balbina11 24.10.07, 18:24 www.akka.sklep.pl/index.php?p2852,biustonosz-harmony-balconet-4031-panache Ten sam na bellissima jest droży o 10. Jak to jest? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiamat00 Za szybko enter, przepraszam. 24.10.07, 18:32 www.akka.sklep.pl/index.php?p2488,biustonosz-selena-linea-maxima www.akka.sklep.pl/index.php?p2927,biustonosz-donata-501-linea-maxima W dziale dla puszystych oczywiście. Rozmiar 70J. Cena <90 zł. Ciekawe. No i fajna modelka w dobrze dobranym staniku :) Odpowiedz Link
balbina11 Re: Za szybko enter, przepraszam. 24.10.07, 18:48 Ja niestety jestem 65G ostatnio :-( Odpowiedz Link
zazulla Linea Maxima 24.10.07, 19:08 Selene juz dawno upatrzylam, mysle o rozmiarze 75J ale nie wiem czy nie okaze sie rozciagliwcem. Donate pierwszy raz widze. Z tej kolekcji byla jeszcze bardotka, ale chyba w szerszych obwodach. Odpowiedz Link
kasica_k Re: Linea Maxima 24.10.07, 20:34 Zazulla, jeśli ta Selene to jest polska rozmiarówka, to J będzie na Ciebie za małe na bank. To jest rozmiar dla mnie :) Odpowiedz Link
effka454 Re: Linea Maxima 24.10.07, 21:14 kasica_k napisała: > Zazulla, jeśli ta Selene to jest polska rozmiarówka, to J będzie na Ciebie za > małe na bank. To jest rozmiar dla mnie :) > No właśnie, mam skojarzenia, że w początkach poszukiwania swojego prawidłowego rozmiaru zamówiłam bardotkę tej firmy w rozmiarze 80H i to było bardzo małe H :( Odpowiedz Link
anna-pia Re: Linea Maxima 25.10.07, 01:50 Ale jest 70J, czyli szansa dla mnie :) Chyba że to małe J, to się nie zmieszczę - Effka, wiesz może, jak ta rozmiarówka ma się do Melissy? Odpowiedz Link