09.09.07, 10:53
je sam kery tyz z redyny?
Obserwuj wątek
    • eichendorff Re: redyna 18.09.07, 09:10
      napasztliwy napisał:

      > je sam kery tyz z redyny?

      A spod Rydyny może być? ;)
      • rico-chorzow Re: redyna 19.09.07, 18:52
        Jo chodziu na rydyna
        • gryfny Re: 9900 19.09.07, 21:17
          rico-chorzow napisał:

          > Jo chodziu na rydyna
          w Stokrocie tyz zes bywol?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka