardzo małe H :(
              • anna-pia Re: Linea Maxima 25.10.07, 01:50
                Ale jest 70J, czyli szansa dla mnie :) Chyba że to małe J, to się nie zmieszczę
                - Effka, wiesz może, jak ta rozmiarówka ma się do Melissy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka