wiedzma30
20.03.08, 19:35
Wiem, byl juz watek o Ballet, ale jest zarchiwizowany i nie mozna sie dopisac.
Uzylam tez wyszukiwarki ;) Nie ma nic nowego.
W zwiazku z tym mam pytanie - czy ktoras z Was miala/mierzyla Passion
Balconette z Ballet? Rozciagliwiec? Scisliwiec?
Pomozcie, bo Brawissimo ma wyprzedaz i zostalo kilka rozmiarow.