francuzski 20.08.04, 09:41 czesc!, jestem francuzem, nie umiem dobrzy pisac po polsku... miejszkam parizu.. salut j'aimerai avoir quelques amis polonais car j'aime bien la pologne... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lesteer Re: czesc! 25.08.04, 18:26 A English...Ej Ty chyba juz tu byłeś wcześniej i pytałeś o hotele w Limanowej.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: czesc! 25.08.04, 22:47 egzotycznie wygladajacych forumowiczow tu macie cmok heheh Odpowiedz Link Zgłoś