pepperoni78 29.01.03, 20:24 Pozwolę sobie przesłać Wam za pomocą kabla lub światłowodu pozdrowienia z Lublyna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
faciu Re: Pozdrowienia. 04.02.03, 09:03 Pozdrowienia przyjęte !!:))))) Odwzajemniamy się i rownież pozdrawiamy zaprzyjaźniony Lublin :)) Odpowiedz Link Zgłoś