Dodaj do ulubionych

Ballet - Passion

20.03.08, 19:35
Wiem, byl juz watek o Ballet, ale jest zarchiwizowany i nie mozna sie dopisac.
Uzylam tez wyszukiwarki ;) Nie ma nic nowego.

W zwiazku z tym mam pytanie - czy ktoras z Was miala/mierzyla Passion
Balconette z Ballet? Rozciagliwiec? Scisliwiec?
Pomozcie, bo Brawissimo ma wyprzedaz i zostalo kilka rozmiarow.
Obserwuj wątek
    • wiedzma30 Re: Ballet - Passion 21.03.08, 07:17
      up
    • ellena Re: Ballet - Body 21.03.08, 10:37
      To ja też się podepnę do wątku balletowego, zastanawiam się nad zakupem
      www.bravissimo.com/products/lingerie/dressing-up-solutions/ballet/bodies/ba72-details.aspx
      Czy może mi ktoś podpowiedzieć, jak z rozmiarami z tej firmy? Czy opłaca się go
      kupić? Jaki daje efekt?
    • wielebnna Re: Ballet - Passion 21.03.08, 11:35
      mam na sobie nowiuteńki, prosto z koperty - ballet jasmine - wiem wiem, że to
      nie to samo:)
      przy 93/117 kupiłam 36GG, obwód trochę czuję ale zapięłam się bez większego
      wysiłku; miski adekwatne, zabudowany baaardzo wysoko i nieco kaczkuje biust ale
      nieboleśnie; bardzo przyjemna tkanina
    • veev Re: Ballet - Passion 21.03.08, 18:13
      On wygląda na różowego bliźniaka Seduction, o którym jest tu:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=74759830&a=74760883
      Tak jak tam napisałam, mam go i lubię, choć okazało się, że ma poważny minus: ta
      satynowa część na miskach się cała marszczy w poziomie (nie jest to wina
      rozmiaru, raczej różnicy w rozciągliwości zewnętrznego i wewnętrznego materiału
      na miskach), nie układa się tak gładko, jak na zdjęciach. Widać to pod bluzkami,
      więc właściwie stanik nadaje się tylko pod swetry. Mimo to lubię go za
      kształtowanie i za kolorystykę - i kolejnego Balleta bym na pewno zaryzykowała.

      v.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka