20.08.04, 09:41
czesc!, jestem francuzem, nie umiem dobrzy pisac po polsku... miejszkam
parizu..
salut j'aimerai avoir quelques amis polonais car j'aime bien la pologne...
Obserwuj wątek
    • lesteer Re: czesc! 25.08.04, 18:26
      A English...Ej Ty chyba juz tu byłeś wcześniej i pytałeś o hotele w Limanowej..
      ;)
      • ellenai Re: czesc! 25.08.04, 22:47
        egzotycznie wygladajacych forumowiczow tu macie cmok heheh
    • marekwino Re: czesc! 26.08.04, 14:17
      piefhogie z capjustom i ghzibamii
      • yhwh Re: czesc! 02.09.04, 20:57
        czeszcz!!!!!!! i co daliiiiiiiiii??????
        • marekwino Re: czesc! 03.09.04, 09:42
          daliiii wino

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka