kasica_k ZAMYKAMY ten wątek - prosimy się NIE DOPISYWAĆ! 16.07.08, 00:43 Prosimy dopisywać się do nowego wątku nr 28: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=82194935 Ten wątek jest już za długi i powoduje problemy techniczne. Odpowiedz Link
agatus_0 Re: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA? - 27 16.07.08, 09:34 Witam. Jestem nowa i proszę o pomoc. Moje wymiary to 76 pod biustem i 87 w biuście- proszę powiedzcie jaki rozmiar (polski i angielski) i na jakich stronach polskich najlepiej kupować Odpowiedz Link
ewasz68 Re: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA? - 27 16.07.08, 10:08 Nosze rozmiar 85D ale wiem, że jest źle dobrany. Pod stanikiem mam obwód, ciasno 87 cm, w biuście 112. Jaki powinnam nosić rozmiar? Odpowiedz Link
usaja Nie ma dla mojej mamy rozmiaru? ;) 91/111 16.07.08, 10:55 Witam pisałam już wcześniej ale nie dostałam odpowiedzi... Jaki rozmiar powinna nosić moja mama? pod biustem ma 91 a w biuście 111. Czy możecie też poradzić jakie modele będą dobre jeśli mama chce żeby biust był pożądnie zbierany do przodu i był dobrze podtrzymywany. Oraz takie które są nieza bardzo wycięte pod pachą. Do tej pory główny problem to bułiki i wypływający biust pod pachą...no i wrzynające się ramiączka może można temu jakoś zaradzić? z góry dzięki Odpowiedz Link
krajewska2 91/108 16.07.08, 11:44 91 pod biustem,108 w biuscie Witam! Jestem tu nowa i az wstyd sie przyznac kompletnnie zielona. Nosze teraz 85 C lub D Prosze o rozmiarówke również polską Mam 10 miesiecznego synka i cały czas karmie piersia Pozdrawiam i zgóry dziekuje Odpowiedz Link
paulina_h81 78/90 16.07.08, 11:51 to wymiary mojej przyszlej szwagierki. ona nosi obecnie 75/80 C bo uwaga: CISNA JA 75 :) dzieki! Odpowiedz Link
keileigh 75/92 16.07.08, 12:27 Pytanie mam takie koleżanka ma 75/92. Czy odpowiedni będzie dla niej stanik w rozmiarze 30 (65) F, czy może 32 (70) DD? Nie wiem czy właściwie "policzyłam" dla niej rozmiar, więc proszę bardziej doświadczone stanikomaniaczki o pomoc :) pytam jeszcze raz, bo nie otrzymałam odpowiedzi :) Odpowiedz Link
grudniowa.panienka rozmiar stanika - watpliwosci 16.07.08, 14:07 jakis czas temu przeczytalam porady z tego forum i kupilam pierwszy 'dobry' stanik. Jednak mam male watliwosci poniewaz po otrzymaniu biustonosza wychodzi na to, ze jest nieco za maly w miseczce, a za szeroki pod biustem(odstaje). Rozmiar to 38FF. I w zwiazku z tym mam pytanie: czy jesli zamowie 36G to ta miseczka bedzie wystarczajaco duza czy tez bedzie mniej wiecej zblizona rozmiarem do tej z 38 FF? Odpowiedz Link
ewas111 88/106 - proszę o pomoc 16.07.08, 14:27 Bardzo proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego stanika dla rozmiaru 88/106. Chciałam "nawrócić" teściową, a że jestem małobiuściasta i dopiero szukam tego pierwszego dla siebie nie za bardzo wiem czy celować w 36E czy 36F, A może to wogóle będzie inny rozmiar hmm. Odpowiedz Link
madzia19live Re: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA? - 27 19.07.08, 18:48 pod biustem 63 a w biuscie 87 prosze o szybka odpowiedz. nowy biustonosz BARDZO wskazan!! :) Odpowiedz Link
evamm Re: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA? - 27 20.07.08, 13:10 moje wymiary to - 95 pod biustem, 127 biust Odpowiedz Link
lenka_19 77/92-93 21.07.08, 18:51 Witajcie! Mam 77 cm pod biustem, natomiast w biuście bez stanika 88-89cm, natomiast w najfajniejszym staniku jaki mam (triumph 75D) wyszło 92-93cm. I co z tym fantem zrobić? Zwykle noszę rozmiar 75C, czasem zdarza się D. Obwód wydaję się całkiem niezły (zwykle zapinam stanik na środkową haftkę), problem stanowią miseczki, często wydają mi się za małe. Zdarzało się że piersi "wychodziły" z miseczek (u góry, nie pod pachami), co mnie przeraża i ohydnie wygląda pod bluzką. Już się nauczyłam że należy ubrać jakiś ciuch na stanik żeby zobaczyć jak się biust prezentuje. Natomiast kiedy zdecydowałam że może czas przerzucić się z nieśmiertelnego C i zmierzyłam ten sam stanik z miseczką C i D, to wszystkie D okazały się za duże i wróciłam z miseczką C do domu. I bądź tu mądra :/ Bardzo jestem ciekawa jak Wy ocenicie moje wymiary? ;) Proszę również o podanie rozmiarówki kontynentalnej. Odpowiedz Link
nickname7 67/88 28.07.08, 21:25 Jak napisałam w temacie obwód pod biustem wynosi u mnie 67 cm, obwód w biuście bez stanika 86, a w staniku 88. Do tej pory nosiłam rozmiar 75C, ale zazwyczaj piersi wylewały mi się z miseczek i dodatkowo robiły się bułki pod pachami. Ostatnio kupiłam 70D, które załatwiło problem wylewających się piersi, ale niestety bułki pozostały. Bardzo proszę o radę w doborze odpowiedniego biustonosza :). Odpowiedz Link
agatus_0 Re: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA? - 27 01.08.08, 10:33 Proszę o pomoc, moje wymiary to 76 cm pod biustem i 87 cm w. Jaki powinnam nosić rozmiar (polski i angielski). Dodam tylko, że mam raczej szeroko rozstawione piersi - może wiecie jakie modele dla mnie? Odpowiedz Link
pucaluta 91 cm / 116-118 05.08.08, 10:13 Staro, pomocy! Pisałam już wcześniej i pomogłaś mi dobra kobieto, pomóż znowu, pliz. Było o tu: mail.google.com/a/gazeta.pl/?ui=2&view=js&name=js&ver=NK6lcoslBlM&am=T_E4pdRMxqd8 doradzałaś 36 HH. Niemniej ostatnio, nie wiem dlaczego, owa Anita (w szczątkowej już formie) robi się za ciasna pod biustem. Nie wiem, czy to moja waga, która wciąż zwyżkuje czy po prostu upały i stąd ta niewygoda... Niemniej chyba jednak czas byłoby zwiększyć obwód. Ponieważ chcę coś zamówić z Bravissimo, mam prośbę o radę - wybiorę parę staników 36HH, ale jeśli chciałabym zwiększyć obwód to powinnam wziąć 38 miseczka H czy raczej GG, jak sądzisz? Zaoszczędzając na przesyłce wybiorę parę staników i poprzymierzam, ale wolałabym w miarę utrafić. A sprawa o tyle pilna, że dziś zauważyłam, że jeden z drutów w Anicie pękł, więc stanik jest kompletnie do wyrzucenia a w stare się nie zmieszczę za nic. Jednym słowem - pomocy :))) Odpowiedz Link